Не встигла ще в нашому місті обратися нова влада, як знову виринає питання, що стосується забудови зеленої зони між проспектом Незалежності, вулицями Будівельників та Набережною.

Не так давно разом із мешканцями цього мікрорайону ми намагалися зупинити вирубку сосен під будівництво біля кафе «Велес». Тоді в нас, як і в мешканців, не вистачило важелів впливу. Та зараз все буде по-іншому.
Безимени-1 копия

Ми вважаємо за необхідне визначити цю природну ділянку парковою зоною, тому 27 листопада фракція «Нетішинська Самооборона-Народний контроль» подала звернення ( Депутатське звернення по парку _фракція НС-НКДепутатське звернення по парку _фракція НС-НКнетішинському міському голові О.Супрунюку, в якому висловила прохання «Організувати визначення меж земельної ділянки із зеленими насадженнями, розташованої між
просп. Незалежності, вул. Набережною та вул. Будівельників та винести на розгляд наступної сесії питання про надання цій земельній ділянці статусу рекреаційної зони або статусу парку».
Врешті-решт, це ми обіцяли у своїй передвиборчій програмі. Таке рішення дозволить раз і назавжди зняти питання забудови в зазначеній зоні, а також це відкриє можливості для залучення інвестиційних коштів у благоустрій парку та унеможливить забудови на кшталт будівництва житлового будинку на місці кафе «Велес» чи «багатоповерхових гаражів» біля будинку, що на Набережній, 5.

Із впровадженням реформи з децентралізації та підвищенням у зв’язку з цим обсягу місцевого бюджету цілком реально запровадити також щорічне виділення певної суми коштів з місцевого бюджету на благоустрій вказаної ділянки з лісовими насадженнями, що зараз, до визначення статусу цієї території, зробити неможливо, та докласти усіх зусиль, аби цей парк став візитівкою нашого міста. Для цього повинні бути чітко визначені межі парку та спланована інфраструктура мікрорайону в цілому: пішохідні доріжки та зручні під’їзди автотранспорту, дитячі майданчики, освітлення, лавочки, об’єкти соціального спрямування та ін.

Тому ми просимо всіх нетішинців, а особливо мешканців цього мікрорайону активно долучитися до обговорення – яким ви бачите парк, чого не вистачає в вашому мікрорайоні та ін. Діліться своїми думками. Не будьте байдужими. Будуйте своє місто власними руками!
Звертатися з пропозиціями та зауваженнями можна в Громадську приймальню «ГР «Народний контроль», що знаходиться у приміщенні кафе «Шарм» (по-народному «Залізяка»), 2-й поверх, пн.-пт. з 10 до 18 години, тел. (067) 383-87-21.

Юрій КАМОЗІН, голова фракції «Нетішинська Самооборона-Народний контроль» у Нетішинській міській раді

P.S. наразі питання , щодо надання територіальній громаді м.Нетішин, в особі Нетішинської міської ради дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення цієї земельної ділянки:
для розміщення ПАРКУ буде винесено на чергову 3-сесію міської ради. Будемо чекати рішення депутатського корпусу!