з 14 лютого  на сторінках Самооборони проводилося онлайн Голосування з приводу додаткових парковок у дворах будинків в Нетішині. з метою  вивчення  громадської думки з цього приводу.
i (3)

Наразі ми підіб`ємо підсумок голосування в усіх 3 соцмережах – Вконтакті, Однокласники та Фейсбуці.
Всього проголосувало  343 користувача соцмереж

 

«ЗА» “платні” парковки – 205  або 59,8 %

«ПРОТИ»  “платних” парковок  – 138 або   40,2 %

Таким чином стає зрозуміло , що думки мешканців Нетішина розійшлися та це питання потебує додаткового вивчення.

Ми , як і писали раніше, передамо результати вивчення громадської думки для керівника підприємства КП НМР “Благоустрій”

Безимени-1 Безимени-2 Безимени-3

Також ми, як зазвичай,  наводимо одразу коментарі з усіх соцмереж  з приводу цього питання.

Соцмережа Вконтакті:

Рома Романюк

А смисел якій? Стане менше машин,чи давайте за воздух будемо платити,хто такій умний,в нього машина є?

Мені подобається1

14 лют о 10:18|Відповісти

 

Александр Никитчук

це точно що скоро ще й за воздух платити будем

Мені подобається

14 лют о 13:21|Відповісти

 

Александр Никитчук

таку парковку і сам зробити може кожен собі і безплатно а не набивати кармани дяді

Мені подобається

14 лют о 13:23|Відповісти

 

Нетішинська Самооборона

1) Саму парковку робить Благоустрій і вона є власністю міста, а ви лише орендуєте ії певний час!
2) І підписи саме для того і збираються, що остальні мешканці будинку не проти зменьшувати газони\площадки та ін., тому що ці самі мешканці чудово розуміють, що автовласники і так ставлять авто на газони, то краще вже з них зроблять нормальні парковки , а місто ще й гроші буде заробляти
3) Цікаві коментарі у соцмережах, таким чином те що багато авто стоять на газонах всіх обурює і всі вимагають у влади вирішення цієї проблеми.
А як влада пропонує шлях до вирішення, яким вже давно пішли в великих містах, одразу виникає прям спротив якійсь.
4) за ціну 2 пачок цигарок вам пропонують особисте місце під будинком!
Не забувайте, що що вже є декілька будинків, які зібрали підписи, визначили місця парковок і готові оплачувати проект та оренду плату. і тепер питання може стояти по іншому, якщо буде прийнято рішення працювати по подібному алгорітму, то вони будуть першими. А остальним банально може не вистачити коштів з бюджету, ось і все. Одні вже будуть користуватися, а інші будуть писати коменти у соцмережах про паркування на газонах.
5) Мова йде саме про такі місця, де власники й так “укатали” собі стоянки і де газону ніколи й не було.
Напевно дехто ніколи не жив у великому місті, де кожен метр двору на ціну золота. А в нас купа місця яке ми не використовуємо.

14 лют о 15:15

 

Нетішинська Самооборона

тут люди вже самі відгородили частину земельної ділянки і користуються як парковкою

14 лют о 15:15

 

Рома Романюк

А вкого нема грошей,де ставити? Мажори і так ставлять на стоянкі платні, зараз люди не можуть колбаси купити собі, скільки можна розводить людей? Розвотьте олігархов, !!!

 

 

Рома Романюк

По друге унас не велике місто,може накрутим шо ми в германій живем,давайте дороги мити, в кривині трасу зроби,нехватає нервів,самооборона , смішно, чия самооборона? Пройдися по падєздам,шо робиться, де жекео? Чого в мене в подєзні як в сарай, куда ідуть мой гроші?

14 лют о 16:10|Відповісти

 

Нетішинська Самооборона

А що саме ви Роман зробили , щоб у вашому під`їзді було чисто? Ви зверталися до ЖКО? Вам відмовили у проведенні ремонту? Ви виключили зі складової своєї квартплати усі пункти , які ЖКО не виконує?
ТАк ось якщо б ми жили в Германії, то це нормальна практика платних парковок в місті і величезних штрафів за паркування на газоні.

14 лют о 18:58

 

Нетішинська Самооборона

Рома, гроші підуть, як і зазначено у пості, виключно на озеленення міста!

14 лют о 20:02 Ромi

 

Рома Романюк

шо би посадить дерево .то не треба грошей .пройдися на незалежності 26.там пацани самі посадили сосни.ялинку.і не думали де грошей взяти.

14 лют о 20:10 Нетішинсьцi|Відповісти

 

Александр Дмитрук

Це типу як виходить. Якщо двір невеличкий, 5 людей собі придумали і захотіли , і мають власне парковочне місце, а інші що ??? Пішли звідси ? Немає в людини грошей 40 грн. Це зараз 40 грн. Зачекайте шановні, пів року буде 200. Добавлять , за послуги якісь чи охорона. Вірно говорять, перш ніж парковки платні робити, освітлення зробіть по місту. А замки то все на один раз. Завтра шукай в пункті прийому. Я не є Автовласником, але ідея фігня, як для Нетішина.

19 лют о 18:51|Відповісти

 

Александр Дмитрук

Нетішинська, Перш ніж говорити про Німеччину як штрафи, парковки. Зверніть Увагу на дороги впершу чергу. НА якість їхню і нашу.

 

Соцмережа Однокласники

 

Александр Горлецкий

Якщо зробити розподіл теріторії, то однозначно це переросте в те, що будуть пожиттеві “власники” і, можливо, не одного участку. Біля дому, взагалі не має бути стоянок. Тимчасово машинам дозволяється стояти, но не “назавжди” – як Ві пропонуєте. Це – протизаконно. Про дитячі майданчики я також не маю на увазі. Вся теріторія біля будинку є власністю жителів и ні хто не має права отримувати “свій” кусочок. Або всім, або нікому. Ви же пропонуєте розділити між деякіми. А при такіх розкладах обов”язково мають бути “зацікавлені” люди. Зробіть, краще, щоб Закон працював в нашому місті, а не шукайте можливості “підзаробити” на і так бідних людях. Це – моя думка.

Нетішинська Самооборона

ви щось плутаєте Олександр, не вся територія навколо будинку належать мешканцям.! Лише прибудинкова, і все! Остальне це міська земля.
Якщо є підписи усіх мешканців, що вони не заперечують будівництву, то нічого протизаконого тут немає.
І про землю. Ніхто не передає у власність якесь місце, ви орендуєте його згідно з договором оренди. Ось і все. Не платите, звільнеєте його.

Ольга Носкова

А у нас под домом маленькая территория . А машин с каждым годом всё больше . Там скоро спец машинам развернуться негде будет .

Нетішинська Самооборона

Мова іде про побудову ДОДАТКОВИХ паркомісць, в більшості випадків якраз там, де авто і стоять на “газонах”.
НІхто НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ чіпати те , що є зараз!

Нав`язувать ніхто нікому нічого не збирається.
Тільки дуже цікаво получається – всім не подобається проблема паркування на газонах ,викладається в інтеренет купа фото, навіть петицію подали – http://www.samooborona-netishyn.com.ua/…/virishiti…/
В цьому пості пропонується часткове вирішення цієї проблеми, але багатьом знову не так!

Нетішинська Самооборона

Пропонуйте тоді ви!

 

Александр Горлецкий ответил Нетішинська

Хорошо. Вопрос такой. Сегодня у меня нет машины. Завтра, принимается решение и участки возле домов “отдаются” в аренду. Для кого-то на месяц, что очень сомнительно, а для кого-то – пожизненно, что очень вероятно. Так будет со всеми участочками. Далее, я, проживая в доме, через год, или два, купил автомобиль и желаю возле своего дома ставить его. Места нет и не предвидется, так как произошло описанное выше. Что мне делать?… Позже, как на рыбацких местах возле озер, появятся “свои” хазяева, что и не подходи и велосипед не поставь и машину не припаркуй и каляской не проедь. Ничего я не путаю, Юрий. Заставь тех, кто на газонах ставит автомобили, не ставить, а на счет порядка можно и у соседей из-за границы поинтересоваться, как они решают этот вопрос. А для стоянок платных должны быть предусмотрены места там, где должны они быть. Хочешь ставить – плати и ставь. А завтра мой ребенок пробегая по двору, или, проезжая на роликах, случайно поцарапает чей-то автомобиль, который стоит “на своем законном месте”, что тогда? Двор – не место для ночлега автомобиля. Я не буду в этом участвовать и, думаю, не ошибаюсь. Впрочем – хозяин – барин. Как решат, конечно, так и будет. Мне предложили проголосовать, я проголосовал и описал свое мнение.

