Впродовж 2015 року з доходів платників податків Хмельниччини на підтримку української армії до державного бюджету надійшло 189,2 мільйона гривень військового збору, що становить 115 відсотків прогнозного показника і в абсолютних цифрах означає додаткових 25 мільйонів гривень.

Хмельничани спрямували майже 190 мільйонів на оборону країни

В цілому за час запровадження військового збору, тобто з 3 серпня 2014 року, сума патріотичних відрахувань на оборону України досягла суми у 242,1 мільйона гривень. Примітно, що у грудні 2015 року сума збору склала 22,9 мільйона гривень, що майже вдвічі перевищує відповідні надходження попереднього року. «Позитивна динаміка надходжень військового збору, який становить 1,5 відсотка з отриманих доходів, свідчить про те, що процес адміністрування та сплати військового збору не лише

добре організований, але й має найвищий рівень патріотичної підтримки. У такий спосіб усі ми реалізуємо наші прагнення для того, щоб в Україну прийшов довгоочікуваний мир. Зрештою, на Хмельниччині сплата військового збору отримала патріотичний тренд: «Хочеш мати мир – сплачуй військовий збір!», – зауважив керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Мар‘ян Зеленецький.

Варто нагадати, що сплата військового збору законодавчо продовжена на 2016 рік, як і раніше він справляється з доходів у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються працівнику у зв’язку з трудовими відносинами, виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри. Платниками збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

 

Волонтери по всій Україні вигадують постійно різноманітні акції, щоб  зібрати копійки та допомогти нашим військовим в АТО, а держава в цей час “рубає” сотні мільйонів військового збору з кожної області. І  це не рахуючи майже 60 млрд грн закладених у державному бюджеті на фінансування міністерства оборони!
Та й ще деякі чиновники коментують стягнення військового збору  в такий спосіб –  “У такий спосіб усі ми реалізуємо наші прагнення для того, щоб в Україну прийшов довгоочікуваний мир. Зрештою, на Хмельниччині сплата військового збору отримала патріотичний тренд: «Хочеш мати мир – сплачуй військовий збір!», – зауважив керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Мар‘ян Зеленецький.
Таке враження , що хтось з громадян  може відмовитись від сплати військового збору! Як вже достали!!!