Принаймні такі припущення — у громадських активістів

В Україні поки що немає епідемії грипу, повідомляє Міністерство охорони здоров’я, проте кількість хворих на так званий каліфорнійський грип та ГРВІ щодня збільшується. Зокрема, і на Рівненщині, де на днях зафіксували перші у цьому році випадки захворювання на грип.

Симптоми каліфорнійського грипу — висока температура, загальна слабкість у тілі. Лікарі кажуть, що якщо вчасно звернутися за медичною допомогою, хвилюватися буде нічого.

23862421469_399f5c42da_m

Втім, рівненські медики мовчать, обурилася сьогодні на своїй сторінці у Facebook правозахисниця Ліана Диновська:

«У Рівному хворіють цілими сім’ями, не знаю, чому мовчать медики, але інфекція досить серйозна і потужна. Температура під 40 і зробити щось з нею без уколу неможливо, температура раптова, а потім переважно у всіх дітей пневмонія. Майже всі знайомі мені люди мають зараз цей вірус або мали на Новий рік. Здоров’я всім, а медикам бути на своїх місцях і якось попереджати масове захворювання. Чому замовчуєте? Чому мало інформовані люди про те, що кожен другий хворіє? Ви попередили людей про такий вірус і про те, що не можна бути у місцях, де велике скупчення людей ? Які препарати вживати для того, щоб попередити хворобу ? У нас немає епідемії? Ви лише вбивць у білих халатах гарно захищаєте, а от дітей наших поганенько!».

Коментарі  користувачів у фейсбуці….

Vasyl Semeniuk Вчора телефонував товариш із Клеваня, лікар на пенсії. Каже, що вже 4 дні хворіє. І що біля 400 дітей по Рівненщині заражено цим

вірусом. Так що таки епідемія… 

Iryna Yashchuk Ми вже привезли цей вірус в Варшаву. Ще коли були в Здолбунові і викликали швидку, молода лікар сказала: що я можу порадити… Втікайте звідси і лікуйтесь і Варшаві. Там хоть лікі якісні…

Tatiana Bereziuk Тут, навіть, писали, що перебувають з дітками в стаціонарі- і всі мовчать! Що це робиться? Населення повинно бути інформовано!

Вадим Данилюк Вчора по ТСН казали, що це “каліфорнійський грип”, але по їх словах про епідемію ще не йдеться…

Yulya Beshta У моих многих друзей болеют дети. Симптомы те же. 31 двоих забрала скорая. Пролежали 6 дней выписали но состояние неочень….у всех детей сильный кашель удушливый. У этих двоих воспаление легких. С одним из этих мальчиков был в тесном контакте еще ребенок на сегодняшний день- бронхит ( диагноз врачом поставлен)
Грипп не простой….

Ліана Диновська Вікторія , цей штамп грипу дуже небезпечний і якщо маємо свинячий грип , то тричі на добу маємо чути через ЗМІ про небезпеку та антивірусні ефективні , переконалася на своїй сім’ї : можна захиститися приймаючи антивірусні препарати , двоє старших дітей не захворіли. В кожній сім’ї практично де був хоча б один виклик плюсуйте відразу всіх членів родини- От вам і епідемія.

Elena Vargel А нам тільки з швидкою і повезло, приїхала швидко і в один день, і на слідуючий, коли прийшлось вже госпіталізовувати з двустороннім запаленням легенів (за ніч).
Грип страшний.Дійсно, якщо є в сім’ ї хворий, чекайте поповнення. В понеділок лікарня гуділа, одного ліхорадить, другий зі снімком стоїть, швидка одна за одною. Просто як у фільмі жахів про епідемію.
Важко перебігає захворювання і дає миттєво ускладнення. В нас наприклад-один з запаленням, ін. з гайморитом. В лікарні на один день мін. 500грн. йде на лікування.(завтра 7- й день жахів). А третій член родини, який супроводжував в лікарню, заразилась за півдня перебування в лікарні (всі на антибіотику).Там всі без масок були, дуже шкода, що якби були проінформовані заздалегідь, то можна було уникнути масового захворювання.
Складається враження, що народ хочуть просто знищити!Або …ще непагано заробити ((

за матеріалами Рівне вечірнє