За відставку Уряду Яценюка вже підписалися понад 355 тисяч громадян. Про це під час брифінгу у ВРУ повідомили депутати міжфракційного обʼєднання «Народний контроль» Дмитро Добродомов, Олег Мусій, Богдан Матківський та Андрій Антонищак.

bryfff

«Воля українців очевидна – антинародний Уряд має піти. Попри це, ні на Грушевського, ні на Банковій людей не чують. Парламент також демонструє є байдужість до волі людей. Тому ми принесли частину зібраних підписів у Раду», – зазначив Олег Мусій.

У «Народному контролі» переконані, щоб почати виходити з патової ситуації, в яку заганяють країну, Парламент має ухвалити три ключові питання: відставка Уряду Яценюка, відставка Генпрокурора Шокіна, приведення електронного декларування у відповідності до стандартів ЄС.

 

 

20160216_134528 20160216_154644+

Нагадаємо , що у лютому    активісти “Народного Контролю” м.Нетішин збирали підписи біля Торгового центру

 

 

 

«Я хочу, щоб ви подивилися, «Народний контроль» із Дмитром Добродомовим збирають по всій країні підписи за відставку Уряду, тому що сьогодні 90% людей у країні хочуть цієї відставки. Цими коробками можна було б заставити всю залу Верховної Ради. Уся країна вимагає відставки Арсенія Яценюка!

Поставте нарешті на голосування цю постанову. І той, хто за це не проголосує, – хай

бере за це відповідальність і за те, що далі буде робитися!» – наголосила Юлія Тимошенко.