18 березня виповнилося 100 днів, як депутати від Самооборони почали активну депутатську діяльність в частині подання   депутатських зверненнь з приводу покращення інфраструктури міста та  відновлення пошкоджених ділянок тротуарів, доріг та іншого .
До нашой онлайн приймальні постійно надходять з цього приводу звернення від громадян , які ми переадресовуємо до відповідних установ.
За цей час було подано подібних 16 звернень. Всього  ж депутатами Самооборони було направлено 42 звернення та 2 запити до різних установ та органів влади міста.
Запрошуємо й надалі нетішинців звертатися до нашої онлайн приймальні
Далі коротко наведемо інформацію по зверненням.

 

ЗВЕРНЕННЯ №2 Огородження дитячих майданчиків
…. Реагуючи на звернення виборців, прошу обгородити дитячі майданчики парканом від проїжджої частини у дворі між будинками за адресою: пров. Миру, 1, пров. Миру, 3, вул. Незалежності 25 і вул. Незалежності 27.
Відповідь ЖКО: В жовтні 2015 року встановлено огорожу на дитячому майданчику по провулку Миру, 3. Встановлення огорожі на дитячих майданчиках по  проспекту  Незалежності, 25, 27 буде включено в план робіт на 2016 рік. А при сприятливих погодніх умовах, КП НМР „ЖКО” намагатиметься виконати дану роботу до кінця поточного року.

12399281_1663584930551306_734136848_n 12404573_1663584913884641_2015498888_n

ЗВЕРНЕННЯ № 3 Транзитний проїзд

Після того, як здали в експлуатацію житловий будинок Незалежності, 3А, дорогу від просп. Незалежності, 3, до буд. Варшавська, 21 відкрили для транзитного проїзду. У зв’язку з цим, батьки, діти яких навчаються в школі №4, неодноразово скаржились на підвищення небезпеки для їхніх дітей. Правилами дорожнього руху передбачено заборону транзитного руху через житлову зону (п.26.2 «ПДР України»).

просимо:

– вжити заходів, щодо унеможливлення здійснювати на даному відрізку дворівбагатоповерхових житлових будинків транзитного проїзду та залишення даної житлової зони виключно як пішохідної.

Відповідь Виконком
Нетішинське відділення поліції пропонує встановити дорожні знаки “Житлова зона”  і таким чином обмежити рух.  Зробити повністю пішохідну зону вони вважають неприйнятним.

транзит

 

ЗВЕРНЕННЯ №7 Пошкоджена дорога к ТЦ

При в’їзді до будівлі комунального підприємства «Торговий центр» по вул. Будівельників пошкоджена ділянка дороги та

утворились виямки, які створюють перешкоди та заважають проїзду транспорту.
Тому прошу:

1. Надати інформацію на балансі якого підприємства знаходиться ця ділянка

2. Розробити проектно-кошторисну документацію для визначення вартості

3. Визначити джерело фінансування робіт.
Відповідь міського голови Дана ділянка не передана у господарське відання жодному комунальному підприємству, після проведення усіх необхідних заходів для здійснення такої процедури, буде ініційовано проект рішення Нетішинської міської ради.

Відповідь заступника міського голови після повторного звернення про бездіяльність виконкому
щоб здійснити таку передачу, пропонується винести на чергове пленарне засідання Нетішинської міської ради питання внесення змін до рішення шістнадцятої сесії Нетішинської міської ради VI скликання від 11 листопада 2011 року № 16/325 “Про Програму благоустрою міста Нетішин на 2012-2016 роки”, у якій передбачаються видатки для проведення незалежної оцінки ділянки пошкодженої дороги.

Після проведення незалежної оцінки вищезазначеної ділянки пошкодженої дороги та надання висновка про вартість, буде ініційований проект рішення на пленарне засідання Нетішинської міської ради про прийняття та передачу у господарське відання комунальному підприємству, з метою взяття на облік, та належного утримання і обслуговування.
Проект рішення вже поданий на 8 сесію НМР, де ділянка буде передаватися на КП НМР “Благоустрій” і потім вже буде відремонтована

 

 

ЗВЕРНЕННЯ №8 З`ізди та пандуси

В м. Нетішин проживає чимала кількість людей з обмеженими можливостями, які пересуваються на візках. Ще більше молодих мам з дитячими візочками. Основні пішохідні маршрути, а також дворові території не в повній мірі обладнані пандусами.