Нетішинська Самооборона

1) Александр, якщо ваша дитина “поцарапає” авто, то неважливо де воно буде стояти, відповідати будете ви
2) ніхто ні в кого не збирається забирати те що зараз існує. Мова іде лише про додаткові місця
3)  за кордоном такі великі штрафи за паркування на газонах а також менталітет людей, що вони не дозволяють собі це.
4) а коли ви придбали автомобіль, а гаражів вже немає де побудувати, то що ви зробите? Почнете забороняти на початок будівництва гаражного кооперативу, бо можливо ви колись придбаєте авто, а місць вже немає?

Нетішинська Самооборона

Поки що зрозуміло дуже просте вирішення. Там де вже зібрали підписи ( а збирали з усіх квартир) там і будуть робити додаткові парковки. Ну а інші, нехай подивляться, а потім , можливо, змінять свою думку.

Александр Горлецкий ответил Нетішинська

ПДД, п.26.2

Katya N

То давайте весь Нетішин поділимо на клаптики, кожен за власний рахунок приладнає до того клаптика специальний замок, платитиме за оренду – і буде всім ЩАСТЯ!!!

Katya N

Це взагалі буде дискримінація населення. Якщо в мене на сьогодні не має автомобіля, а за рік я його придбаю – де мені буде взяти автомісце? Або ж, у мене бгатодітна родина, в такому разі я “на майбутнє” вимагатиму одразу 5 парковочних місць – ми всі потенційні автовласники.

Katya N

Ой, дурничку зробили, коли дозволили забудову діючой автостоянки!

Katya N

Не здивуюсь, якщо спочатку виділять парковочне місце, згодом власник данного клаптика приладнає навіс, стіни, зробить невеличкий підвал (ну, для запчастин), другий поверх….. і так далі….Шан-Хай відпочиває…    О, здається таке вже десь є в нашомі місті? В районі гуртожиткив на Набережній…..

 

Ольга Носкова

Представляю свой двор . Истыканый “замками” , асфальт в ямах .Кстати , что это за новая технология укладки асфальта , что весною он сходит вместе со снегом ямами ? И ведь ни кто не ремонтирует , а налоги я плачу . Ни детям поиграть , ни мне спокойно до дома дойти . Короче , я против . Приведите дворы в порядок .. А ведь было как-то рисовали парко-места …хотя ни кто их и не придерживался ..

 

Александр Горлецкий

Установка барьеров во-дворах и прилегающих к жилым домам территориях является противозаконной. Правда, если… Из интернета, господа, читаем:  “Установка любых блокирующих устройств, шлагбаумов или других элементов благоустройства, которые ограничивают проезд или парковку автомобилей, возможна только на участках, которые находятся в долгосрочной аренде или в собственности. Кроме того, такая установка должна быть согласована с районной администрацией и управлением ГАИ”, — сообщили нам в пресс-службе гавка благоустройства КГГА. Это наводит на неоднозначные мысли: Нельзя, так нельзя. А, если можно, значит, можно, но при некоторых условиях. Проблема в Киеве http://kiev.segodnya.ua/kpower/Kiev-atakuyut-zhaby.html

Киев атакуют “жабы”

Столичные власти объявили войну незаконным парковочным барьерам. Они мешают не только жителям домов, но и часто угрожают жизни люде…

kiev.segodnya.ua

 

Вітя Нечипорук ответил Александру

Нетішинська Самооборона

Ви самі відповіли на своє ж запитання – “Установка любых блокирующих устройств, шлагбаумов или других элементов благоустройства, которые ограничивают проезд или парковку автомобилей, возможна только на участках, которые находятся в долгосрочной аренде .
Саме довгострокова оренда і передбачається!

 

Юля V i P

Зараз багато людей і мають гаражі, та своі машини туди не ставлять. А
навіщо витрачати свій дорогоцінний час на похід в гараж і з гаража на своїх
двох – це ж дуже не зручно і важко!!! Набагато зручніше і легше поставити
машинку біля підїзду, включити сигналізацію, щоб всі чули – вийшов, зразу сів і
поїхав. А гаражі у таких власників авто – це додаткова власна територія (
розширення) тільки не для їх авто, а для інших господарських потреб.

Та якби контролювали тих у кого є гаражі, що б вони
туди і машини свої ставили, то були б вільні місця для тих, хто гаражів ще не
має.

Iрина Вуєк(Дубінська)

В мене є гараж -будувався під жигулі,моя машина не може заїхати,до чого ноги і час.Місце для парковки не приватизується,розглядається питання про виділення землі для тимчасового користування.Я і інший власник на цій ділянці не буде влаштовувати будівництво,кожен має намір приїхати до підїзду на своє місце і залишити машину.Так добре коли авто “під рукою “я підримую дану пропозицію і впевнена,що з будинку  власники також.Особисто займусь даною справою,буде місце для нашого транспорту і для того яке придбають в майбутньому.

 

Вітя Нечипорук ответил Нетішинська

А те що вони не потрібні те що вони заважають те що Люди боряця з цими Жабами в Киїіві які зтворюють зайві проблеми в вирху Чоловік ссилку навіть показав що це таке ходити спотикатись об них розширити просто стоянки де можна а щоб на газон не вийіжали можна наприклад диревце посадити наскіки місто ще гарніше стане НО дерево непотрібне бо гроши не приносить і заним дивитись треба а так кусок жилізяки пристрелив до бідона і ще гроши за це політика

 

Инна Судак

от коли стоять роками корчі старі, ржаві,  стоять собі і нікому не заважають, а людині приїхати до будинку на годину -дві  нема де приткнути свою машину, то додаткова стоянка  буде заважати, а те що зараз стоять на тих газонах   то всіх влаштовує, а от додаткова парковка  це ж жах як не зручно, це просто катастрофа як не зручно  бо вона ж буде облаштована для парковки,   а так де хочу там і ставлю! Мене дуже цікавить шановні скільки раз ви зробили  зауваження для тих хто стоїть на газоні, або скільки зараз насаджених вами дерев там росте?

 

 

Вітя Нечипорук ответил Инне

Я не писав що не потрібні додаткові місця для паркування а писав що немайе бути це мойе то твойе майе бути як і було всім доступне і тим більш не платне а дирева садити лічно не садив но Е така людина яка садить мій друг дитинства і сосід Андрій Грига він сам садить і ростуть

 

Инна Судак ответила Вітя

да  напевно пишите аби  що перечитайте будь ласка  що ви писали вище!  Потрібні додаткові паркомісця потрібні для того  щоб    не стояли машини  на газонах  щоб не стояли під самими під’їздами  а був доступ для швидкої, пожежної. Не дерево потрібно садити  для того щоб не паркувалися на газонах а штрафувати – заплатить 1,2 рази і забуде про газон.  Якщо буде додаткова парковка  буде  двір як двір а не як їхав так і зупинився  і не хвилює  як пройти, як іншому доїхати, як інваліду проїхати на візку коли стоїть корч на облаштованому для з’їзду колясок

Вітя Нечипорук ответил Инне

а де ви бачили корчі тут скрізь бетон

Инна Судак ответила Вітя

ваше зауваження не доречне, тому що мова іде про старі автомобілі   які стоять роками біля під’їздів, в яких шанси на життя втрачені давно, часто навіть без коліс.

Вітя Нечипорук ответил Инне

Нибачив таких може і були то самі власники поздавали не металолом

Володимир Леник

Місця для парковок потрібні безперечно але вони мають бутидоступні всім а не для окремих власників транспортних засобів конкретного будинку тим більше з якимись замками.чому я підїхавши до будинку скажімо знайомого не маю права припаркувати своє авто на деякий час коли там є вільне місце? Це ж я так розумію буде робитись за кошти громади і мета не відбити гроші затрачені на облаштування паркомість а з метою запрбіганню правопорушень щодо парковок на газонах…

Володимир Леник

А проблему платних парковок потрібно вирішувати мабуть по іншому….

Галина К(С) ответила Инне

Біля нашого будинку майже всі дерева посаджені дітьми 3-х під’їздив (6-10 років) і особисто я  буду проти будь-яких парковок за рахунок знищення дерев біля будинку, Кожне це деревце росло разом з нашими дітьми,(Я впевнена , що і ці діти , а їм же по 26-30 р. також будуть віідстоювати територію

Инна Судак ответила Галине

скажіть   а де написано, що за рахунок дереев?

 

Галина К(С) ответила Инне

тоді за рахунок якої території?

 

Инна Судак ответила Галине

а це відповідні служби такі як благоустрій мають показати   де буде така парковка на узгодження жителів.

