Зазвичай з бюджету прийнято витрачати кошти, а ось заробляти, залучаючи нові ідеї, з цим у нас в країні якось погано.
На одному з засідань бюджетної комісії депутатом від “Самооборони” Юрієм Камозіним була озвучена пропозиція щодо додаткового джерела фінансування місцевого бюджету, а саме  розміщення тимчасово вільних коштів бюджету на депозитах. Це питання вивчав та цікавився досвідом інших міст помічник депутата Сергій Почебула, який вияснив, що наприклад у Славуті таким чином бюджет за 2015 рік поповнився більш ніж на 800 тис грн!

Ця пропозиція була підтримана всіма депутатами постійної комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та тарифної політики  та була внесена в проект бюджету на 2016 рік.
Відповідно до висновку комісії від 21.12.15р проект бюджету на 2016 рік був доповнений пунктом “Відповідно до частини 8 статті 16 бюджетного кодексу надати право фінансовому управлінню виконавчого комітету Нетішинської міської ради в межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міста на депозитах з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду з наступним інформуванням міської ради”

Бюджет 2016р був проголосований на останньому засіданні міської ради  разом з цим доповненням. Тепер буде проведений конкурс серед державних банків на розміщення короткострокових депозитів та місто почне заробляти додаткові кошти!

Ukrainian 100 Hryvnia banknote and small metal coins close-up