Просимо

– вжити заходи, щодо обладнання основних пішоходних маршрутів пандусами згідно ДБН В.2.2-9- 99 та закладення в бюджеті міста на 2016 рік, кошти, на обладнання пандусами дворів будинків.

Відповідь КП НМР “Благоустрій”

NOVATEK CAMERANOVATEK CAMERANOVATEK CAMERA

 

ЗВЕРНЕННЯ №10 Облаштування нових пішоходних переходи

Неодноразово мешканці міста скаржились на відсутність пішохідного переходу між автобусними зупинками в районі «Аптеки №1» (Висоцького, 1) – Незалежності, 31. На цьому відрізку дороги, також були зафіксовані факти ДТП, а саме наїзд на пішоходів. Найближчі пішохідні переходи знаходяться на значній відстані, а якщо врахувати той факт, що обідня перерва працівників ВП ХАЕС дуже обмежена в часі, то можна ще й спізнитись на автобус.

По вулиці Варшавська, перехід до пішохідного мосту лише один, біля «підземного

переходу», що викликає незручності, якщо рухатись зі сторони Незалежності. Доцільно обладнати ще один пішохідний перехід, в місці зручного для людей переходу.

По вулиці Будівельників відсутній пішохідний перехід в районі Будівельників, 1 –

Будівельників, 2. На даній ділянці, дорога робить не велику дугу і за стіною, водії не завжди бачать пішоходів, що може спричинити аварійну ситуацію.

По вулиці Лісова, між собором та митницею, підходи до дороги обладнані, але пішохідний перехід відсутній. Водії не завжди зважають на пішоходів, на цій ділянці дороги, а якщо врахувати той факт, що саме таким маршрутом водять дітей в дит. садок №9, то пішохідний перехід, в даному місці просто необхідний.

просимо:

Вжити заходи, віддати розпорядження, щодо обладнання пішохідного переходу у вказаних місцях:

1) Нанесення дорожньої розмітки «зебра» згідно з ПДР Розмітка 1.14.1 Табл.1 ДСТУ 2587-94 Дорожня розмітка.

2) Встановлення дорожніх знаків 5.35.1, 5.35.2 «Пішохідний перехід», згідно з ПДР.

3) Обладнати переходи пішохідними доріжками.

Відповідь Виконкому

Повторне звернення щодо бездіяльності

Варшавська_перехід Лісова_перехід Перехід_Будівельників переход_аптека

 

ЗВЕРНЕННЯ №12 Демонтаж та встановлення нового дитячого майданчику

……Батьки дітей, мешканці будинків №17, 19 по вул. Варшавська, вимагають:

– терміново вжити заходів по заміні аварійного майданчика на новий сертифікований, який би приносив дітям радість, та відновлення іншого;

– демонтувати старі небезпечні дерев`яні конструкції старих майданчиків.

З огляду на вище сказане, задля запобігання травмування дітей, вимагаю:

  • Створити комісію по обстеженню стану дитячих майданчиків в дворах будинків №17, 19 по вул. Варшавська та залучити до її роботи мене та мешканця буд. Варшавська 17 Угаріна Олексія (т……..)
  • Передбачити у 2016 році закупівлю та встановлення нового сертифікованого дитячого майданчика у дворі будинку №17, 19 по вул. Варшавська.

Відповідь ЖКО

……повідомляємо, що за результатами проведеного огляду технічного стану обладнання вказаного дитячого майданчика, прийнято рішення демонтувати дерев’яне обладнання, яке є непридатним для використання та небезпечним.

Ремонт обладнання дитячого майданчика включити в план роботи на 2016 рік.

