Електростанція є найбільшим роботодавцем і формує основну частину податкових і неподаткових надходжень у місцевий бюджет.
АЕС формує основну частину доходів бюджету Нетішина
У 2015 році на ХАЕС вироблено 13 мільярдів 454 мільйони кіловат-годин, тобто 102 відсотки плану виробництва електроенергії. Про це повідомляє інформаційний центр електростанції.“Вартість відпущеної електроенергії ХАЕС склала у минулому році понад 5 мільярдів гривень, що становить 20 відсотків від загального об’єму реалізованої продукції промисловості Хмельниччини”, – йдеться в повідомленні.

Як зауважують атомники, Хмельницька АЕС бере безпосередню участь у

соціально-економічному та культурному розвитку міста-супутника, визначає економічний профіль міста, є найбільшим роботодавцем, формує основну частину податкових і неподаткових надходжень у місцевий бюджет.

Крім цього, за 2015 рік Хмельницька АЕС сплатила до бюджеті різних рівнів на 16,4% більше в порівнянні з попереднім 2014 роком, а саме 428,9 млн. грн., з них 305,9 млн.грн. – це розрахунки із страхування (єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, та ін.), а 39,5 млн. грн. надійшло у в державний бюджет, 19 млн. грн. – в обласний та 64,5 млн. грн. – в міський.