Друзі! Пропонуємо вам взяти участь у благодійній акції – “Аукціон побачень”, де ви можете придбати незабутнє побачення із людиною, яка вам сподобалась!

аукціон побачень

допомогаУсі кошти підуть на благодійність – одна половина традиційно піде на потреби нетішинців в зоні АТО, інша – на лікування Діанки Боднар. Кожна ваша ставка може врятувати життя солдату, а також наблизить Діанку до такого бажаного одужання!

Аукціон триватиме до 23.59 год 6 березня, опісля буде 1 день, аби оплатити лот й запросити обрану вами людину на побачення!

Подання заявки відбувається таким чином: Ви надсилаєте своє фото, посилання на сторінку в соцмережі, номер телефону і коротку інформацію про себе у приватному повідомленні для Нетішинська Самооборона. Далі ми розміщуємо в окремих альбомах фото дівчат і хлопців (чоловіків і жінок;). Ви робите ставки в коментарях під фото.

Правила:

  1. Стартова ціна 30 грн.
  2. Піднімати ставку можна від 5 грн цілим числом. Ставки необмежені.
  3. Підвищувати ставку на самого себе ЗАБОРОНЕНО!
  4. Учасниками повинні бути особи, яким виповнилось 18 років.
  5. Прохання змінити чи видалити фотографію будуть прийняті лише в тому випадку, якщо під нею немає жодної ставки.
  6. Побачення з людиною, яка купила з вами побачення, є ОБОВ’ЯЗКОВИМ!
  7. Вид побачення, час та місце ви обговорюєте одне з одним – тобто переможець із тим, кого він обрав на аукціоні й, звісно, оплатив свою ставку.

Також майте на увазі, що організатори не несуть відповідальності щодо побачення чи його наслідків, але маємо надію, що ви проведете час максимально цікаво, весело і приємно. :)

Наш аукціон побачень – яскравий приклад того, як благодійність може перетворитися із допомоги ближньому в джерело змін у вашому особистому житті!