На разі повідомляємо, що відповідно до тарифу на утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, затвердженого виконавчим комітетом Нетішинської міської ради 28.12.2011р. за № 388, КП НМР „ЖКО” виконує поточний ремонт та обслуговування обладнання дитячих ігрових майданчиків. Встановлення нового обладнання не передбачено тарифом, а отже, відсутні кошти на його придбання.
DSC04452 DSC04463

P1370012

 

 

 

 

 

ЗВЕРНЕННЯ №14 Освітлення біля Художньої школи

До нашої громадської приймальні звернулися батьки вихованців Художньої школи з риводу відсутності вуличного освітлення навколо будівлі, в якій розташовані Художня школа, Краєзнавчий центр та відділ Освіти.

Батьки особливо переживають за своїх дітей, які у вечірній час повертаються додому в темряві, та вкрай обурені цією ситуацією.

прошу:

– вжити заходи, щодо полагодження мережі чи заміни ламп вуличного освітлення, які розташовані по периметру на самій будівлі ( 5 штук)

– налагодити періодичну перевірку стану освітлення в вечірній час.
Відповідь відділу освіти

З приводу ламп вуличного освітлення, які розташовані по периметру на самій будівлі по вул. Михайлова, 4 слід зазначити, що вказані лампи потребують демонтування та заміни на нові, на що потрібні додаткові кошти. Ліхтарі які розташовані за огорожею відділу освіти ВК НМР обслуговуються КП НМР «Благоустрій».

Крім того, станом на сьогоднішній день виконавчим комітетом не вирішено питання щодо приведення у відповідність правовстановлюючих документів на будівлю по вул. Михайлова, 4, що дасть змогу на законних підставах здійснювати господарську діяльність.

 

ЗВЕРНЕННЯ №15 Освітлення центрального дитячого майданчику

…з приводу відсутності освітлення по периметру центрального дитячого майданчика на центральній алеї (не світятся всі прожектори встановлені на стовпах по периметру майданчику). Особливо зараз, коли темніє дуже рано, це створює незручності для дітей та їх батьків. Також це створює сприятливі умови для осіб, які пошкоджують споруди на майданчику.

прошу:

– Вжити заходи, щодо полагодження мережі чи заміни ламп у прожекторах вуличного освітлення у вищезазначеному місці, якщо ці прожектори знаходяться на вашому обслуговуванні, та налагодити періодичну перевірку їхнього стану в вечірній час.
Відповідь Благоустрію Освітлення відновлено

77_big

 

ЗВЕРНЕННЯ №16 ВІдсутність озеленення вул.Варшавська
Відповідь КП НМР “Благоутрій”

 

ЗВЕРНЕННЯ №17 Велика яма біля 2-го садочку

До нас, депутатів Нетішинської міської ради від фракції Нетішинська Самооборона  – Народний Контроль» звернулися батьки діти яких відвідують дошкільний дитячий заклад №2. З приводу того, що перед воротами центрального входу на подвір’я садочка є велика яма, та в дощову погоду утворюється велика калюжа, обійти яку не можливо через її об’єм.

Покриття даної ділянки дороги у незадовільному стані, із значними дефектами і пошкодженнями. На подвір’я садочку через яму щодня ідуть діти. Завідувач ДНЗ № 2 неодноразово давала заявки щодо ремонту даної частини дороги та тротуару , але стан дороги та тротуару не покращився.

Враховуючи викладене, прошу вивчити питання, визначитися із обсягом робіт та відремонтувати частину дорожнього полотна та тротуару.
20151201_160932 20151201_160907

 

 

ЗВЕРНЕННЯ №19 Інветарізація всіх дитячих майданчиків у дворах

У зв'язку з багаточисленними зверненнями мешканців Нетішина до громадської приймальні ГР Народний Контроль стосовно неналежного стану або повної відсутності дитячих майданчиків у дворах міста, ми змушені взяти питання на свій контроль та сприяти його вирішенню.

Водночас, щоб уникнути дешевого популізму та якомога детальніше розібратись у проблематиці даного питання, просимо: У місячний термін провести інвентаризацію всіх дитячих майданчиків міста Нетішин, які перебувають на балансі КП НМР ЖКО , на предмет їх функціонального стану та підготувати відповідь з вказанням наступної інформації: …..
відповідь ЖКО
відповідь ЖКО 2

 

 

ЗВЕРНЕННЯ № 27 Пошкоджений тротуар біля Андріївського

…з приводу ремонту ділянки пішохідного тротуару біля житлового будинку №9, що на пр.Незалежності у районі магазину «Андріївський» і зупинки автобусів ВП ХАЕС. Також є багато усних звернень з цього самого приводу від мешканців Нетішина і особливо працівників ВП ХАЕС.

