Державні кадастрові реєстратори територіальних підрозділів Держгеокадастру Хмельницької області станом на кінець 2015 року відкрили у електронному форматі 208 182 поземельні книги. Фактично, доступні дані про 42% від зареєстрованих у регіоні земельних ділянок. Загалом в області необхідно створити цифрові поземельні книги на 491 606 ділянок.

1451992120_1

Відкриття поземельних книг – це одне з ключових завдань у сфері земельних відносин. Публічні дані про земельні ділянки надають доступ до реєстру власників земель і пришвидшують надання онлайн-послуг, зокрема, замовлення витягу з

кадастру про земельну ділянку та нормативну грошову оцінку землі.

Найбільшу кількість пакетів документів відкрили у м. Кам’янець-Подільському (86 % від усіє кількості поземельних книг), м. Нетішин (66%) та у Полонському (53%), Ізяславському(53%), Славутському (51%), Новоушицькому (51%) районах області.

Максимальна навантаженість на одного кадастрового реєстратора у Кам’янець-Подільському районі. Три фахівці землевпорядної служби за 140 робочих днів відкрили у електронному форматі 21 401 поземельну книгу.

«Головне при відкритті поземельних книг – достовірність та актуальність інформації, яку вносять реєстратори територіальних органів. Тому точність даних ретельно контролюється» – зазначає в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Олександр Ревко.

 

http://podilska.info/strichka/11192-na-hmelnichchin-u-elektronnomu-format-vdkrili-ponad-200-tisyach-pozemelnih-knig.html