Внесення змін  обумовлено необхідністю приведення у двотижневий строк з дня офіційного опублікування закону про Державний бюджет України  бюджету міста Нетішина у відповідність до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», до  внесених змін до Бюджетного та Податкового кодексів України, а також до Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стабілізації фінансового стану держави та удосконалення окремих положень соціальної політики)”

5
Які ж основні “сюрпризи”  чекають нас у цьому році.

 

1) Зменшено медичну субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на 22,9 млн грн.

Обсяг медичної субвенції для бюджету міста в державному бюджеті передбачено всього в сумі  23, 2 млн грн з  необхідних для повноцінного утримання 46 млн грн. Таким чином нас знову у другій половині року чекає проблема утримання СМСЧ-4 та невиплата заробітньої плати.

 

2) Передбачено видатки на утримання Нетішинського професійно-технічного ліцею  ЛИШЕ у сумі 1,78 млн грн. 

Статтею 27 Закону України «Про Державний бюджет на 2016 рік» визначено

, що з 2016 року видатки на підготовку робітничих кадрів у професійно-технічних навчальних закладах державної форми, власності розташованих у містах обласного значення, плануються у відповідних бюджетах міст обласного значення, по  інших – у відповідних обласних бюджетах.

Вказана сума коштів забезпечить функціонування ліцею та  покриє потребу у видатках на його утримання тільки на І квартал 2016 року, тоді як тільки у 2015 році на утримання ліцею було передбачено 7,2 млн грн.

 

3) збільшуються на 6 млн грн доходи бюджету міста згідно внесених змін до Бюджетного та Податкового кодексів України. Розрахунок проведений із урахуванням прогнозного обсягу фонду оплати праці, рівня середньої заробітної плати, а також бази та ставок оподаткування доходів фізичних осіб, запропонованих податковою реформою.

 

4) Збільшено обсяг субвенцій  з державного бюджету для бюджету міста Нетішина на 2,1 млн грн – виплата різноманітних  допомог, пільг, освітня субвенція.

5) Реверсна дотація збільшена на суму 2,88 млн грн. ( кошти, що передаються до державного бюджету з місцевих бюджетів, тобто з бюджету Нетішина додатково  забирають ще 2,88 млн грн)

 

Таким чином загалом ми вже бачимо, що нас чекають великі проблеми з фінансуванням Професійного ліцею з 2-го квартала 2016 року, а також з фінансуванням СМСЧ-4 з другого півріччя 16 року. А це знову невиплати заробітних плат та інші проблеми з придбанням матеріально-технічного забезпечення.

 

заступник голови постійної комісія НМР з питань бюджету, фінансів, податкової та тарифної політики  голова фракції “Нетішинська Самооборона-Народний контроль”                                                                                                                                        Камозін Ю.М.

Дод.3 до проекту рішення про внсення змін до бюджету на 2016 рік

ДОД.2 до проекту рішення про внсення змін до бюджету на 2016 рік

ДОД.4 до проекту рішення про внсення змін до бюджету на 2016 рік