Проблема полягає в тому , що у дощову погоду при значних опадах та при таненні снігу взимку, на вишезазначеній ділянці тротуару утворюється велика калюжа, обійти яку не можливо через її об’єм. Пішоходи вимушені обходити цю ділянку або по газонах або по проїзній частині.

Вашими працівниками були зроблені спроби зробити відводи води на проїзну частину, але неділю тому ( див. фото) всі побачили, що вони майже не принесли результату. Переписка гр. Сахнюка С.І. з міською радою по даному питанню тягнеться вже з 2013 року, але реальних результатів поки немає.

ПРОШУ

вивчити це питання, визначитися із обсягом та вартістю робіт та відремонтувати частину тротуару по можливості у цьому році.

відповідь Благоустрію

… повідомляємо наступне, що в 2016 році заплановано капітальний ремонт проспекту Незалежності, а саме проїжджої частини і широких тротуарів в тому числі і вищезгаданої ділянки .

КП НМР Благоустрій; запланував влаштування водовідвідних лотків від широкого тротуару до лівневої каналізації. При наявності відповідного фінансування роботи будуть виконані.

P1380281+P1380284+P1380282+

 

 

ЗВЕРНЕННЯ №33 недобудовані тротуари на Варшавці

з приводу ремонту ділянок пішохідних доріжок біля житлового будинку по вул.Варшавська 11 (2 ділянки), та у дворі будинків по вул.Енергетиків 1 та пр.Незалежності 3 у районі магазину «Варшава»

Проблема полягає в тому , що вже багато років відповідні служби не можуть завершити облаштування наявних пішохідних доріжок. Особливо це стосується території біля будинку по вул.Варшавська 11, де ця проблема вже існує з моменту будівництва самих будинків навколо. У дворі будинку по вул.Енергетиків частина доріжки була зроблена з бетоних плит, але до кінця роботи не були доведені.

В дощову погоду пішоходи вимушені пересуватися через калюжи та багнюку. Це звернення було направлено мною раніше до КП НМР «Благоустрій», яке надало відповідь , що територія, де знаходяться недобудовані доріжки, відноситься до прибудинкової території, тому потрібно звертатися до Вас.

ПРОШУ вивчити це питання, визначитися із обсягом та вартістю робіт та відремонтувати ці ділянки пішохідних доріжок по можливості у цьому році.

відповідь Благоустрій

відповідь ЖКО

Нами оглянуто місця де необхідно влаштувати доріжки-в районі житлових будинків по вул. Варшавська, 11; 13, тротуарна доріжка знаходиться поза межами прибудинкової території.

В районі житлового будинку № 1 по вул.Енергетиків та по вул.Незалежності,3 не закінчено влаштування доріжки із тротуарних плит, де така доріжка не педбачена проектом, але виникла необхідність у її влаштуванні. Біля житлового будинку № 1 по вул.Енергетиків тротуарна доріжка зруйнована під час демонтажу дитячого майданчика.

В тарифі на утримання будинків і споруд та прибудинкової території затвердженому рішенням виконавчого комітету Нетішинської міської ради № 388 від.28.12.2011року не включена послуга влаштування тротуарів, а отже відсутні кошти на виконання цих робіт.

Щороку КП НМР «ЖКО» надавало інформацію про необхідність асфальтування прибудинкових територій за рахунок субвенцій державного місцевого та опасного бюджету та було виконано асфальтування внутрішньобудикових доріг та тротуарів в 2014році-

1043,3м.кв., в 2015році-2914 м.кв.

Таку інформацію нами подано в КГ НМР « Благоустрій» на 2016 рік.

20160204_170934 12645232_1016599108413452_593739731143500041_n 20160204_170949

 

ЗВЕРНЕННЯ №35 аварійність пішохідного мосту на Варшавці?

