Правда, всі вони на полотнах місцевого дозиметриста цеху радіаційної безпеки Олександра Гончарук

На ХАЕС світяться обличчя, в прямому значенні слова

 Експозиція робіт з флуоресцентного пластиліну відкрилася в навчально-тренувальному центрі АЕС, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Перспективу.

 

На ХАЕС світяться обличчя, в прямому значенні слова - фото 1

“Пластилін, як на перший погляд, ніби й простий матеріал, – розповідає Олександр, – але примхливості йому також не позичати. Він боїться надмірного тепла, механічних пошкоджень. З ним треба працювати обережно. Я практикую із флуоресцентним пластиліном, бо він має яскраві кольори. Завдяки його властивостям вдається відтворити різні образи. Звичайно, що без експериментів у змішуванні кольорів тут аж ніяк не обійтись.”

Олександр Гончарук представив персональну виставку портретів і композицій. Техніку, з якою експериментує майстер, назвають “пластиліновим графіті”.

Особливо гордиться художник відтвореними образами своїх музичних кумирів – Майкла Джексона, Віктора Цоя, Боба Марлі. Торік він створив портрет барда і актора Володимира Висоцького. За словами автора, до цього його надихнула не тільки прихильність до таланту цієї непересічної людини, а й відомості про те, що в Нетішині вулиця Висоцького є першою у світі серед майже чотирьох десятків аналогічних вулиць у різних країнах, зокрема, Росії, Болгарії, Німеччині.

Нещодавно у творчому доробку митця з’явились нові роботи. Це портрети його улюбленців – відомих рок-музикантів – Тупака Аману Шаура, Курта Кобейна. У когорті відомих особистостей є й лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук.