Екс-очільники ГПУ – Ярема та Махніцький, а також нинішній Генпрокурор Шокін повинні особисто відповідати за провали у розслідуванні резонансних корупційних справ, злочинів на Майдані.

dd_vystup-735x400

Про це заявив секретар Антикорупційний комітету ВРУ, лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов в ефірі «Шустер Livе».

«Мене цікавить, коли Шокін, а також його попередники Ярема і Махніцький, відповідатимуть за те, що представники режиму Януковича, які грабували країну, і досі не

покарані. Бойко, Батулін, інші досі діють у Парламенті. Чому нам кажуть, що не треба згадувати минулого?», – наголосив нардеп.

За його словами, призначення Шокіна керівником ГПУ було очевидною помилкою, адже «людина з архаїчної  радянської системи не здатна до реформ». Та найгірше, що вищі ешелони влади це цілком влаштовує.

«Чи може Махніцький поніс відповідальність за те, що деякі олігархи не опинилися у санкційному списку? Чи може Ярема відповів за саботаж справ Майдану? Ні! Те саме стосується і Шокіна. Понад те, замість відповідати за свою бездіяльність, він і далі залишається у ГПУ, щоб «реформувати» прокуратуру», – додав Добродомов.