На 7-ій сесії Нетішинської міської ради депутати погодили виділення 1,7 млн грн на придбання ще одного нового автобусу для забезпечення пасажирських перевезень в місті.  Спочатку на пленарному засіданні нетішинської міської ради були затверджені зміни до “програми  розвитку пасажирських перевезень у м.Нетішині на 2015-2017 роки» 

А потім були підтримані і зміни до бюджету, в яких також  передбачалися вже кошти на придбання автобусу.

i (7)
Але перед тим , як питання було внесено в проект рішення змін до бюджету, була дуже довга дискусія на бюджетній комісії з приводу доцільності такого придбання. Були аргументи як за так і проти. На першому засіданні голоси членів комісії розподілилися порівну – 3 «за» та 3 «проти». Представник фракції «Самооборони» Камозін Юрій запропонував, щоб представники освіти, культури, спорту та інших відділів та служб надали на слідуюче засідання розрахунки витрат на поїздки протягом року, щоб можна було оцінити доцільність такого придбання.
На друге засідання бюджетної комімії міській голова надав

листи-розрахунки витрат від:

–  відділу молоді та спорту ( 295 тис грн в рік на перевезення спортсменів на змагання та 26 тис грн на перевезення дітей пільгових категорій та дітей учасників АТО до дитячих оздоровчих таборів)

– Палацу Культури ( 179,2 тис грн для перевезення творчих колективі на різноманітні фестивалі, конкурси)

– відділу освіти ( 254 тис грн на проїзд у відрядження, перевезення учнів з старої частини міста в ЗОШ№1, учасників змагань, конкурсів  та олімпіад, )

– відділу культури ( 138,5 тис грн для перевезення на конкурси та фестивалі вихованців Художньої школи, перевезення виставок Краєзнавчого музею, гастрольні виїзди Муніципального духового оркестру та хорового колективу)

Разом, якщо порахувати, то виходить що на перевезення витрачається в рік з місцевого бюджету біля 870 тис грн.   Тому, звісно стає зрозумілим, що найменше за 3-4 роки придбання нового автобусу  себе виправдає.
Тому на другому засіданні бюджетної комісії вже було підтримано одноголосно виділення коштів на придбання нового автобусу та вони були внесені в проект рішення змін до бюджету на розгляд міської  ради.

 

P.S. Цей автобус буде купувати та обслуговувати КП НМР «Благоустрій».

 

заступник голови Постійної комісії НМР з питань

бюджету, фінансів, податкової та тарифної політики                           Камозін Юрій