Галина К(С) ответила Инне

відповідні служби допомогли деревам у районі Веласа , далі іде молва за новий будинок поряд , напевно передбачать і парковку

 

Максим Чайковский ответил Инне

ну вот где в наших дворах есть такие места????! Только как ни на клумбах или д. площадках? (для платных (личных) стоянок)

Инна Судак ответила Максиму

Максим, то хай стоять безкоштовно на газонах усіх все влаштовує

Максим Чайковский ответил Инне

расширять можно, и нужно! но для всех. За парковку на газоне безжалостно карать!

Инна Судак ответила Максиму

То що ж ви самі собі перечите?  То все ж на газонах чи на дит.майданчиках? Чи на газонах платні ні а от як безкоштовно то так?

Максим Чайковский ответил Инне

таки да! если жертвовать газоном так уж для всего двора

Нетішинська Самооборона

Вище у коментарях наведені фото, як приклад тих місць де їх можно зробити дуже легко, не зачіпаючи газони та інше

Максим Чайковский ответил Нетішинська

пожалуй и все места

Геннадий IGO

есть платные автостоянки по окраине города,У нас город маленький.И нечего тут устраивать личные парковки и вообще парковки вместо газонов.Никаких

Нетішинська Самооборона ответила Максиму

таких місць по місту дуже багато, пройдіться якщо не ліньки і подивіться.

Максим Чайковский ответил Нетішинська

На окраинах города возможно, ито… В центре нет!

Максим Чайковский

Верните городу стоянки! И дворы разгрузятся в разы! Увеличить штрафы за парковку и все будет гуд!

Нетішинська Самооборона ответила Максиму

Нагадаємо  ще раз про що йдеться мова у пості- “Для вивчення громадської думки з цього приводу запрошуємо нетішинців прийняти участь у цьому онлайн голосуванні”. Де було сказано, що це вже буде 100 відсотково робитися?

І є рішенні виконком, №437/2014 від 11/12/2014 Про визначення та облаштування нових місць стоянок транспортних засобів https://drive.google.com/file/d/0B6Hk73ytrkO7eWRjWTRHQzhjMnM/view?usp=sharing, в якому в останній виконком внесено зміни щодо виконавця (з ЖКО на Благоустрій). В ньому за пунктом 3.2 йдеться мова про необхідність залучення коштів та ресурсів фіз та юросіб, тому що місцевий бюджет повністю це не потягне і з 2014 року, поки що на жаль, повномасштабні роботи так і не розпочалися.
Чекаємо конструктиву та грошей з області!

Максим Чайковский ответил Нетішинська

Ссылка не открывается error

Нетішинська Самооборона

Сканировать2.BMP

drive.google.com

Нетішинська Самооборона

 

Максим Чайковский

И есче. Неужели Вы думаете что это снимит проблему парковок на газонах? Это быдло как ставило так и будет там ставить! И бабло никогда не заплатит за ПМ!

Нетішинська Самооборона ответила Максиму

Максим, зараз навколо міста існує мінімум 4 платних автостоянки, які наівть наполовину не заповнені! (нон-стоп, біля старого млина, інтеграл, за кільцем). Тому питання, що саме зараз вже заважає автовласникам користуватися їх послугами?

 

Галина Литвин (Рудницкая) ответила Нетішинська

Лінь.. власники просто не хочуть йти на стоянку.. хочуть мати машини під під”їздом..

Александр Горлецкий ответил Нетішинська

Ответ прост – наглость и чувство безнаказанности. Вот, если бы Вы, как депутат, нажали на нашу милицию и на другие службы, в обязанности которых входит заниматься такими вопросами. Разве, что, если здесь не “шкурный” вопрос? Иначе, давно бы уже настояли и сделали в каждый двор знаки “Пешеходная зона” и все были бы обязаны убрать на ночь со дворов на платные, или в гаражи свои машины. Но, опять-таки, если вопрос не шкурный, где не задеты личные интересы.

Нетішинська Самооборона

так почнуть потім нас звинувачувати, що спочатку треба поробити парковкі, а то людям нема де стати, а потім штрафувати. Це ми вже проходили під час акції Україна починається з тебе

Нетішинська Самооборона

а інші почнуть, що проштовхуємо платні парковки, і знову по колу

Володимир Леник ответил Нетішинська

Ви вважаєте це вирішить проблему паркування на газонах?

Володимир Леник

Чому саме ідея платних парковок?

Володимир Леник

Відсутність відповіді на питання-викликає в людей підозру…

Володимир Леник

Вмотивуйте як вирішить проблему парковки на газоні скажімо платна парковка по вул. Шевченка 24?яка як я зрозумів буде біля каналу.

 

Нетішинська Самооборона

ось якраз на Шевченка 24 буде парковка вздовж каналу, БЕЗКОШТОВНА

Нетішинська Самооборона

А по платних, це лише опрос. Це не значить , що так буде. І вже видно , що думки розділилися.
Ще раз повторюю це вивчення громадської думки і результати ми передамо в Благоустрий, який попросив нас виставити подібне голосування.

Нетішинська Самооборона

Це спроба налагодити прямий звязок між комунальним підприємством та мешканцями. Ми й надалі будемо вивчати думку по різним питанням.

Нетішинська Самооборона

Раніше ніхто цим не заморачувався, робили собі через рішення виконкому чи сесії і все.

Володимир Леник

Дякую.

Нетішинська Самооборона

нема за що

С- А

А может проголосуем что бы во дворах детские площадки отреставрировать? А? Или слабо?! Дети наше счастье и будущие. Посмотрите вокруг. Все сломано все изувечено! Так как? А то так красиво написали план действий по парковкам, а давай те проголосуем и напишем план действий по детским площадкам?!

 

С- А ответил Нетішинська

Конкретней! Кто попросил? Фио кто отвечает за это?

Инна Судак ответила С-

то чого ж не написати б вам план?

С- А

Так не у меня же групп инициаторов! Да и как некрасиво вопрос на вопрос отвечать! Инна вы же в этой группе ! Ну так покажите что не только парковки в приоритете. )))))

С- А

Или заблокируете как блокируете Нетешинцев которые пытаются высказать своё тут мнение, а с ними тяжело спорить!

Инна Судак ответила С-

так от ви тільки не говоріть, що мені робити!  Якщо ви так пильно сілдкуєте за “Етой групой”  то могли б вслідкувати, що  вони одне із перших питань порушували саме за дитячі майданчики, та мають результат  акт обстеження майданчиків та порядок виконання робіт,  де потребують повної заміни а де ремону чи часткового! Але краще  відразу нападати правда? І для вас і для всіх остальних написали чітко і ясно, що вивчають думку мешканців міста  на прохання “Благоустрою” а саме Романюка Івана, але ви ж не читаєте те що пишуть ви відразу диктуєте  що і кому робити. Я б дуже хотіла щоб ви показали мені приклад  як то все робиться з легкого помаху руки!

С- А

А чего вы язвите? А?! Это в вашем плане по парковкам очень легко и просто. Я вам писал и пишу для начала нужно детские площадки отреставрировать и сделать, а дальше смотреть где приткнуть ту или иную парковку. Вас же попросили давай те запустим опрос мнение по площадкам. А по поводу легкой руки: придёт весна и посмотрим по Независимости 26 на детскую площадку и поверьте я точно знаю людей мнение этого дома по восстановлению и строительству детской площадки. Удачи вам в ваших начинаниях.

Инна Судак ответила С-

В “нашем” точно такому ж “как и в вашем”, я особисто  проживаю в місті, в мене є малолітня дитини і повірте  мене не менше пече тема дитячих майданчиків  та не тільки по вулиці Михайлова а по місту в цілому, так як діти не граються на одному майданчику, вони ходять в двір до бабусь та дідусів, хресних та друзів!  Я вам напишу ще один раз може з 10 почуєте: тема парковок вивчається думка мешканців, кому видніше начальнику благоустрою, меру, депутату чи все ж таки мешканцю того чи іншого двору, яки кожного дня ставить машину, чи який обходить машину сусіда яка стоїть на пішохідній частині? ВИВЧАЄТЬСЯ ДУМКА ГРОМАДИ!!!!!  По дитячих майданчиках пишу 2-й раз: була створена комісія яка вивчала в якому стані дитячі майданчики, зроблена перевірка,  визначенно в яких дворах  потрібна повна заміна, де ремонт частковий!  Ми всі дуже хочемо сучасних майданчиків, але   хочемо і будуть напевно різні речі.

