Співпраця Самооборони  з  трудовими колективами ВП ХАЕС продовжується вже майже рік. У листопаді активісти колективів  ТЦ, НТЦ, ЦТАВ зібрали та передали чергову фінансову допомогу у розмірі 7 270 грн для нетішинських військових.  Всі звіти з фото та чеками придбаної військової амуніції та іншими витратами передаються відповідальним особам в цехи та підрозділи для ознайомлення трудових колективів.

20151206_213221

Далі наведемо, як завжди, невеликий загальний  фінансовий звіт по зібраним та використаним коштам:

Турбіністи зібрали 5 560 грн на потреби військових.  Ці кошти були витрачені на закупку 1 комплекту зимової форми Бундес, 2 зимових балаклав, однієї кепки (1023 грн) ; 1 пари берців зимових вир-ва Україна, 2 зимових балаклав (981 грн); 1 пари берців зимовихі вир-ва Україна (785 грн); 1 зимового костюма військового (860 грн); 3 пар німецьких б/у берців (2250 грн ).

Трудовий колектив  ЦТАВ передав Самообороні 300 грн. На ці кошти були придбана1 куртка австрійської  армії.

Працівники НТЦ зібрали 1410 грн. Ці кошти були витрачені на закупку 1 пари берців зимових вир-ва Україна та бушлату зимового.

Нетішинська Самооборона забезпечує 130 нетішинців в 21 підрозділі ВСУ и МВС.

Усю зібрану допомогу та кошти ми витрачаємо адресно (персонально) саме на нетішинців у цих частинах. Наразі більшість придбаної війскової амуніції відправляється службами доставки, а також видається родичам військовим для самостійної відправки особистих передач.

Основні проблеми у  військових зараз – це якісні зимові берці, зимова військова форма та термобілизна. Сподіваємося , що наша плідна співпраця буде продовжуватися й надалі, та ми зможемо разом забезпечити усім необхідним наших військових у зоні АТО.

 

координатор співпраці з трудовими колективами  ВП ХАЕС у ГО «Нетішинська самооборона»                                                                      Камозін Юрій (ЦТАВ, 098 2256081)