Не пройшло ще і дня після похорону Назара, а по Нетішину вже розповсюджується багато чуток про загибель бійця. Ще й центральні телеканали з новинами від речника АТО Лисенка додають незрозумілої  інформації про цю подію.
Сьогодні ми наведемо подробиці загибелі айдарівців 1 січня  цього року.
Коментарі надала сестра Назара Інна, якій повну історію того, що трапилося розповів комбат батальйону “Айдар”.

Далі  розповідь Інни.

Все це трапилося на базі Айдару недалеко від Горлівки. Точніше м.Дзержинськ смт.Неліпівка, де і розташовувався батальйон у закинутій будівлі школи, в 5 км від лінії фронту.
Вночі 1 січня диверсійна група сепаратистів підійшла до бази Айдару та засіла в зеленці неподалік. Троє бійців Айдару біля 4 ночі вийшли на подвір’я. В 4:15 ночі снайпер поцілив у спину розривною кулею прямо в серце Назару , який загинув миттєво. Потім було тяжко   поранено інших  двох бійців.
Одразу здійнявся галас, побратими Назара зі зброєю почали зачищати зеленку. Було вбито 6 сепаратистів та одного взято в полон. Полоненого вже зранку було передано в СБУ як цінного свідка події.
2 поранених бійців айдару  було доставлено до лікарні, де один з них також помер. Інший, по інформації на вчорашній день, був ще без свідомості з тяжким пораненням.

H8OcrNM4igM+

Айдар, березень 2015 . 9 поїздка волонтерів Самооборони в АТО

 

У довідці про причину смерті вказано – “гостра крововтрата, наскрізне вогнепальне кульове поранення грудної клітки з ушкодженням внутрішніх органів”

В лікарській довідці вказано місце смерті – “смерть настала в іншому місці –  на місці події у розташуванні підрозділу”. Наразі воєнкомом Славути направлений запит на отримання протоколу слідчої комісії.

Будемо чекати на офіційні результати розслідування, але вже й зараз

видно , що держава намагається приховати втрати та в майбутньому лишити родину загиблого без багатьох виплат та пільг.
Ось так наша держава, в особі речників АТО, приховує втрати на фронті, щоб нам , українцям, здавалося, що в нас діють Мінські угоди та на сході вже немає ніякої війни!!!

V8c5O2q1gLQ

Батальйон “Айдар” , Трьохізбенка, квітень 2015 року . 10-а поїздка волонтерів Самооборони в АТО

znMP_2RqZR4

Айдар, березень 2015 . 9 поїздка волонтерів Самооборони в АТО

 

 

 

 

image5-1024x768

нетішинські айдарівці на штабі Самооборони, травень 2015 року

DSC04611+

 

ТРАУРН рамка 1 копия