На пленарному засіданні 7 сесії нетішинської міської ради 26 лютого 2016 року розглядався проект рішення Про утворення комунального медичного закладу Нетішинської міської ради

____8777_729x547 Під час обговорення були внесені зміни в назву медичного закладу, а саме змінили назву з “Нетішинська міська лікарня” на “Спеціалізована медико-санітарна частина м.Нетішин”, що на було зроблено на прохання медиків задля збереження 25 відсоткової надбавки до посадових окладів.
Під час обговорення йшли жваві дискусії з приводу подальшої долі СМСЧ-4, а саме яким чином вона буде реорганізована.
Врешті решт проект рішення був підтриманий депутатами та було вирішено :

1. Утворити юридичну особу – комунальний медичний заклад Нетішинської

міської ради «Спеціалізована медико-санітарна частина м.Нетішин».

2. Затвердити статут комунального медичного закладу Нетішинської міської

ради «Спеціалізована медико-санітарна частина м.Нетішин» згідно з додатком.

3. Керівнику комунального медичного закладу Нетішинської міської ради «Нетішинська міська лікарня» провести державну реєстрацію юридичної особи КМЗ НМР «Нетішинська міська лікарня» відповідно до вимог чинного законодавства.

(Тепер міським головою, від імені міської ради,  з новим керівником закладу буде уклаатися контракт).

Також напередодні 25 лютого на засіданні виконкому міської ради було прийнято рішення про утворення комісії з питань передачі з державної у комунальну власність територіальної громади міста Нетішина цілісного майнового комплексу Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 4 Міністерства охорони здоров’я України», з метою виконання розпорядження Кабінету Міністрів від 27 січня 2016 року № 48-р.

Затверджений склад комісії – 21 особа, хоча спершу планувалося, що це буде 19 чоловік. Але, після пропозиції ввести до складу комісії ще одного представника СМСЧ № 4 (аби кількість членів комісії була непарною), її членом став іще один член виконкому.

Згідно з прийнятим рішенням, комісія має здійснити передачу цілісного майнового комплексу та надати акт приймання-передачі на затвердження виконавчому комітету Нетішинської міської ради у місячний термін.

 Нагадаємо, що на попередньому засіданні виконкому був  Затверджений штатний розпис ДЗ «СМСЧ № 4 МОЗ України»