infoЗа рік роботи у Парламенті депутати «Народного контролю» виявили чимало фактів зловживань ТОП-чиновників як «старого режиму», так і  «нової влади». Ми вибрали найбільш показові справи, аби показати скільки завдань соціального характеру можна було би вирішати у разі повернення в держбюджет «розбазарених» корупціонерами грошей.

 

Очевидно, поки гроші держави і громадян будуть бездушно розкрадати – рівень життя людей буде лише падати.

info

1. 250 млн грн – приблизно на таку суму держава зазнала збитків через так звану справу «нафтопродуктів Курченка» (продаж нафтопродуктів поза аукціоном фірмі Сергія Тищенка (другу нардепа з Народного фронту Сергія Пашинського), і рейдерське захоплення нафтопродуктів, які перебували на Одеській, Херсонській та Васильківській нафтобазах).

2. 200 млн грн – завдяки поправці, внесеній із голосу, було закладено на

мамографи, які в світі уже давно не використовуються для діагностики раку молочної залози, а використовується ультразвук (Це лише одна з відверто «лобістських» статей, ухвалена без належного обговорення бюджету. Загалом подібних пунктів витрат – на сотні мільйонів).

3. 117 млн 700 тис. грн – збитки держави від оборудки Міноборони з житлом для військових (збудована ще в часи Януковича схема, що до нині працю в МО. Суть оборудки – генерали отримують по кілька квартир в елітних житлових комплексах, переписують їх на своїх родичів, і стають у чергу знову. Плюс зловживання із підписанням фіктивних актів про отримання житла та придбання квартир за завищеними цінами).

4. 90 млн грн – приблизно таку суму грошей, передбачених у держбюджеті для будівництва ОХМАТДИТу, керівництво МОЗу через тіньові схеми віддало приватній фірмі, «куратором» якої є Олександр Янукович.

5. 47 млн 879 тис. грн – зняття арешту Печерським судом з арештованих коштів родини екс-міністра часів Януковича Присяжнюка.

6. 16 млн 200 тис грн – щороку не доотримує держава через оборудку МінАПК з одним невеличким держпідприємством (із незрозумілих причин два риболовецькі судна вартістю 15 млн доларів були передані у довгострокову оренду (до кінця експлуатаційного терміну суден) іноземній компанії на умовах, що не вигідні країні.

ЗАГАЛЬНА СУМА ЗБИТКІВ – 721 млн 779 тис гривень!!!

Документи за даними фактами депутати «Народного контролю» передали у відповідні правоохоронні органи – ГПУ, НАБУ, Військову прокуратуру.

Завантажити файл для друку:  https://drive.google.com/file/d/0B9EKLQIeWOdcRnJBOVdfYXN3RGs/view