Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради повідомляє, що відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200, органи праці та соціального захисту населення забезпечують учасників бойових дій та інвалідів війни з числа учасників антитерористичної операції безоплатними санаторно-курортними путівками.
portal.lviv_.ua_2_1-710x434

Інваліди війни та учасники бойових дій з числа учасників АТО, що переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції забезпечуються за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

Органи соціального захисту населення забезпечують таких осіб безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів відповідно до цього Порядку згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості в міру надходження

путівок:

1) учасників бойових дій – щороку строком на 18-21 день;

2) інвалідів війни – позачергово щороку строком на 18-21 день;

3) інвалідів із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – відповідно до медичних рекомендацій, з них:

I та II груп – до санаторіїв спинального профілю з лікуванням строком на 35 днів;

III групи – до санаторіїв неврологічного профілю з лікуванням строком на 18-21 день.

Забезпечення учасників антитерористичної операції безкоштовним санаторно-курортним лікуванням передбачено також міською комплексною програмою підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016 рік, затвердженою рішенням сесії Нетішинської міської ради від 23.12.2015 року № 4/72.

Відповідно до Порядку забезпечення учасників антитерористичної операції безкоштовним санаторно-курортним лікуванням, затвердженого рішенням виконавчого комітету Нетішинської міської ради  від 28.01.2016 року № 14/2016  «Про забезпечення учасників антитерористичної операції безкоштовним санаторно-курортним лікуванням» учасники АТО забезпечуються  безкоштовними путівками згідно з медичними рекомендаціями у порядку черговості та в міру придбання путівок.

У разі, коли учасник АТО має право на забезпечення путівкою за кількома законами та відповідно до міської програми, йому надається право вибору в забезпеченні путівкою за одним із Законів або відповідно до міської програми.

Закупівля путівок до санаторно-курортних закладів за рахунок коштів бюджету міста здійснюється у межах видатків, передбачених на зазначену мету у відповідному році.

Для отримання путівки учасник АТО повинен перебувати на обліку в управлінні соціального захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради на забезпечення путівкою.

Для взяття на облік вищезазначених осіб необхідно подати такі документи:

  1. заяву;
  2. медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о;
  3. копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
  4. документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.
  5. паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру;
  6. довідку МСЕК (для інвалідів).

За більш детальною інформацію звертатися до управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради (просп. Незалежності, буд.29) відділ у справах інвалідів, ветеранів та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, (каб.№4) або за телефоном 4-14-04.

Управління соціального захисту
населення виконавчого комітету міської ради