Уряд Яценюка має прозвітувати за свою діяльність згідно регламентованій процедурі, яка включає і звіти міністрів у профільних комітетах, і звіти по роботі держпідприємств.

Про це заявив секретар Антикорупційного комітету ВРУ,  лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов в ефірі «Шустер LIVE».

«Є чітка процедура відкритого і публічного звіту Уряду, який мав відбутися ще на початку грудня, коли минула річна індульгенція роботи Кабміну.  І саме цієї процедури потрібно дотримуватися, а не вигадувати якісь варіанти, щоб уникнути звітування», – зазначив Добродомов.

Meeting of the Cabinet of Ministers of Ukraine on October 16.

Він пояснив, що повноцінне звітування Уряду передбачає аудит усіх міністерств, кожне з яких відповідає за конкретну ділянку роботи.

«Якщо ми говоримо про корупцію на держпідприємствах – а вона має величезний розмах – то потрібно з’ясувати, куди поділися гроші, хто до цього причетний, і про це у Парламенті має прозвітувати Яценюк», – додав

парламентар.

На його думку, Прем’єр мав би не лише надати звіт Уряду по передбаченій законом процедурі ще два місяці тому, а й особисто ініціювати у ВРУ голосування щодо вотуму довіри до себе.

«Натомість нам пропонують декоративні зміни у Кабміні – двох-трьох  нових міністрів. Але це не дасть того результату, на який очікують українці», – резюмував Добродомов.