Инна Судак ответила С-

А ще я відповідаю так як ви почали спілкування, я “Не язвлю”

Нетішинська Самооборона ответила С-

С-А для інформації. За ініциативи нашої фракції та після детального вивчення питання по дитячим майданчикам, нашою фракцією були внесені зміни до програми розвитку ЖКУ, а саме капітальний ремонт усіх майданчиків у місті.
А 22.02.16 на бюджетній комісії, вже виділили 391 тис грн, згідно з бюджетним запитом ЖКО ( який був поданий знову таки на прохання Самооборони) на капремонт, а саме придбання нових елементів на 67 майданчиків у місті.
Але зауважимо, що будуть мінятися частково майданчики, там, де це дійсьно потрібно, а не там де комусь заманеться.

Тому ми працюємо!
А парковки, це було лише вивчення громадської думки.

 

С- А ответил Нетішинська

Это я понимаю ответ, а не то как некоторые вроде и много пишут но бестолково!

“Не словом а ділом”- от приклад для всіх.

 

Соцмережа Фейсбук (сторінка Самооборони)

 

Oleksandr Sadlowski Ідея толкова! Тільки щоб дійсно для мешканців цього будинку а не прилеглих і при наявності транспортного засобу. Але питання може стати ребром коли в мене небуло наприклад вчора авто місця роздали парковку зробили і тут придбав авто. Що далі ! ? .Треба продумати і це.

Нравится · Ответить · 14 февраля в 9:50 · Отредактировано

Василь Артем’єв Прибудинкові території належать жителям, то кому ми ще маємо платити за оренду? Хіба якусь компенсацію тим, хто не використовує ці парковки.
Соцмережа Фейсбук (група Нетішин)

 

Roman Minich Земельна ділянка, яка належить місту переходить у вашу власність за 500 грн в рік? Вам не здається що це дуже дешево? До того ж під одне авто потрібно 5-6м2, при орієнтовний кількості в 15-20 бажаючих доведеться відібрати 75-100м2 газону. А що робити, якщо при зборі підписів не всі погодяться? Дурня одним словом

Нравится · Ответить · 3 · 14 февраля в 9:59

Михайло Тиловий А що краще, щоб ці 75-100м2 і не тільки, були і надалі безкоштовно заставлені, спотворюючи зовнішній вигляд наших з Вами дворів, створюючи такий собі не комфорт. То ж не потрібно влаштовувати проблем, там де їх немає, там, де можна їх вирішити при бажанні, а, отже, пропонуйте, а не критикуйте, щоб цю ідею втілити в наше життя.

Нравится · Ответить · 1 · 14 февраля в 11:38 · Отредактировано

Roman Minich Михайло Тиловий простіше і дешевше боротись із тими хто так паркується, як варіант зробити фото чи викликати поліцію, тим більше що в 15 хвилинах ходьби є достатня кількість платних так і безкоштовних парковок. А якщо все ставити в запропоновані Вами межі, то можливо, як варіант узакиномо проституцію і наркоманію, воно ж все є, то хай вже краще наповнює бюджет

Нравится · Ответить · 14 февраля в 13:03

Юрій Камозін До чого туту передача у власність – де таке написано? Саму парковку робить Благоустрій і вона є власністю міста, а ви лише орендуєте ії певний час!
Не треба перекручувати слова, чи ви також є вдасником землі і місця на любій платній парковці навколо міста, якщо сплачуєте орендну плату?

Нравится · Ответить · 14 февраля в 13:36

Roman Minich Юрій Камозін А на підставі чого ви поставите замок, якщо це не Ваша власність?)

Нравится · Ответить · 14 февраля в 14:15

Юрій Камозін ну то не ставте, ваше місце займе інший, якого ви довго будете шукати, щоб він освободив ваше місце

Нравится · Ответить · 14 февраля в 15:12

Слава Шимко Ты не разместишь парковок ни в одном дворе не повредив газон/кусты/не урезав детских площадок. Этим самым, вы сами себе противоречите. Нарезать ёлочку по кромке канала намного проще.

Нравится · Ответить · 2 · 14 февраля в 10:49

Слава Шимко И откуда это бессмысленное желание что-то разрушать?

Нравится · Ответить · 14 февраля в 12:33

Юрій Камозін Слава, парковки навколо міста також будуть, але вже є декілька звернень від будинків вже з підписами мешканців, які засвідчили своє згоду з запропонованим планом нових парковок у їх дворах

Нравится · Ответить · 14 февраля в 13:37

Юрій Камозін І підписи саме для того і збираються, що остальні мешканці будинку не проти зменьшувати газони\площадки та ін., тому що ці самі мешканці чудово розуміють, що автовласники і так ставлять авто на газони, то краще вже з них зроблять нормальні парковки , а місто ще й гроші буде заробляти

Нравится · Ответить · 1 · 14 февраля в 13:39

Слава Шимко Ну, посмотрим. Но к вопросу нужно подходить комплексно, по формату, количество авто зарегистрированных в данном дворе, минус количество паркомест в 6-8 минутной доступности, находим желаемое количество парковок. Ибо подписями вы просто ничего не добьётесь, будет против пару бабушек которые “строили” Нетешин и всё, прощай идея. Но это комплексный подход, если интересно, объясню как это сделать.

Нравится · Ответить · 1 · 14 февраля в 13:49

Roman Minich Можливо це було б і ок, якби кількість автомобілів в місті була б сталою величиною

Нравится · Ответить · 14 февраля в 14:00

Юрій Камозін Пару бабушек вже нічого не вирішить.
Цікаві коментарі у соцмережах, таким чином те що багато авто стоять на газонах всіх обурює і всі вимагають у влади вирішення цієї проблеми.
А як влада пропонує шлях до вирішення, яким вже давно пішли в великих містах, одразу виникає прям спротив якійсь.

Платити ви будете за то, що це місце буде вашим особистим в любий час доби.
А ось за остальних автовласників , які паркуються на газонах, повірте, невдовзі візмуться.

Нравится · Ответить · 1 · 14 февраля в 13:51

Roman Minich Так візьміться зараз, які проблеми? Штраф за парковку на газоні становить 300-450 грн. в той час, як платна парковка обійдеться в 400 грн в місяць. Чим Вас не влаштовують платні парковки?

Нравится · Ответить · 1 · 14 февраля в 14:09

 

Юрій Камозін за ціну 2 пачок цигарок вам пропонують особисте місце під будинком!
Не забувайте, що що вже є декілька будинків, які зібрали підписи, визначили місця парковок і готові оплачувати проект та оренду плату. і тепер питання може стояти по іншому, якщо буде прийнято рішення працювати по подібному алгорітму, то вони будуть першими. А остальним банально може не вистачити коштів з бюджету, ось і все. Одні вже будуть користуватися, а інші будуть писати коменти у соцмережах про паркування на газонах.

Нравится · Ответить · 1 · 14 февраля в 13:51

Roman Minich А дозволи на зведення парковок у Вас є? А якщо 30% жителів будинку (двору) будуть проти, Ви з ним не будете рахуватись?

Нравится · Ответить · 1 · 14 февраля в 14:30

Юрій Камозін Таким чином ви взагалі проти? А скільки разів особисто ви визивали ДАЇ на тих, хто паркується на газонах у вашому дворі? Ци знову, нехай хтось це зробить?

Нравится · Ответить · 14 февраля в 14:53

Слава Шимко Я имею ввиду что решить проблему вы хотите, окей, но решение точечное и не решит весь вопрос. Почему действительно не подсчитать дефицит паркомест и решить все сразу? Или хотя бы(не достаток бюджета, все дела) пытаться решить всю проблему целиком?

Нравится · Ответить · 14 февраля в 13:54

Юрій Камозін так намагаємося, є вже план де помічені усі місця де можливо будувати нові парковки, як у дворах так і навколо міста вздовж канала, але виходячі з середньої мінімальної ціни в 400 грн за квадратний метр далеко не розженешся з місцевого бюджету.
(одне авто – минимум 6-8 квадратів=2400-3200 грн\паркомісце)

Нравится · Ответить · 1 · 14 февраля в 13:59

Слава Шимко Гарантирую что можно исполнить дешевле чем 400 грн за м2. Существенно завышена цена. Заранее простите те кто хотел исполнить сей подряд.

Нравится · Ответить · 14 февраля в 14:02 · Отредактировано

Roman Minich 1. Вирівнювання поверхні
2. Утрамбовування грунту
3. Влаштування армованої подушки товщиною в 100-150мм
Зможеш озвучити приблизну вартість?)

Нравится · Ответить · 14 февраля в 14:29

Слава Шимко Грунты ровные, планирования практически нет. Основа песок. Щебень утрамбовать, копейки. Покрытие Плитка? В Славуте закупить, логистики практически нет. Технику взять с Жко/Благоустрой/у станции поклянчить. И да, самый дорогой субчик по благоустрою с Хмельницкого исполнит работы за 420-440 за м2. Теперь вопрос, сколько он зарабатывает? Калькулятор дать?)

