На черговому засіданні виконкому на минулому тижні затверджений штатний розпис ДЗ «СМСЧ № 4 МОЗ України» – загальний фонд у кількості 626,75 штатних одиниць та спеціальний фонд у кількості 19,25 штатних одиниць, з відповідними місячними фондами оплати праці. Ознайомитися можна тут –  Штатний розклад СМСЧ-4. вводиться з 01.01.16 по 30.04.16

Виконувач обов’язків начальника медсанчастини Опанас Бондарчук доповів, що перший етап оптимізації штату наразі проведений, зокрема загальна кількість ліжко-місць скорочена до 206, процес звільнення торкнувся 42 працівників і 101 особа трудитиметься з неповним навантаженням. Також Опанас Бондарчук запевнив міського голову та членів виконкому, що попереду – наступний етап оптимізації.

poliklinika

Певний час тривала полеміка. З одного боку всім зрозуміло, що коштів медичної субвенції, передбачених на фінансування медзакладу в нинішньому році, явно не вистачає; прямих фінансових зобов’язань перед СМСЧ № 4, доки вона й надалі перебуває у підпорядкуванні МОЗ України, у міської влади немає. З іншого боку – всі тривожаться за долю колективу медиків, вчасну виплату зарплат і збереження доплат та бажають якнайшвидшого вирішення непростого для Нетішина питання. Єдине, на чому наголосив головуючий, що «субвенція з державного бюджету дається на кожного жителя нашого міста, а не на кожного медпрацівника», тому потрібно кардинально продовжувати змінювати ситуацію, доки згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 січня 2016 р. № 48-р цілісний майновий комплекс ДЗ «СМСЧ № 4 МОЗ України» буде переданий у власність територіальної громади м. Нетішина на ділі.

за матеріалами сайту НМР