Самооборона вже неодноразово висвітлювала питання добровільно-примусових внесків в освітніх закладах міста.

osvita-640x400Наразі ми підбили всі статті  разом з коментарями батьків та статтями від користувачів соцмереж  – благодійні внески в школах!

Тепер до питання, яке ми й запрошуємо прокоментувати нетішинських батьків.
В  п`ятницю відбулося чергове засідання бюджетної комісії на якому розглядалося питання перерозподілу зекономлених коштів на придбання  злощасних лінгафоних кабінетів в ЗОШ №1-4  за 1,16 млн грн ( по 290 тис за клас)
Нагадаємо що кошти на їх придбання були ще виділені після гарячих дискусій на 5-ій сесії нетішинської міської ради .
Наразі коли ці кабінети були придбані за все таки меншу суму ( по 194 тис грн), залишилися вільні кошти у розмірі 384 тис грн , які керівництво освіти запросило витратити в основному на придбання комп`ютерної техніки в школи, а саме інтерактивні дошки, проектори, ноутбуки, принтери , які повинні використовуватися у загальних місцях користування.
Лише 1-а школа запропонувала придбати їм холодильну шафу в харчоблок.

 

Ось тут у представника фракції Самооборони Камозіна Юрія одразу виникло питання саме такого перерозподілу, бо декілька днів тому проходили збори батьківських рад та комітетів по школах, на яких знову пропонувалося збирати по 50-100 грн на ремонти шкіл.
Також до Самооборони постійно звертаються батьків вихованців садочків з приводу примусових подарунків у випускних групах ( ДНЗ 6,7 вимагають пилосмоки). І таких прикладів дуже багато.

Він наголосив , що за 2016 рік на розгляд депутатської  комісії ще не подавалося ні одного бюджетного запиту від директорів шкіл та садочків на виділення коштів на ремонти приміщень навчальних закладів або придбання будівельних матеріалів, пилосмоків тощо.
Тому незрозуміло чому в школах знову піднімаються питання по збору коштів на ремонти з батьків , а не подаються запити на фінансування з бюджету!!!
 І саме тому незрозуміло чому тоді директори шкіл пропонують витратити зайві кошти САМЕ на придбання комп`ютерного обладнання!

Комісією не був поки що підтриманий цей перерозподіл, і на прохання пана Юрія, яке підтримали всі члени комісії,  на слідуюче засідання бюджетної  комісії 24 березня заступником міського голови Бобіною будуть запрошені всі керівники закладів для пояснення ситуації.

Знову ж таки з коментарів пані Бобіної, ВИ БАТЬКИ, виявляється САМІ вирішили допомогти школам  і ніхто вам цього не пропонував робити!!! Ви САМІ хочете дарувати подарунки та ін.
( тут цікаво буде перечитати раніше надані коментарі батьків , де можна почерпнути багато цікавої інформації)
Наприклад 16 березня були батьківські збори у 2-й школі, де пропонувалося здати по 100 грн на ремонт школи
1931063_1033663696700506_411965888792096564_n

пост на сторінці міського голови у фейсбуці

.Цікава відповідь від міського голови – “Гроші є. Директори подали заявки. Звісно, що всі хотілки виконати неможливо. Але на основні потреби гроші виділені. Питання як іх раціонально використати.”,              “В тому й біда, що коли доходить до конкретних осіб-відмовляються повідомляти. І як мені реагувати? Кругова порука?.”

 

15.03.2016р. о 17:30 відбулися збори батьківської ради ЗОШ №1, де виступила голова батьківської ради, з пропозицією здати на ремонт школи та комп`ютерного кабінету по 50 грн з кожного учня.

 

БезымянныйP.S. Це прохання вже неодноразово піднімалося перед освітянами, але комп`ютерна техніка для директора школи №2 напевно важливіша!