Без потужного громадського тиску на владу подолати корупцію в Україні не вдасться, – про це заявив секретар Анктикорупційного комітету ВРУ, лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов під час ІІІ Антикорупційного форуму у Харкові.

DD_paskal-735x400

На його переконання, активність мільйонів завжди має вплив на владу у будь-якій країні. Тож це мають взяти собі на озброєння й українці, адже наразі влада ігнорує виконання суспільного запиту на боротьбу із корупцією.

«Обʼєднати рух по усій Україні – рух за очищення – ось яка наша мета. Відтак ми оголошуємо широкий громадський рух у кожному місті. Це дозволить ефективно тиснути на тих, хто відповідає  за боротьбу з корупцією, але, на жаль, часто сам її і очолює», – наголосив Добродомов.

Урешті нардеп нагадав, що наразі саме вихідці з громадського

середовища є найбільш ефективними у парламенті, у роботі на місцях. Відтак ці люди мають сконсолідуватися для досягнення потужного результату.

«Разом маємо вийти на конкретні кроки і результати: ті, хто займався політичною діяльністю до 2012 року, мають піти, а дехто «за окремі заслуги перед країною» має «сісти». На їхнє місце повинні прийти активні громадські діячі, волонтери з розумінням розвитку і порятунку держави. Але велика перемога складається з маленьких перемог на місцях, де корупція лютує. І саме з місць і має стартувати широкий антикорупційний рух», – резюмував Добродомов.

Серед завдань він також назвав підтримку новостворених антикорупційних органів, яким система, зокрема і ГПУ, МВС, чинять протидію.

Нагадаємо, 18 січня у Харкові відбувся вже третій Антикорупційний форум.  Активісти, представники громадських організацій та впливові політики обговорили, як змусити працювати антикорупційні закони в Україні.

Нагадаємо, що 23 грудня 2015 у Києві відбувся другий Антикорупційний форум. Тоді його організатори повідомили, що такі ж заходи відбудуться й в інших містах УкраїниХаркові, Дніпропетровську, Одесі, Львові