Олександр Попов отримав кульові поранення в спину та ногу

 

Під час розвідувальної операції на Сході поранений боєць з Хмельниччини

Зараз він перебуває в хірургії однієї з клінік Дніпропетровська, повідомилиDepo.Хмельницький в ГО Правий Сектор Хмельниччини.

Під час проведення розвідувальної операції зведеним підрозділом 2-ї ОТГ ДУК ПС та ОТГ ДУК ПС ім.к-на Всеволода Воловика, отримав кульові поранення в спину та ногу в.о. командира 2 ОТГ ДУК ПС Олександр Попов (Друг Дракон).

“Він втратив багато крові. Але саме страшне позаду, – каже очільник

Хмельницького ПС Анатолій Медведчук і додає: – З російської сторони 2 загинуло, це те що підтверджено.”

А ще Анатолій дякує всім побратимам, які долучились до евакуації пораненого хлопця з поля бою: “Все це відбувалося в умовах бою і тривало більше 3-х годин (побратими несли хлопця на собі майже два кілометра, відстрілюючись, та водночас надаючи медичну допомогу), стан бійця на час доставки до місцевого шпиталю був важким – переохолодження та велика втрата крові.”

Зараз Олександр перебуває в лікарні ім. Мечникова у Дніпропетровську. Його прооперували, наразі стан бійця стабільний. Попереду складний і довгий процес лікування та реабілітації.

Відтак у ПС просять допомоги для бійця: “Олександр – боєць ДУК Правого Сектору, тобто не отримає ніякої допомоги від держави, а ще він ще є єдиним опікуном своєї сліпої бабусі, якій вже понад 80 років і, яка нічого не знає про його поранення. Просимо усіх небайдужих допомогти побратиму. Будемо вдячні за будь який внесок. Хто не має можливості допомогти грошима, помоліться за його здоров’я.”