gpu1

 Генпрокуратура розцінює,  як «прямий тиск на суд» коментарі, озвучені в ефірі телеканалу «112 Україна» секретарем Антикорупційного комітету, лідером «Народного контролю» Дмитром Добродомовим, щодо небажання суддів братися за справу «діамантових прокурорів» через тиск від ГПУ.

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті ГПУ.

«Генеральна прокуратура України вітає народного депутата Д. Добродомова з днем народження і бажає йому плідної праці на законодавчій ниві. В той же час Генпрокуратура уповноважена заявити, що коментарі Д. Добродомова, які були озвучені 11 січня 2016 року в ефірі телеканалу «112 Україна» щодо небажання суддів братися за справу О. Корнійця та В. Шапакіна, оскільки начебто ГПУ здійснює тиск на них, можна розцінювати як прямий тиск на суд, який буде розглядати вказане

кримінальне провадження», – йдеться в повідомленні ГПУ.

Як відомо, Дмитро Добродомов неодноразово заявляв, що справа «діамантових прокурорів» є тестом для прокуратури на готовність боротися з корупцією в середині самого ж відомства.

Він також зазначав, що Президент як гарант верховенства права в державі (ст.102 Конституції України)  мав би сприяти об’єктивному розслідуванню цієї справи.

gpu