Далі йтиметься про позитивні проекти рішень, які фракція “Самооборона” буде підтримувати.

 

№4. Ділянка 8 га.
№4. 8 Га - Парк центрБуде поставлене питання щодо надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована в районі меж вул. Набережна, вул. Будівельників та пр. Незалежності, для розміщення ПАРКУ.
Це те саме питання, яке ми обіцяли вирішити у своїй передвиборчій програмі і щодо якого фракція “Самоборони” зверталися до міського голови щодо винесення на розгляд наступної сесії питання про надання цій земельній ділянці статусу рекреаційної зони, або статусу парку.

 

 

№5. Ділянка 3 га.

Буде поставлене питання щодо надання дозволу на  розробку проекту  із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі ії у постійне користування, яка розташована на вул. Варшавська для розміщення МІСЬКОГО ПЛЯЖУ.

№5. 3 Га. міський пляж

№6. Ділянка 0,36 га .

Буде поставлене питання про затвердження виконкомом НМР проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки біля ЗОШ №4 для передачі її в постійне користування.

Ця ділянка буде призначена для будівництва нового ДИТЯЧОГО САДОЧКУ! Сподіваємось, що депутати підтримають, а фракція “Самооборони” зі свого боку зробить усе можливе, тому що сприяння будівництву Дитсадочка на Варшавський ми обіцяли у своїй передвиборчій програмі.

№6. садок

№7. Ділянка 2,9797 га.

Буде поставлене питання про затвердження виконкомом НМР проектів землеустрою, щодо відведення земельної  ділянки для

передачі її в постійне користування для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку по

вул. Варшавська. (між проїжджою частиною і  ділянкою міського пляжу). Це та сама ділянка, яку пан Соснов хотів присвоїти собі.

№7. 2,9 Га. Пляж дом

 

 

№8. Ділянка 0,5642 га.

Буде поставлене питання про затвердження виконкомом НМР проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її в постійне користування для будівництва і обслуговування будівлі органів державної влади та місцевого самоврядування, що розташована в районі будинку Набережна 31 (між СБУ та Українською церквою).

Тут планується будівництво будинку правосуддя, де буде розташований міський суд, податкова інспекція, прокуратура та інші державні установи.

 

 

№8. Набер 31

№9. Ділянка 11,7497 га.

Буде поставлено питання про затвердження територіальній громаді міста в особі НМР проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення МІСЬКОГО  ПАРКУ та посвідчення права комунальної власності у районі між р. Горинь, вул. Шевченка і вул. Михайлова (за будівлею Міської ради).

№9. 11,7 Га. Парк Виконком