КВУ проаналізував процес очищення влади в області

Люстраційну перевірку пройшли трохи більше половини чиновників Хмельниччини

Обласний осередок Комітету виборців України промоніторив проведення люстрації як того вимагає закон “Про очищення влади”, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на “Є“.

“Ми направили запити до прокуратури, поліції, облдержадміністрації, податківців та СБУ,щоб з’ясувати, як проходить цей процес на Хмельниччини, – каже представник КВУ в Хмельницькій області Юрій Ануфрієв. – Були здивовані не лише швидкими відповідями, а й змістом. А ось від управління СБУ в Хмельницькій області відповіді так і не дочекалися.”

Експерт же з КВУ Катерина Дехтяр уточняє: “До прикладу, з відповіді Хмельницької обласної державної адміністрації виходить, що 51-52% посадовців вже пройшли перевірку, інші – менше половини – знаходяться в стані перевірки.”

А ось у прокуратурі та Державній фіскальній службі перевірили маже усіх. У прокуратурі звільнили двох, у податковій – одного. Інша справа в поліції.

“Як відомо міліцію реформували в поліцію. Усіх 11 працівників, які потрапили під дію закону, було звільнено ще з лав міліції. Якщо зі 110 працівників, які ще не пройшли перевірки, будуть такі, які підлягають звільненню, то їх, безумовно звільнять,” – змалював ситуацію заступник начальника управління кадрового забезпечення ГУ Нацполіції в Хмельницькій області Володимир Жданов.