В Україні християни східної традиції святкують Різдво 7 січня, коли за Юліанським календарем. невід`ємним атрибутом святкування Різдва в Україні є колядки, в яких прославляється новонароджений Христос. Колядники ідуть з колядою від хати до хати, сповіщаючи радісну новину – народження Божого Дитяти. У всіх храмах відправляються святкові Різдвяні Літургії. За святковим столом збирається вся родина, вітаючись словами: «Христос Рождається! Славімо його!»

920749_925822404175048_3288757911010297521_o

Так і волонтери Самооборони та 2-є вихованців школи бойового гопака Сварог змайструвавши різдвяну зірку, яка сповіщала про народження Божого сина, пішли вітати містян 7 січня.

Заспівали гарну колядку часів УПА, у винагороду отримали гроші які підуть на закупівлю теплого одягу військовим які боронять наш мир та спокій. Йшли на адреси, господарі яких попередньо нас запросили. Звичайно мешканці, які нас зустрічали біля будинку чи у під’їзді, запрошували зайти і до них з вітальною колядою.

На очах були сльози і майже всі сказали що чують таку коляду вперше. 7 січня особлива духовна радість обіймає кожного з нас, бо цей день – незвичайний. Ми прославляємо одну з найвеличніших подій священної історії щирим привітанням та просимо у Ісуса змилуватися над Україною, дарувати волю та долю.

Всього, завдяки нетішинцям, вдалося наколядувати 4 161 грн.