На Хмельниччині «Свободу» звинуватили у шантажі та залякуванні депутатів
Депутати Хмельницької обласної ради  звинувачують хмельницьких «свободівців» у залякуванні та шантажі депутатів.
«Сьогодні одна політична сила дозволила собі тиснути на депутатів, завтра інша політична сила теж захоче тиснути задля прийняття «свого» рішення… Не важко здогадатися, на що тоді може перетворится облсна рада», – зазначив  депутат обласної ради Іван Гладуняк (фракція БПП).
Нагадаємо, на останній сесії обласної ради депутати від ВО «Свобода» відкрили сесію виступом Віктора Бурлика щодо включення у порядок денний розгляду звернення до Президента та Верховної Ради про відставку уряду Арсенія Яценюка. Але коли пропозиція «свободівців» не знайшла підтримки у колег, вони наполягли на перерві згідно регламенту й покинули сесійну залу.
У цей час в коридорах обласної ради з’явилося з десяток молодиків, серед яких і

депутат міської ради та голова фракції «Свободи» у Хмельницькій міській раді Віталій Діденко. Під дверима сесійної зали навіть сталася сутичка між правоохоронцями та невідомими юнаками, які прагнули потрапити до сесійної зали. Депутат обласної ради, «свободівець» Віктор Бурлик теж узяв активну участь у «потасовці» з правоохоронцями, наполягаючи, аби одного із хлопців пропустили з ним до зали, адже той ніби-то є його помічником.
Але цікаві речі відбувалися не лише «у кулуарах». За кілька хвилин до закінчення перерви трибуна у сесійній залі опинилася заблокованою депутатами-«свободівцями». Аби не зривати сесійне засідання, голова обласної ради Михайло Загородний змушений був знову поставити питання про розгляд звернення щодо відставки уряду на голосування. Депутатам нічого не залишалося робити, як підтримати пропозицію «свободівців» – усім хотілося якнайшвидше їхати додому на Святвечір…
Але саме після цього інциденту багато депутатів висловили думку про те, що конструктивної роботи від «свободівців» в обласній раді цього скликання годі буде чекати.
«Таке враження, що «свободівці» вирішили вести себе «а баба Яга проти». Мовляв, якщо ми не при владі, значить усе робиться не так, як має бути… Це якийсь абсурд. Тим паче, що більшість депутатів готові були підтримати звернення про відставку уряду. В обласній раді більшість – представники партій, які теж уже давно виступили із заявами про відставку уряду Яценюка. Тому вони готові були таке звернення виносити на сесію і підтримувати його. Але ж домовилися на комісіях, що з цим зверненням почекаємо до закінчення свят, аж ні…
Зрозуміло, що «свободівці» усе це робили задля чергового «піару». Але так не повинно бути. Та й якщо усе робитиметься методом подібного шантажу та тиску, то це ні до чого доброго не призведе», – ділилися депутати облради у кулуарах вже після сесії.