Оскільки газета наразі виходить раз у місяць, щоразу в рубриці «Наше місто» ПОСТ громадського Контролю інформуватиме про основні події, які сталися в Нетішині упродовж останнього місяця. Наразі читайте підбірку січневих подій.Безимени-1 

Рік розпочався з трагічної сторінки

Святковий першосічневий день нашим містянам затьмарила жахлива звістка про загибель у зоні АТО мужнього та вольового 27-річного нетішинця, патріота Батьківщини Назара Галюка. Снайперська куля обірвала життя бійця батальйону «Айдар» під Горлівкою. Назар був опорою та надією для своїх батьків і сестри, був гідним Сином України.

Третього січня нетішинці провели в останню путь свого героя.

Мер про зроблене владою та про плани

Зустрівшись із журналістами, міський голова Олександр Супрунюк підбив підсумки року, що минув та розповів про намічене місцевою владою на рік нинішній.

Рік 2015-й. Проведено капітальні ремонти у загальноосвітніх закладах міста. Для КП «Благоустрій» придбано три трактори та автобус, який курсує до станції Кривин. Розпочато роботи з освітлення автодороги №1. Завершено другу

чергу водопроводу в садибній забудові Нетішина та замовлено проектно-кошторисну документацію на третій етап робіт. Закуплене обладнання для виготовлення у місті закордонних паспортів. Створені комунальні підприємства: «Агенція місцевого розвитку», завдання якого: залучення інвестицій у місто, впровадження електронного врядування, переведення  документообігу з паперового в електронний та  «Муніципальна аптека», що має вплинути на ціноутворення ліків у місті.

У 2016 році. Передбачається матеріально-технічне оснащення шкіл – закупка лінгафонних кабінетів, кабінетів фізики та хімії, меблів для перших класів, шаф для зберігання учнівських речей та ін.

У планах – закінчення ремонтних робіт по Будинку культури у старій частині міста, придбання для закладу твердопаливного котла та озвучувальної апаратури.

На часі – пошук коштів для фінансування медсанчастини та професійно-технічного ліцею, які уряд перекинув на плечі місцевого бюджету.

Прийом громадян міським головою, заступниками, секретарем міськради

На прохання читачів подаємо графік прийому громадян з особистих питань керівництвом виконавчого комітету та міської ради.

Супрунюк Олександр Олексійович, міський голова – перша та третя середа місяця з 9 до 12 години.

Хоменко Олена Василівна, секретар міської ради – перший та третій четвер з 9 до 12 години.

Скиба Петро Павлович, перший заступник міського голови – друга та четверта середа з 9 до 12 години.

Бобіна Ольга Петрівна, заступник міського голови – перший та третій понеділок з 15 до 18 години.

Пашинська Валентина Яківна, керуючий справами міськвиконкому – другий та четвертий вівторок з 9 до 12 години.

Зросла кількість порушників

24 адміністративні порушення було скоєно нетішинцями упродовж останнього місяця – стільки справ надійшло на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті. Відповідно, на порушників права очікує те чи інше покарання.

Скажімо, за невивіз будівельного сміття громадянку оштрафували на 1 360 гривень (80 неоподатковуваних мінімумів). Сімнадцятеро містян, котрі порушили правила паркування автомобілів, також отримали штрафи: дванадцятеро – по 850 гривень, один, знехтувавши правилами двічі, «заробив» по максимуму – 1360 гривень, решта протоколів дивним чином запізнившись, втратили терміни розгляду, а відтак порушникам вдалося уникнути покарання.

Четверо нетішинців заважали своїм співгромадянам відпочивати, порушуючи тишу, а відтак за гучні розваги трьом з них доведеться сплатити по 170 гривень, ще одному – 85.

«Жартома» викликавши поліцію, один громадянин спустошить гаманець на 119 гривень, іншому така  «розвага» обійдеться в 51 гривню.

51 гривня штрафу «дісталася» також власнику собаки, котрий порушив правила тримання чотирилапого годованця.

У Нетішині виготовляють паспорти: пластикові та біометричні

Необхідне обладнання, аби мати змогу виготовляти внутрішні пластикові та закордонні біометричні паспорти, закуплене за кошти міського бюджету. Вартувало воно близько 348 тисяч гривень. Було придбано і відповідне програмне забезпечення.

Відтак вбито двох зайців: нетішинці мають можливість отримати паспорти на місці, а держмито сплачуватиметься до місцевого бюджету.

Український паспорт нового зразка має вигляд пластикової картки з чипом. Такі ID-картки поки видаватимуться 16-річним – тим, хто вперше отримує паспорт. Термін їхньої дії – 10 років.

І внутрішні пластикові, і закордонні біометричні паспорти вже видають нетішинцям. Останні мають додаткові ступені захисту та вшитий у обкладинку мікрочип. І ті, й інші паспорти виготовляють за 20 днів, якщо терміново – то за 10.

Новий графік роботи ЦНАПу

29 січня на шостій сесії міської ради було затверджено новий графік роботи відділу з організації діяльності центру надання адміністративних послуг міськвиконкому (колишній ЦНАП).

З 1-го лютого відділ працює за наступним графіком

Понеділок, середа – з 8.00 до 17.15 год.;

Вівторок,четвер    – з 8.00 до 20.00 год.;

П’ятниця                – з 8.00 до 16.00 год.

Час прийому суб’єктів звернення

Понеділок, середа – з 9.00 до 16.00 год.;

Вівторок,четвер    – з 9.00 до 20.00 год.;

П’ятниця                – з 9.00 до 16.00 год.

Час опрацювання документів

Понеділок, середа – з 8.00 до 9.00 год., з 16.00 до 17.15 год.

Вівторок, четвер   – з 8.00 до 9.00 год.

П’ятниця                – з 8.00 до 9.00 год.

Нетішин – станція Кривин: графік руху змінено

Наприкінці січня після моніторингу попиту графік руху комунального автобуса, який курсує з Нетішина на залізничну станцію Кривин змінено. Не виключено, що і надалі автобусний графік зазнаватиме коректив, відштовхуючись від попиту та зміни розкладу руху потягів.

Орієнтовний графік руху
комунального автобуса
за маршрутом «Нетішин – ст.Кривин»

 Зупинка «Аптека» Зупинка «Універмаг» Зупинка «ст.Кривин»
Відправлення Відправлення Прибуття Відправлення
21.00 21.05 21.25
22.00
23-30 23-35 23-55
00-10
00-40

(Крім п’ятниці, суботи   та неділі)

00-45 01-00
01-25
01-40 01-45 02-00
02-35

Підготував Артур МИКОЛАЙЧУК