Судді чудово розуміють, що справа «діамантових прокурорів» може коштувати їм кар’єри – якщо вони підуть проти системи ГПУ.

suddi1-600x400

Про це в ефірі «Шустер Live» повідомив секретар Антикорупційного комітету, лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов.

«Коли був у Печерському суді у справі про «нафтопродукти Курченка», то зустрів суддю Підпалого – слідчого суддю, який знімав арешти з рахунків Арбузова та повертав готівкою конфісковані гроші.  Зараз він і далі спокійно працює, «судить» іменем України», – констатував нардеп.

Добродомов зазначив, що справа про «діамантових прокурорів», може

потрапити до такого судді як пан Підпалий.

«Якщо ця принципова справа потрапить до такого судді, то я можу собі уявити, як і яким чином буде відбуватися її розгляд», – заявив депутат.
ВЗАГАЛІ НИНІШНЯ СУДДІВСЬКА СИСТЕМА ПОТРЕБУЄ ТЕРМІНОВОГО «ХІРУРГІЧНОГО» ВТРУЧАННЯ, – ДОБРОДОМОВ

Судова реформа, максимальна і якісна заміна суддівського корпусу – одне із головних завдань для парламенту на 2016 рік, бо без цього навіть НАБУ буде безсилим у притягненні корупціонерів до відповідальності.

Про це заявив секретар Антикорупційного комітету ВРУ, лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов в ефірі «112. Україна».

«Якщо у суддівській реформі ми зробимо лише півкрок, то опинимося  у такій же ситуації, як це сталося  із реформою Прокуратури, де змінили вивіски, але не змінили людей. Відтак ми повинні максимально оновити в першу чергу суддівський корпус», – переконаний народний депутат.

За його словами, певні поправки, які обовʼязково треба взяти до уваги, до законодавчих проектів уже запропонувала Венеціанська комісія, що передусім керується верховенством права.

«Зараз нам потрібне негайне «хірургічне» втручання у судовій гілці влади. Вкрай важливо зробити її справі незалежною, коли на першому місці буде  лише закон», – резюмував Добродомов.