№1. Ділянка 3 га.

Рішення прийнято!
Фракція “Нетішинська Самооборона – Народний контроль” (далі скорочено – “Самооборона”) наполягала на засіданні ради на зменшені ії розміру до 1,5 га (визначено на фото білим кольором), а також визначення  її меж ближче до проїжджої частини.
Цієї площі було цілком достатньо для побудови багатопід`їздного будинку, та тим самим збереглася б частина лісового масиву. У випадку ж продажу права на усю ділянку площею 3 га, новий власник зможе повністю знищити увесь ліс, тому що уся ділянка вже буде у його фактичній власності.
Фракція «Самооборони» УТРИМАЛАСЬ при голосуванні по  цьому питанню.
Звичайно дуже дивно виглядає, коли на цьому ж засіданні ми виділяємо землю під 2 Парки ( біля 20 га), щоб унеможливити вирубку зелених засаджень, і при цьмо віддаємо усі 3 га такого самого лісу біля Великого базару фактично під знищення його основної частини.

 

№2. Ділянка 51 га.

Рішення прийнято!
На сесії підримали надання дозволу  на розробку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 51 га та посвідчується право комунальної власності для іншого СІЛЬСКОГОСПОДАРСЬКОГО призначення.
Як ми писали раніше, донедавна площа цієї ділянки дорівнювала 55 га, але якимсь дивним чином з її складу вилучили 4 га та

розділили на 2 ділянки по 2 га. Одна з них вже знаходиться у земельному кадастрі під своїм номером та у приватній власності (6810500000:01:003:0272), а інша наразі ще не нанесена на карту.

На щастя вдалося  зберегти ця землю від дерибану, бо на неї вже була написана купа заяв дуже одіозних містян. Наприклад на цьому ж засіданні відмовили Соснову та його жінці Тихоновій у виділенні ділянки саме на цьому полі.
До слідуючої ж сесії  міський голова Олександр Супрунюк надав розпорядження юридичному та земельному відділу вирішити питання повернення «вкрадених» 4 га, які раніш входили в склад всієї  ділянки в 55 га.

 

№3. Ділянка 13,9143 га.

Рішення НЕ прийнято!
Буде поставлене питання щодо надання дозволу СФГ “Нове життя” (колишній колгосп) на розробку техдокументації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки. Зараз ця ділянка знаходиться у комунальній власності.

На щастя нові депутати знову не дали провернути цю аферу пану  Новаку по розділенню ділянки з послідуючим дерибаном

 

№4. Ділянка 8 га.
ПАРКУ БУТИ. Рішення прийнято!
Розташований в районі меж вул. Набережна, вул. Будівельників та пр. Незалежності,

Це те саме питання, яке ми обіцяли вирішити у своїй передвиборчій програмі і щодо якого фракція “Самоборони” зверталися до міського голови щодо винесення на розгляд наступної сесії питання про надання цій земельній ділянці статусу рекреаційної зони, або статусу парку.
№5. Ділянка 3 га.
МІСЬКОМУ ПЛЯЖУ бути. Рішення прийнято!

 

№6. Ділянка 0,36 га.

ДИТЯЧОМУ САДОЧКУ біля 4-ої школи бути. Рішення прийнято!

Мало того, в бюджеті вже передбачено 99 тис грн  на розробку проектно-технічної документації для будівництва, і вже є фірма , яка виконаю цю роботу.

Сприяти будівництву дитсадочка на Варшавський ми також  обіцяли у своїй передвиборчій програмі.

 

№7. Ділянка 2,9797 га.

Рішення прийнято!

про затвердження виконкомом НМР проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її в постійне користування для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул. Варшавська. (між проїжджою частиною і ділянкою міського пляжу).

 

№8. Ділянка 0,5642 га.

Рішення прийнято!

про затвердження виконкомом НМР проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її в постійне користування для будівництва і обслуговування будівлі органів державної влади та місцевого самоврядування, що розташована в районі будинку Набережна 31 (між СБУ та Українською церквою).

Тут планується будівництво будинку правосуддя, де буде розташований міський суд, податкова інспекція, прокуратура та інші державні установи.

 

№9. Ділянка 11,7497 га.

Рішення прийнято!

МІСЬКОМУ  ПАРКУ за будівлею міської ради бути!

№9. 11,7 Га. Парк Виконком №8. Набер 31

 

№7. 2,9 Га. Пляж дом     8 га копия   №2. 51 Га НСНК   
№5. 3 Га. міський пляж

№3. 13,9 Га - Нове життя №1. 3Га. Енергетиків НС_НК

 

 

 

 

 

 

 

 

№6. садок