Нравится · Ответить · 1 · 14 февраля в 14:39 ·Отредактировано

Roman Minich Дуже доставляють подібні заключення smile emoticon там поклянчим, тут копєйкі, раз-два і все готово) з розрахунками несучих конструкцій ніколи не стикався, експерт?)

Нравится · Ответить · 14 февраля в 15:28 · Отредактировано

Слава Шимко Знаешь, наверное ни разу) я ж библиотекарь, и ни разу не строил ничего. Но чтоб тебя утереть, с понедельника дам задачу сметчику и проектанту, хай но мне рассчитают парковку со всеми исходящими данными. И со всеми СНиП, ДБН, прочее)

Нравится · Ответить · 14 февраля в 15:43 · Отредактировано

Roman Minich В суперечці народжується істина, особливо коли вона конструктивна wink emoticon

Нравится · Ответить · 14 февраля в 15:45

Слава Шимко Та да.

Нравится · Ответить · 14 февраля в 15:48

Руслан Рудомський бібліотєкарь) нада буде запомнить))

Нравится · Ответить · 14 февраля в 23:19

Руслан Рудомський мене в цьому всьому не влаштовує лише персоніфікація паркомісць. наробіть таких карманів в кожному дворі плюс вздовж каналу і хай паркуються хто хоче. якщо в комплексі підійти і покрити все місто, то в моєму дворі, наприклад, ніхто крім мешканців могодвору паркуватись на ніч не буде – бо в мешканців сусідніх дворів будуть свої кармани-парковки. а якщо закріпити паркомісця за конкретними людьми і обладнати їх замками, то, по-перше, заїхавши в чужий двір на 15 хвилин у справі посеред дня я не матиму де припаркуватись і знову змушений буду заїхати на газон – бо парковка буде, вона буде в цей час доби порожньою, але для мене і ввсіх інших, крім її “власника”, недоступною. і по-друге: навіть якщо всім автовласникам вистачить персональних паркомісць, то через кілька років з’являться нові і так само захочуть собі. що тоді? ну і ще не зовсім зрозумілий юридичний механізм передачі паркомісць автовласникам. щоб не вийшло так, що ці паркомісця по факту пожиттєво перейдуть у власність людей, які першими їх займуть.

Нравится · Ответить · 6 · 14 февраля в 14:22

Слава Шимко Как по мне, вы ж сделали агенство по развитию, так? Вперёд, бизнес модель, пускай сами накроют весь город, под гривневый кредит, и зарабатывают для города. Ну нет же проблем. Это решение вопроса в комплексе. P. S. Не плохую брусчатку делают рядом в Славуте. Если что. И не дорого.

Нравится · Ответить · 14 февраля в 14:26

Юрій Камозін Руслан, запропонуй спочатку як заробити додатково у бюджет, а то пропонувати глобальні капітальні витрати всі можуть і це дуже просто казати – зробіть в усьому місті!
Я подивлюся, ще коли з літа всі перейдуть в ОСББ або наймуть управителів, хто тоді буду робити парковки за бюджетні кошти. Тоді вже будемо самі за власні кошти ( можливо частково) будувати парковки, ось тоді я подивлюся на тих скептиків, хто зараз майже безкоштовно не хоче це отримати

Нравится · Ответить · 14 февраля в 14:58 · Отредактировано

Руслан Рудомський Юра, запропонуй схему, за якою ці паркомісця по факту пожиттєво не перейдуть у власність людей, які першими їх займуть.

Нравится · Ответить · 14 февраля в 14:59

Юрій Камозін Все ж дуже просто, автовласник заключить договір оренди з Благоустрієм.

Нравится · Ответить · 14 февраля в 15:01 · Отредактировано

Юрій Камозін Мова йде саме про такі місця, де власники й так “укатали” собі стоянки і де газону ніколи й не було.
Напевно дехто ніколи не жив у великому місті, де кожен метр двору на ціну золота. А в нас купа місця яке ми не використовуємо.

 

Нравится · Ответить · 14 февраля в 15:09

Юрий Ковба Погоджуюсь з тим що такі місця потрібно окультурити, но катигорично проти персоналізації. Замки на прибудинкових парковках проблему не вирішать.

Нравится · Ответить · 3 · 14 февраля в 15:34

Руслан Рудомський згідно проекту виконкому, у мене в дворі карман-парковку збираються робити на місці… дитячої пісочниці.

Нравится · Ответить · 15 февраля в 13:14 · Отредактировано

Юрий Ковба А що ти хотів, там діти “укатали” машинками, тепер і дорослі можуть. А якщо серйозно все це схоже на те що, хтось вирішив покращити свій добробут за рахунок платників податків, залишилось тільки це узаконити ((

Нравится · Ответить · 14 февраля в 22:33

Ваня Романюк Руслан Рудомський покажеш мені той проєкт

Не нравится · Ответить · 1 · 15 февраля в 7:54

Руслан Рудомський Ваня Романюк, я про ось це. синім виділив свій двір.

 

Нравится · Ответить · 15 февраля в 13:05

Ваня Романюк То може ти прочитаєш що зверзу написано. Це рішення виконкому 2014 рік. Благоустрою ще не було

Не нравится · Ответить · 1 · 15 февраля в 13:11

Руслан Рудомський да? тоді перепрошую. на жаль текст в правому верхньому кутку прочитати нереально і я повівся на слово “благоустрій”. smile emoticon

Нравится · Ответить · 15 февраля в 13:13

Руслан Рудомський ок. “Благоустрій” тут ні до чого, але суть залишається незмінною – там знаходиться дитяча пісочниця.

Нравится · Ответить · 15 февраля в 13:15

Юрій Камозін Руслан, а хто тобі сказав , що можливо будуть робитися парковки по твоїй старій карті ? Ти сам собі так вирішив?

Нравится · Ответить · 15 февраля в 13:16

Руслан Рудомський я думаю, що такі карти просто так не малюються. власне, подібні обговорення для того й існують, щоб з’ясувати істину.

Нравится · Ответить · 1 · 15 февраля в 13:18

Ваня Романюк О!!!

Нравится · Ответить · 15 февраля в 13:48

 

Юрій Камозін

 

Нравится · Ответить · 14 февраля в 15:10

Roman Minich 4 хвилини

 

Нравится · Ответить · 1 · 14 февраля в 15:42 · Отредактировано

Юрій Камозін Особливо цікаво тут (Варшавська). Люди вже самі відгородили частину невикористовуємої землі і зробили собі парковку.

 

Нравится · Ответить · 14 февраля в 15:10

Roman Minich Дуже цікаво, особливо зважаючи на те, що біля нон стопу є платна парковка і 2 гаражних кооператива. Йти від сили 10 хвилин

Нравится · Ответить · 3 · 14 февраля в 15:34 · Отредактировано

Roman Minich 6 хвилин

 

Нравится · Ответить · 14 февраля в 15:44

Юрий Ковба Як на мене краще будувати парковки за містом. Інакше наше місто швидко перетвориться на парковку.

Нравится · Ответить · 3 · 14 февраля в 15:13

Руслан Рудомський ще раз: парковки повинні бути, але вони повинні бути загальнодоступними. інакше ніхто не зможе ситуативно паркуватись за межами свого паркомісця і знову ми будемо бачити машини на газонах. але парадокс ситуації буде в тому, що поруч з машиною на газоні буде закрите на замок пусте паркомісце, бо власник у цей час буде з машиною на виїзді. як це зробити? треба думати. готової відповіді у мене немає.

Нравится · Ответить · 5 · 14 февраля в 15:13

Юрий Ковба Думаю кращий вихід парковки за містом, і нема чого тримати автомобілі під будинком цілодобово!!

Нравится · Ответить · 4 · 14 февраля в 15:20

Руслан Рудомський вот! а у дворах мають бути загальнодоступні паркувальні кармани для тимчасової зупинки, по типу: “приїхав на обід з роботи” чи “заїхав у справах”.

Нравится · Ответить · 1 · 14 февраля в 15:25 · Отредактировано

Юрій Камозін А тепер цікаве питання – Руслан, Юрій та Роман – автомобілі в вас є?
А то з коментарів стає зрозуміло що іде діалог автомобіліста та пішоходів.

Нравится · Ответить · 1 · 14 февраля в 18:44

Руслан Рудомський є.

Нравится · Ответить · 14 февраля в 18:45

Юрій Камозін В тебе є? Не бачив щоб ти їздив!

