В місті-супутнику Хмельницької АЕС з початку благодійної акції на допомогу воїнам АТО перераховано 1 мільйон 355 тисяч гривень на рахунок Громадського об’єднання «Нетішинська Самооборона» для допомоги воїнам-нетішинцям, які беруть участь у антитерористичній операції на сході України.
Хмельницька АЕС – захисникам України
Частина цієї допомоги, а саме 330 тисяч гривень, було надано в 2015 році працівниками Хмельницької АЕС для забезпечення нагальних потреб військовослужбовців.Особливою активністю відзначились колективи турбінного, реакторного, електричного цехів, енергоремонтного підрозділу, цеху наладки та випробувань устаткування, цеху теплової автоматики та вимірювань, транспортного та гідротехнічного цехів, навчально-тренувального центру, а також працівники воєнізованої пожежної частини №7 з охорони Хмельницької АЕС та колектив Хмельницького

відділення ВП «Складське господарство» ДП «НАЕК «Енергоатом».

У 2015 році до місцевого бюджету працівниками Хмельницької АЕС сплачено біля 10 мільйонів гривень військового збору.

Від початку АТО на сході України загинуло четверо нетішинців. Родини загиблих теж у полі зору працівників ХАЕС.

Незважаючи на хрещенські морози, ситуація в зоні АТО залишається напруженою. Якщо ми будемо стояти осторонь, ця війна може розтягнутись на роки. Лише відчуваючи нашу підтримку там, на передовій, наші захисники продовжують боротьбу, бо знають, що за ними стоїть народ України. Тож не втрачаймо віри і робімо все можливе для тих, хто захищає Україну. Героям слава!