Є надія, що після передачі до НАБУ справи щодо дачі хабара у 6 млн доларів за прохідне місце у виборчому списку від Ігоря Скосаря, який став нардепом у 2012 році, Мартиненку, її таки розслідують.

Про це заявив народний депутат України, лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов в ефірі «112.Україна».

«Ще коли був народним депутатом, Ігор Скосар заявив, що дав шалено божевільні гроші готівкою безпосередньо Мартиненку і Яценюку. Але тоді Прокуратура так і не відреагувала на це зізнання. Лише після депутатського звернення відкрили кримінальне провадження. У червні  мене викликали як свідка, бо в саме у моїй програмі журналістських розслідувань Скосар оприлюднив факт хабарництва. Утім на моє запитання, чи будуть викликати Яценюка і Мартиненка на допит, слідчий лише усміхнувся. Врешті ніхто нікого нікуди не викликав», – повідомив депутат.

За словами Добробомова, зараз є надія, що з передачею цієї

справи до НАБУ, її таки розслідуватимуть.

«Сам Скосар уже пройшов  перевірку на детекторі брехні. Поліграф підтвердив правдивість його слів. А йдеться про дуже серйозне звинувачення – хабар, який отримали вищі представники влади», – зауважив він.

БЕЗ СУДОВОЇ РЕФОРМИ КОРУПЦІОНЕРИ НЕ СИДІТИМУТЬ ЗА ГРАТАМИ

sydu-735x400

Без проведення судової реформи НАБУ та Антикорупційна прокуратура не зможуть досягти результату.

«Принципове питання на цей рік – судова реформа.  Це одне із найважливіших завдань. Без неї –  навіть із НАБУ, Антикорупційним прокурором і Бюром розслідувань – ми не зможемо досягти результату», – констатував пан Дмитро.

Нардеп наголосив, що реформа судоустрою буде найскладнішою, тому що для її проведення потрібна передусім політична воля влади.

«Це буде надзвичайно складно, адже всі, хто при владі, хочуть мати ручні суди», – наголосив він.