Нравится · Ответить · 14 февраля в 18:48 · Отредактировано

Наталія Коваль категорично проти персональних платних парковок! і так я – водій і маю авто. складається враження, що дехто вирішив собі парковочку обустроїти усього-то за 40грн. на місяць. особливо “радує” позиція по оренді парковок від депутата бюджетної комісії. суто з цікавості чи знає депутат нормативно-грошову оцінку землі у місті Нетішин і чи він правильно порахував ці 40грн. оренди за паркомісце.
а якщо до мене наприклад гості приїдуть, а у дворі парковочкі персональні на замочках стоять, інтересна ситуація.
краще б зайнялись облаштуванням парковок вздовж обїздної.

Нравится · Ответить · 5 · 15 февраля в 0:37 · Отредактировано

Слава Шимко О) и бабушек не надо. В целом, как я и писал выше, посчитать дефицит, решать проблему в комплексе)

Нравится · Ответить · 15 февраля в 0:46

Наталія Коваль і кстаті, якщо є офіційний договір оренди мені суто любопитно, хто зупинить особливо грамотних від встановлення “черепашок”. в Ровно прекрасна картина у дворах, один краще другого

Нравится · Ответить · 2 · 15 февраля в 0:48

Анатолій Казіміров А якщо я приїду в гості, то де мені машину поставити? (це я про песоніфіковані паркомісця)

Нравится · Ответить · 2 · 15 февраля в 8:00

Юрій Камозін Якщо хтось не знає, парковки навколо міста вздовж каналу також будуть облаштовувати. Є вже карта, є визначені місця, будуть вноситися зміни до програми Благоустрію, ну а далі виділятися по можливості кошти з бюджету. І саме там ніхто і не пропонує робити їх платними.
В цьому ж пості вивчається громадська думка саме за парковки у дворах будинків. І нормативна оцінка землі тут ні до чого – ніхто не збирається ії продавати чи надавати в оренду саму землю. Мова йде лише за плату згідно з заключенним договором з Благоустрієм кожним автовласником за паркомісце і гроші, як і написано у пості , підуть саме на озеленення нашого міста.
Сума поки що визначена орієнтовно і може змінюватися в любу сторону.

Нравится · Ответить · 1 · 15 февраля в 8:38

Юрій Камозін Так само як з Благоустрієм заключають договори підприємці на тимчасових місцях торгівлі на території міста і це взагалі немає ніякого відношення, як і в цьому випадку, до оренди самої землі. Напевно підприємці, які тут присутні знають про це та принципово замовчують?

Нравится · Ответить · 15 февраля в 13:41 · Отредактировано

Наталія Коваль читаю і просто поражаюсь законодавчій безграмотності. рівень підготовки до вирішення питання теж вражає.
ок. 1 значить так коли підприємці(саме підприємці) беруть в оренду земельну ділянку під пересувну торгівлю вони керуються відповідним положенням, в…Еще

Нравится · Ответить · 3 · 15 февраля в 13:36

Мария Ковтонюк Хай Бог милує , щоб мені під вікном зробили щей платну , ПАРКОВКУ !!! Цієї ночі прснулась від реву несамовитого мотора і гальмів машини яка моталась від 204 дома , до 235 , по під вікнами 236 , сигналила…. Я живу на …Еще

Нравится · Ответить · 15 февраля в 14:37

 

Руслан Рудомський вичерпно. а тепер я попрошу юристів прокоментувати даний проект. Сергей ВолковВалерій Бойко, хто тут ще є в групі?

Нравится · Ответить · 15 февраля в 14:14

Валерій Преподобний Парковочные места для автомобилей во дворах надо увеличивать это однозначно. Каждый из нас это видит каждый день. Во первых – в каждом дворе разная ситуация,где то можно расширить парковку на пять машин,где то на две машины…,но самое главное это мнен..

Нравится · Ответить · 3 · 15 февраля в 15:55

Слава Шимко Со всем согласен кроме одного. Вопрос стоит как по цене, заработать с бюджета/людей на парковках, аль всё же сделать, чтоб решить насущную проблему?) вот тут и спрятан ответ на то, дешевле 400 грн или нет…)

Нравится · Ответить · 16 февраля в 9:29

Сергей Максимович а як нарахунок того, що будинок та прибудинкова тереторія знаходиться під ОСББ. Власники вирішать розширити та прочому тут КП НМР «Благоустрій» ?????

Нравится · Ответить · 15 февраля в 16:44

Юрій Камозін А Благоустрій по суті є “власником” остальної землі в місті і нові парковки майже в 100 відсотків випадків не попадуть в прибудинкову територію

Нравится · Ответить · 15 февраля в 17:23

Сергей Максимович так тоді хай благоустрій поце і піклується. Бо ми маємо завжди клопіт люди витрачають кошти створюють собі міся “Благоустрай ” збирає смачну пінку а потім оп на та це ж прибутинкова територія ОСББ А МИ Й НЕЗНАЛИ а гроші хто поверен???????

Нравится · Ответить · 15 февраля в 17:28

Юрій Камозін Зараз виготовляється уся документація на прибудинкову територію усіх будинків.
Сергій, якщо уважно перечитати пропозицію, то кошти підут не рахунок в Благоустрій , а до бюджету міста.

Нравится · Ответить · 1 · 15 февраля в 17:33

Сергей Максимович я маю на увазі що мешканці будинку вкладуть кошти на проектування та будівництово даної парковки, а оплату за паркомісце буде отримувати бюджет міста хоча мали бескоштовно користуватися усі власники прибудинковаї тереторії, А Благоустрій має виготовити проект на ті місця які неможуть бути прибудинковою тереторією власників ОСББ.

Нравится · Ответить · 15 февраля в 17:39

Руслан Рудомський прибудинкова територія, яка потенційно стане власністю ОСББ, це територія від будинку до найближчої проїжджої часнини. тобто буквально кілька метрів безпосередньо біля будинку. все інше перейде “Благоустрою”. так же ж, Ваня Романюк?

Нравится · Ответить · 15 февраля в 17:42 · Отредактировано

Юрій Камозін саме так!

Нравится · Ответить · 15 февраля в 17:48

Сергей Максимович Якщо тереторія прибудинкова та ОСББ має можливіст розширити або побудувати нову парковку для її власників то це питання тільки ОСББ . А БЛАГОУСТРІЙ повинен проектувати тільки на тереторії яка не належить ОСББ. А чи розроблений проект прилеглої тереторії кожного будинку? Літом мають створювати ОСББ !

Нравится · Ответить · 15 февраля в 17:44

Руслан Рудомський ще раз: на тій території, яка перейде у власність ОСББ, парковку суто фізично не побудуєш – вона там в більшості випадків елементарно не поміститься. тому й мова ведеться про “Благоустрій”.

Нравится · Ответить · 15 февраля в 18:04 · Отредактировано

Сергей Максимович Юра я зрозувів на рахунок ОСББ це дуже добре але колиииии!! ця робота не робиться так швидко

Не нравится · Ответить · 1 · 15 февраля в 17:46

Юрій Мукосій “за оренду якого він сплачує поки орієнтовну суму у 30-40 грн на спеціальний рахунок до бюджету міста.” Може я помиляюсь, але прибудинкова територія також є власністю жильців будинку. Яка платня?

Нравится · Ответить · 15 февраля в 19:49

Юрій Камозін Люди! Всі стоянки які пропонується робити не будуть знаходитися на прибудинковій території! Про це вже ж коментували

Нравится · Ответить · 2 · 15 февраля в 20:25 · Отредактировано

Антонина Радишинская Біля Шевченка 7 за короткий термін сталося 2 аварії, якось страшновато залишати машину біля будинку. А чи безпечно буде паркуватись на обїздній вздовж каналів?

Нравится · Ответить · 15 февраля в 22:22

Лилия Крайчинская а ви запитали тих в кого немає авто? Вони хочуть розширення парковок? Хочуть щоб діти на майданчиках біля будинків дихали не чистим повітрям а загазованим? Весь світ старається пересісти на велосипеди і вберегти екологію, а тут таке ВЕЛИЧЕЗНЕ місто, що парковку кожному під дупу подавай!

Нравится · Ответить · 6 · 15 февраля в 22:56 · Отредактировано

Наталія Коваль ридаю. голова депутатської фракції, член бюджетної комісії на хвилиночку, зараз стверджує, що кп “благоустрій” за бюджетні кошти зробить парковки, потім якимось чином обійшовши діюче законодавство, а саме Закон України “Про оренду державного та комунального майна” заключить договори на оренду парковок з деякими мешканцями міста, напряму порушивши те саме законодавство. а потім кошти за свої парковки буде отримувати якийсь “особливий” рахунок в якомусь абстарактному “бюджеті міста”, ну априклад на рахунок виконкому.
суто для себе. чи не вбачають ініціатори пряме порушення законодавства і корупційні дії, за які дуже легко можна зняти керівника того самого “благоустрою”, який заключає договори, а кошти йдуть на “бюджет міста”, не його комунальному підприємству, а комусь іншому.
пригадую казку “піди туди, не знаю куди, зроби то, не знаю що” у вас же там в політраді юрист є. хай хоть він вам прокоментує законність усіх цих телодвіженій.

