Нетішинській міській раді

В цьому році в деяких садочках перевели перші класи до шкіл. Наскільки мені відомо, поки це ще експеримент в нашому місті і ніде в області він більше  не проводиться.  А ось на наступний рік збираються перевести всі перші класи!
В садочках першачки мали змогу займатися, повноцінно харчуватися, спати. Це все було в звичайних групах, в яких діти вже звикли знаходитися з попередніх років. В них були вихователі та нянечки, спальня кімната з ліжками, окремий санвузол, умивальники, роздягальня, свій ігровий майданчик на вулиці. Не забуваємо, що зараз діти йдуть в перший клас в 6 років, а не так як раніше в 7 чи 8.
В школах же немає таких умов, діти навчаються  в звичайних класах. Мало того  немає групи продовженого дня, і маленькі школярі, які ще зовсім несамостійні, змушені самотужки повертатися після обіду додому та чекати там своїх батьків до вечора.
Обіцяють, що можливо буде група продовженого дня , але максимум на 2 години. А далі, так як у школі немає ліжок щоб покласти згідно норм дітей спати, йдіть собі додому.
Мало того, через переведення класів з садочків до шкіл, з`явиться 2 зміна у школах, що також буде створювати певні проблеми для батьків.

Вимагаю вирішити питання про припинення переведення 1-х класів з садочків до шкіл в  в Нетішині.

1069_l

Автор петиції: Кравчук Наталія Сергіївна

Опубліковано: 19.01.2016

 

Потрібно голосів – 100

Підтримати петицію?
Опитування проводиться з 19.01.2016 в 22:00 до 19.04.2016 в 22:00

  • Так (100%, 100 голосів)

Всього проголосувало: 100

Завантаження ... Завантаження ...