Нетішинській міській раді VІІ скликання

В місті існує проблема з аварійними ситуаціями, яки виникають навколо «Великого» ринку у четвер та суботу внаслідок надмірного накопичення особистого автотранспорту громадян. Відсутність паркомісць змушує автовласників свідомо порушувати ПДД.

Це – небезпечно для пішоходів: машини їдуть, люди переходять дорогу де забажають , жодних правил дорожнього руху не дотримуються.  Це створює аварійні ситуації для автомобілів та  автобусів, бо немає вільного проїзду, немає обзору – за такої кількості машин неможливо вчасно побачити пішоходів, під’іхати на вигрузку чи загрузку пасажирів.

Наш ринок  у суботу та четвер скоріше нагадує циганський табір, який живе за своїми правилами, не зважаючи ні на кого і ні на що.
Можливо  звільнити парковку огорожену сіткою тільки під стоянку авто, а продавців разом зі столами перенести у інше місце, якого вистачає на території самого ринку із-за зменьшення кількості підприємців.

Також можливо використати територію автовокзалу, який вже не потребує за сьогоднішніх умов такої площі під відстій автобусів.

Прошу  розібратися з проблемою надмірного скопичення особистого автотранспорту на проіжджій частині вул. Енергетиків та просп.Незалежності  у ринкові дні навколо міського ринку 

Безимени-1

Безимени-2Безимени-3

 

Автор петиції:  Камозін Юрій Миколайович

Опубліковано: 27.12.2015

Потрібно голосів100

Підтримати петицію?
Опитування проводиться з 27.12.2015 в 16:00 до 27.03.2016 в 16:00

  • Так (100%, 84 голосів)

Всього проголосувало: 84

Завантаження ... Завантаження ...