 

Нравится · Ответить · 4 · 15 февраля в 23:20

Юрій Камозін Пані Наталко, не переживайте за мене чи за Ваню Романюка, ви щось дуже активно критикуєте, те чого ще немає. Якщо ви не помітили, то перечитайте початок посту, про що саме йдеться мова . Нагадаю для вас ще раз – “Для вивчення громадської думки з цього приводу запрошуємо нетішинців прийняти участь у цьому онлайн голосуванні”. Де було сказано, що це вже буде 100 відсотково робитися?

Нравится · Ответить · 1 · 16 февраля в 8:30 · Отредактировано

Юрій Камозін Да, і пані Наталля, ви як депутат облради та член бюджетної комісії, перша повинна була запропонувати знайти кошти у областному бюджеті на реалізацію великого проекту облаштування парковок навколо міста вздовж ОБВІДНОГО каналу, який нетішинський бюджет не потягне в повному обсязі.
Бо в цьому році поки що ми не бачили ще не копійки саме з областного бюджету на якісь проекти в Нетішині – лише обіцянки.
Але тут, на жаль, поки , що ми чуємо лише критику того, чого ще ніхто не робить і поки ще не збирається робити в найближчий час, а лише питає думку нетішинців.

Нравится · Ответить · 1 · 16 февраля в 8:36 · Отредактировано

Юрій Камозін Тим більше , що існує рішення виконкому №437/2014 від 11/12/2014 Про визначення та облаштування нових місць стоянок транспортних засобів (https://drive.google.com/…/0B6Hk73ytrkO7eWRjWTR…/view… ), в якому в останній виконком внесено зміни щодо виконавця (з ЖКО на Благоустрій).
І саме в цьому рішенні за пунктом 3.2 йдеться мова про необхідність залучення коштів та ресурсів фіз та юросіб, тому що місцевий бюджет повністю це не потягне і з 2014 року, поки що на жаль, повномасштабні роботи так і не розпочалися.
Чекаємо конструктиву та грошей з області!

 

Нравится · Ответить · 16 февраля в 9:13 · Отредактировано

Слава Шимко Чому бідні? Бо дурні, чому дурні, бо бідні..) Юрій Камозін, ну как там с опросом?) и да, кстати. Вот тут часто фотографируют Машины возле меня на неком псевдо “газоне”. А что это?)

 

Нравится · Ответить · 1 · 16 февраля в 9:27

Наталія Коваль Юрій Камозін перед тим, як розказувати мені про кошти з обласного бюджету, ви б, як член тої самої бюджетної місцевої комісії так для загального розвитку поцікавились би на що офіційно місто Нетішин просить кошти з області. Про фінансування яких проектів домовились ми з другим депутатом Гладуняком і міським головою Супрунюком. також вам для загального розвитку повідомляю, що видатки розвитку розподіляються в обласному бюджеті після щорічних балансових комісій приблизно з березня по травень, зараз обласний бюджет закрив тільки захищені статті. і відповідно до максимум початку травня у мене на руках офіційно мають бути всі “хотелкі” від Нетішина. і щоб ви собі розуміли на сьогодні я отримала аж одного листа про фінансування школи№1 на 1,7млн. це офіційно. з решти пропозицій до мене знову ж офіційно звернулась тільки музична школа. це поки що все. і от вам інформація для самоосвіти: не буде на початок травня проекту по будівництву дит.садочка на варшавський – не буде коштів з області. бо кошти не можуть надійти без повної документації, тільки тому, що хтось так хоче.

Нравится · Ответить · 1 · 16 февраля в 10:08

Наталія Коваль Нетішин багатий на деятелей, які весь час поза законом хочуть щось зделать, то кошти кудись виділити, то контракти якісь заключити, то в оренду землі чи майна взяти. дійте в межах діючого законодавства і не морочте людям голови відверто незаконними і не продуманими оборудками, тим паче з комунальною власністтю. і кстаті, при чому тут Романюк? не він опитування робить і вивчає “громадську думку”

Нравится · Ответить · 16 февраля в 10:10

Ваня Романюк Можна сказати я попросив Юру зробити таке опитування. Цікава думка громадян.

Не нравится · Ответить · 2 · 16 февраля в 12:47

Наталія Коваль о, ну тоді питання і до вас, керівник КП “Благоустрій”. ви ініціювавши таке “опитування” вивчили юридичну складову передачі комунального майна приватним особам і передачі коштів за це майно третій особі?

Нравится · Ответить · 16 февраля в 12:55

Наталія Коваль ок, ну то розкажіть, як має комунально майно передаватись приватним особам, яким чином з ними будуть укладатись договори і дайте посилання на ЗУ де це прописано

Нравится · Ответить · 16 февраля в 12:57

Наталія Коваль Х-сіті – приватна особа чи юридична?

Нравится · Ответить · 16 февраля в 12:58

Наталія Коваль повідомляю вам, що в ЗУ “про оренду державного і комунального майна” передбачено, що суб`єктом укладання договорів є юридичні особи: фізичні особи підприємці та ююридичні особи(фірми), які відповідним чином сплачують податки. тепер питання, яким чином КП “Благоустрі” буде укладати договори на оренду комунального майна з приватними особами за 40грн. на місяць

Нравится · Ответить · 16 февраля в 13:00

Наталія Коваль з ким Х-сіті укладало договір?

Нравится · Ответить · 16 февраля в 13:01

Наталія Коваль ну? де відповіді на решту питань? Х-сіті – юр.особа? яким чином кп “благоустрій” буде заключати договори з приватними особами? хто буде платити податок на землю?

Нравится · Ответить · 16 февраля в 13:06

Юрій Камозін ще раз спонукаю педивитися початок посту.

До керівництва комунального підприємства КП НМР «Благоустрій» все частіше звертаються мешканці міста з приводу облаштування нових парковок у дворах будинків

Для вивчення громадської думки з цього приводу запрошуємо нетішинців прийняти участь у цьому онлайн голосуванні.
Опроси будуть розміщені на сторінках Нетішинської Самооборони у соцмережах Фейсбук, Вконтакті та Однокласники.
Як завжди, через декілька днів ми підіб`ємо підсумки та наведемо усі коментарі користувачів соцмереж, а також передамо усю інформацію в КП НМР “Благоустрій”

Нравится · Ответить · 1 · 16 февраля в 10:55

Юрій Камозін Ну а бюджетних запитів в фінуправління Виконкому повно – покрівлі, парковки, кап ремон ліфтів, заміна ліфтів, капремонт Незалежності, інші черги освітлення дороги №1, спортмайданчики, заміна вікон в СМСЧ-4 та ще дуже багато. Тому сидіти і чекати особистих звернень листами? Беріть любий запит та вибивайте гроші з області, в цьому і полягає робота депутата – проявляти ініциативу!

Нравится · Ответить · 2 · 16 февраля в 11:41 · Отредактировано

Наталія Коваль Господи, наголошую, що це все виходить від голови депутатської фракції і члена бюджетної комісії. ))) бере значить депутат на свій розсуд скажімо проект спортивного майданчику і сайгачить з ним по обл.держ.адміністрації. І в принципі навіщо цікавитись у міського голови над чим реально треба працювати? не важливо чи є вся документація і експертні висновки, головне сайгачить і ізображать бурну деятельность, прям як деякі))) я так розумію з ваший дій і дій вашої фракції, що в принципі і не важливо, що все це законно чи ні, чи має під собою діяльність якісь підгрунття. хапай запит, біжи і вибивай.
от скажімо є у СМСЧ 3 прохання: заміна вікон, апарат узд і нова красіва вивіска. теперіча виходить, що мені в принципі все одно, що СМСЧ в першу чергу просить УЗД, тому що я чим захочу тим і буду займатись. і що там мені той керівник, і що там мені ті діпартаменти чи управління. я – сам собі хазяїн. захочу і вивіску повішу, йоп-та проявила ініціативу.гггг

Нравится · Ответить · 16 февраля в 13:24

Сергій Закусіло доки голова депутатської фракції займається корисними справами, депутат облради чекає офіційних звернень.

Нравится · Ответить · 20 февраля в 11:58

Наталія Коваль визначатись на що саме: на які програми і на які об`єкти місто має просити гроші у області вирішує міський голова. саме з ним ми(з Гладуняком І.В.) визначились що є пріорітетним для міста на обласне фінансування в цьому році. а вибачте бігти, ізображать псевдоактивність і займатись відвертою ерундою то вже ваша прерогатива. моя мета – максимальний результат, а не “телодвіженія” заради “телодвіженій”. і в помощь вам законодавство в якому прописано все, і навіть порядок облаштування місць для паркування та порядок здійснення оплати за паркування. але я так бачу законна сторона питання вас не особливо хвилює.

