Учнівську творчу молодь запрошують до участі в ХХІ конкурсі «Атомна енергетика і ми» за напрямками:, науковий реферат, літературний твір, художня творчість, а також вперше (!) – в жанрі комп’ютерної анімації.
На Хмельницькій АЕС оголосили конкурс для школярів
Учасникам необхідно подати свої роботи до 1 квітня 2016 р. за адресою: м. Нетішин, ВП ХАЕС (інформаційний центр) вул. Енергетиків, 20, Хмельницька обл., 30100.
ХХІ конкурс «Атомна енергетика і ми» серед школярів регіону розташування ХАЕС та міста – супутника Нетішин буде проведено цьогоріч на Хмельницькій АЕС. Конкурс знаний в регіоні та збирає велику кількість учасників із міст і сіл зони спостереження ХАЕС.
Наймасовішим та найяскравішим є конкурс художньої творчості у жанрах

графіки, живопису, декоративно-ужиткового мистецтва. За два десятиліття, юні творці представили понад дві тисячі художніх робіт. Дитячі роботи прикрашають фойє та виробничі приміщення станції, а в інформаційному центрі знаходиться постійно діюча виставка художніх робіт учасників конкурсу.
Понад 20 років  відділом роботи з громадськістю і ЗМІ Хмельницької АЕС проводиться науковий конкурс «Майбутнє атомної енергетики». Для учасників цього конкурсу працівники інформцентру ВП ХАЕС щорічно організовують факультатив, запрошуючи на лекції фахівців атомної станції. Якщо спочатку у конкурсі брали участь лише старшокласники міста-супутника атомної станції, то нині його учасники – це молодь регіону розташування Хмельницької АЕС. Саме тому, починаючи з 2015 року в м. Славута розпочато роботу виїзного факультативу «Вступ до атомної енергетики» для старшокласників території спостереження Хмельницької АЕС.
Літературний конкурс також сягнув поза межі Нетішина. Серед переможців юні творці з Острожчини, Славуччини, Ізяславщини, Білогір’я Хмельницької та Рівненської областей.
За словами керівника відділу роботи з громадськістю і ЗМІ ВП ХАЕС Тетяни Лиситчук, робота з молоддю регіону завжди у пріоритеті Хмельницької АЕС, а проведення таких конкурсів допомагає у формуванні об’єктивної думки та позитивного іміджу атомної енергетики в регіоні розташування Хмельницької АЕС.
Інформаційний центр ВП ХАЕС