2-ге пленарне засідання НМР.
Сьогодні, 25 листопада, відбулося пленарне засідання другої (позачергової) сесії Нетішинської міської ради VII скликання під головуванням Олександра Супрунюка

QUMO38Z6yGk

На початку сесійного засідання головуючий зробив кілька повідомлень, зокрема, про утворення депутатських фракцій
– «Воля» (10 депутатів) – голова Валентина Щукла,
– «Нетішинська самооборона-Народний контроль» (5 депутатів), голова Юрій Камозін
-« ВО «Свобода» (5 депутатів) – голова Олександр Марчук.
Мали намір утворити власну фракцію і двоє представників «Укропу», але заявлене відкладається до наступної сесії міськради.

1) 1 питанням депутати місцевого парламенту затвердили Регламент Нетішинської міської ради VІІ скликання, в який по ходу обговорення фракцією “Самооборони” було внесено 2 важливі поправки, одна з яких стосується обов`язкового розгляду міською радою підписаних належним чином електроних петицій.
Незабаром Самооборона запустить сервіс електроних петиції на своєму сайті і всі громадяни зможуть впливати своїми голосами на важливі питання по життєдіяльності міста.

2) потім пішли кадрові питання. Обрали:
– секретарем НМР Олену Хоменко
– першим заступником міського голови Петра Скибу
– заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів НМР Ольгу Бобіну
– керуючого справами виконавчого комітету НМР Валентину Пашинську

НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ ПРИНЦИПОВО НЕ ПОДАВАВ СВОЇ КАНДИДАТУРИ НА ПОСАДИ У ВИКОНАВЧІЙ ВЛАДІ, Наша ціль – змінити систему влади, зробити її прозорою і близькою до людей, а не поміняти старі обличчя на нові, навіть якщо вони власні.

3) Далі голосували за склад виконавчого комітету НМР – це віднині 17 осіб. ( дивись у вкладенному файлі )

4) Наступні рішення стосувалися діяльності постійних депутатських комісій Нетішинської міської ради VIІ скликання

Спочатку було утворено 5 комісій та затверджено положення про них.
Фракцією “Самооборони” була внесена 1 поправка, про можливість виїзних засідань постійних комісій, за вимогою лише 1 третини присутніх членів на засіданні. На нашу думку , це дозволить ефективніше контролювати особливо витрачання бюджетних коштів, коли депутати нарешті будуть дивитися по місцю, на що саме вони виділяють кошти та чи існує ця потреба взагалі, а не так, як раніше все вирішувалося на папері в кабінетах.

У подальшому були затверджені склади постійних комісій та обрані їхні голови.
– з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку (увійшли 3 депутати) очолив Сергій Калабський;
– з питань бюджету, фінансів, податкової та тарифної політики (10 депутатів) – очолила Марія Самохіна;
– з питань будівництва, архітектури, комунальної власності, приватизації та підтримки підприємництва (8 депутатів) – очолив Роман Кузів;
– з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (9 депутатів) – очолив Леонід Онофрійчук;
– з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, інформації, молоді та спорту (3 депутати) – очолила Олена Матросова.

5) останнім питанням був Проект рішення, внесений міським головою – «Про зупинення дії рішення про добровільне об’єднання територіальних громад» (міським головою Олександром Супрунюком). Він знайшов розуміння та підтримку серед депутатів і наприкінці засідання сесії став рішенням.
Це рішення дозволить нарешті подовжувати та оформлювати нові договори оренди, оформлення земельних відносин та інші речі, на які був фактично накладений мораторій.

6) У «Різному» присутні заслухали двох громадян, які висловили бажання виступити. Ішлося про недостатню, на їх думку, увагу з боку місцевої влади до захисту інтересів малозахищених осіб та щодо вирішення їхніх особистих питань.