Нравится · Ответить · 20 февраля в 12:24

Сергій Закусіло то значить незаконно проводити опитування і знаходити правильні рішення, якщо ви так різко висловлюєтеся? хіба ви не брали на себе обов”язок вирішувати проблеми? а для цього потрібно вивчати запити, які надходять в МВК та вирішувати з міським головою та Гладуняком пріорітетність проблем. натомість ви чекаєте, щоб вам офіційно надсилали запити, та цькуєте тих, хто вам не до вподоби та займається корисними справами

Нравится · Ответить · 20 февраля в 13:12

Наталія Коваль для мене пропонувати людям зазделегідь незаконні дії це як мінімум некоректно(як в історії з “паркуванням” по вище наведеній схемі) і перед тим, як пропонувати такі “схеми” ініціаторам необхідно було вивчити законодавчу базу такого шляху. можливо для вас це буде новиною, але скажу вам, що для просування будь яких речей на рівні області необхідні документи: запити, звернення, наявна проектно-кошторисна документація, наявні експертні висновки, кошторис витрат тощо. і все це за підписом відповідальних сторін у тих чи інших випадках. наприклад для того, щоб просити УЗД у області необхідний лист від керівника закладу з переліком функціоналу апарату, заява про наявність кваліфікованих спеціалістів і адаптованого приміщення, з переліком всіх відділів для яких необхідно робити діагностику та вказанням відповідального за придбання апарату та його утримання. також окремо лист від міського голови та фінансового відділу з вказанням необхідності придбання та обмеженням коштів місцевого бюджету і недостатністю субвенції. після того необхідно узгодити з обласним департаментом охорони здоров`я хто буде визначений суб’єктом освоєння коштів і хто буде проводити тендер на закупівлю, в який юридичній формі, якщо не буде готова документація на комунальний заклад буде проводитись передача тощо. а ви як думали? опитування провести? чи потрібен апарат і який він має бути? ну да, нормальна схема. і це процедура тільки для разової закупівлі окремо взятого обладнання. вам перерахувати необхідну документацію по капітальним видаткам? чи вам розказати схему взаємовідносин департаментів, управлінь, обласної адміністрації, обласної ради, міських голів, окремих депутатів обласної ради і купи комісій балансових, профільних тощо? а потім розписати шляхи закладання в обласний бюджет коштів на окремі програми, на капітальні видатки, на поточну роботу, на закупівлю обладнання, коштів фонду регіонального розвитку, мінрегіонбуду. ви серьйозно вважаєте, що депутат може робити все що йому заманеться? вчіть законодавчу базу і структуру роботи. а у вас все зводиться до бурной деятельності, яка по факту, нажаль, не призведе до жодних результатів. тому що все те, що ви пропонуєте вище елементарно НЕЗАКОННО.

 

Валентина Демянюк ДІТИ!!! ЮРА І НАТАША! ВАРТО ШУКАТИ РІШЕННЯ І СИСТЕМАТИЗУВАТИ СВОЇ ЗАДАЧІ. ЗАБАГАНКИ ЧИЇСЬ І НЕОБХІДНІ ДЛЯ КОЖНОГО НЕТІШИНЦЯ ЗРУЧНІСТЬ І КОМФОРТ. НЕМОЖЛИВО ЗМІНИТИ НАЯВНУ АРХІТЕКТУРНУ ЗАБУДОВУ! Наявність авто біля дому – часто необхідність професійна; таксисти, оперативний і черговий персонал ХАЕС, лікарі, МВС, бізнесмени і підприємці, всі, хто обмежений у часі, працює в нічний час постійно вимушені робити маневри у дворах, паркуватися. ДЕ є можливість збільшити кількість паркомісць і жителі згідні – небхідно це робити вже, а не завтра. ІЛЬФ І ПЕТРОВ у першій частині ЗОЛОТОГО ТЕЛЕНКА написали: Пешеходов надо любить.Пешеходы составляют большую часть человечества.Мало того-лучшую его часть..И когда все было готово, когда родная планета приняла благоустроенный вид, появились автомобилисты.Надо заметить, что автомобиль тоже был изобретен пешеходами.Но автомобилисты об этом как то сразу забыли.Кротких и умных пешеходов стали давить.Улицы, созданные пешеходами, перешли во власть автомобилистов.Мостовые стали вдвое шире, тротуары сузились до размеров табачной бандероли.И пешеходы стали испуганно жаться к стенам домов.В большом городе пешеходы ведут мученическую жизнь……….И вообще авторитет пешеходов сильно пошатнулся…..И только в маленьких городах пешехода еще уважают и любят.Там он еще является хозяином улиц, беззаботно бродит по мостовой и пересекает ее самым замысловатым образом в любом направлении. ВПЕРВЫЕ ОПУБЛИКОВАНО В 1933 году.А на рахунок вікон в ДЗ СМСЧ 4, то реально поки що депутат Шинькович в інфекційному відділенні допомагав, хай і вражої партії, але зробив.Апарат УЗД запланований з грошей, з минулої субвенції мерією, нібито на ліки ще виділятимуться кошти. Якщо Ваша фракція має якісь кращі результати, то люди вас оцінять і подякують, інші депутати, хоч і не обласної ради, а свої, з міста, станціїї, якщо мають ініціативи потрібен деякий час, а то так якось не по дружньому, хоча після обрання всі обіцяли не сваритися….. При чому тут вивіски.. У НАС РЕАЛЬНО СКОРОЧУЮТЬ МОЛОДИХ МЕДИЧНИХ СЕСТЕР, ЛЮДИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ БЕЗ РОБОТИ З 2-3 ДІТЬМИ, ПРИ ТОМУ, ЩО ЗАЛИШАЮТЬСЯ ТІ, КОМУ ЗА 65-70, РЕСУРСИ ФІЗИЧНІ У БАГАТЬОХ ВИЧЕРПУЮТЬСЯ, А ЛЯКАТИ, ЩО ЧИМ ХОЧУ ТИМ БУДУ ЗАЙМАТИСЯ ЦЕ ЯКОСЬ ПО ДИТЯЧОМУ, ДОБРЕ, ЩО ЦЬОГО РАЗУ БЕЗ БОКАЛУ ЧЕРВОНОГО ШАБО, З ЯКИМ ВИ РОЗБИРАЄТЕ ПО НОЧАХ НАШ ШТАТНИЙ РОЗКЛАД…
Соцмережа Фейсбук (група Нетішин  потребує змін)

 

Olga Petrenko Пропоную КП “МІський ринок” зробити платну парковку біля великого базару, біля лісу справа від дороги на “Фуршет”, а то в базарні дні заставлена вся проїжджа частина.

Нравится · Ответить · 14 февраля в 15:43

 

Сергій Почебула

Сергій Почебула Запізнились із пропозицією. Уся та територія, разом із ринком, виділена під вистону житлову забудову.

Не нравится · Ответить · 1 · 14 февраля в 16:28

 

Василь Артем’єв

Василь Артем’єв Наскільки я розумію жителі є співвласниками прибудинкових територій, як і будинків. Чому вони мають ще й платити оренду?

Нравится · Ответить · 1 · 14 февраля в 17:53

 

Юрій Камозін

Юрій Камозін тоді за вашою логікою мешканці нехай будують за свій кошт, в тих місцях де це є прибудинковою територию. Впевнений що вони вам скажуть “дякую”

Нравится · Ответить · 14 февраля в 18:52

 

Василь Артем’єв

Василь Артем’єв Ну, якщо можна буде поставити замок, то можна й самому побудувати. Це краще ніж платити оренду все життя.

 

До цього воно здається і йде. Влада парковками не займається впринципі. Монополізація в обслуговуванні квартир/територій відходить у вічність. І…Еще

Нравится · Ответить · 15 февраля в 11:19 · Отредактировано

 

Зинаида Колычева

Зинаида Колычева Шановні, скажіть будьте добрі, у нас таке величезне місто, що до облаштованих стоянок треба добиратися цілу добу чи що? В дворах ставлять авто бо платити за стоянку не хочуть,економлять)))) а ви – постав у дворі ще й плати))))) смішні))) Сьогодні виходиш на роботу о 6 ранку і обходиш кругами ці авто! Майже у кожної сім’ї є авто, давайте і дитячі майданчики заставимо)) бо комусь не дістанеться місця, буде бійка)))) Маємо у місті платні стоянки, будьте добрі авто туди, а місця у дворах залиште дітям!))