До мене, як до депутата звернулись мешканці міста, які проживають по вул. Варшавська. Вони висловлюють занепокоєння тим, що на пішохідному містку на Варшавській розійшлися металеві частини між конструкціями, що на їх думку загрожує життю мешканців, які кожного дня користуються цим містком добираючись на роботу, відправляючи дітей у школу чи на спортивну секцію. В додатку 1 на фото видно, як розійшлися металеві частини містка.
Прошу … зобов`язати відповідального за експлуатацію містка вжити заходів по відновленню цілістності його конструкцій.

відповідь Виконкому

…. Разом з цим, зазначаємо, що виконавчим комітетом Нетішинської міської ради надісланий лист балансоутримувачу КП НМР "Благоустрій" про вжиття невідкладних заходів щодо безпечної експлуатації об’єкта.

відповідь Благоустрію

Працівниками КП НМР "Благоустрій" було проведено обстеження пішохідного моста через дренажно – обвідний канал у районі будівлі № 1, по вулиці Михайлова, щодо метрологічного нагляду. Відхилення металевих конструкцій в горизонтальній площині згідно СНІП 11-23- 84 від 0- 0,2м похибка вимірювань +,- 1мм. Параметри вимірювань зазорів не перевищують допустимі.

мыст1 мыст4

 

ЗВЕРНЕННЯ №36 можливість ремонту під`їзда силами ЖКО

До мене, як до депутата Нетішинської міської ради звернулись мешканці будинку 26 вул. Незалежності VI під’їзду з проханням, звернутися до начальника КП НМР «ЖКО» для отримання інформації: чи можливий ремонт сходових клітин, стін та стелі, а також поштових скринь та вікон, які знаходяться вкрай незадовільному стані та потребують проведенню відновлювальних робіт.

Керуючись ст.ст. 10-13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», прошу

надати наступну інформацію:

 чи закладена в тариф на оплату послуг ЖКО (квартплату) частина коштів на

ремонт під’їздів;

 Чи планується проведення ремонтів під’їздів в цьому році і в яких будинках;

 Чи існує графік проведення ремонтів під’їздів.

відповідь ЖКО

В складову тарифу на утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, затвердженого рішенням виконавчого комітету Нетішинської міської ради № 388 від 28.12.2011р. не включена послуга «Ремонт сходових кліток», а відтак, КП НМР «ЖКО» не надає таку послугу.

Однак, в період із грудня по березень КП НМР «ЖКО» надає допомогу мешканцям у проведенні таких ремонтів із матеріалів мешканців. Так у період з 2015-2016рр. до нас звернулися мешканці 12-ти під’їздів :

вул.Михайлова, 26(1 під.); вул. Михайлова, 2(2під.); вул.Варшавська, 15(4гіід.);

пр.-т. Курчатова, 6 (8під.); вул. Шевченка, 10(3під.); пр.-т. Незалежності, 21(1

під.); вул.Миру, 14(3під.); вул. Шевченка, 4(1 під.); вул.Набережна, 7; вул.

Будівельників, 4; вул. Набережна, 13; вул. Будівельників, 12(1 під.).

Ремонти проводяться відповідно графіку, який складено в порядку надходження

заяв.

Щодо ремонту поштових скринь та вікон у під’їзді – спеціалістами буде проведено обстеження стану віконних рам та, при необхідності, виконано їх ремонт.

 

ЗВЕРНЕННЯ №42 огорожа дитячого майданчика Шевченко 18-20

До нашої громадської приймальні звернувся громадянин Закандаєв Антон Павлович, що мешкає по вул..Шевченка 20 кв.28., з проханням звернутися до відповідного обслуговуючого підприємства щодо вирішення питання паркування на газонах та поряд з дитячими майданчиками у дворі будинків 18, 20 по вулиці Шевченка шляхом огородження парканом. Паркуючи свої авто у цих дворах автовласники систематично порушують ПДР щодо паркування.

Стосовно паркування саме в цих дворах також є численні усні звернення громадян, а також багато коментарів користувачів у соціальних мережах

Враховуючи вищевказане, просимо: обгородити дитячі майданчики у дворі будинків 18, 20 по вулиці Шевченка парканом

відповідь ЖКО

На Ваше депутатське звернення за № 042/2016 від 02.03.2016р. про влаштування огорожі на дитячих майданчиках у дворі будинків №№ 18, 20, по вулиці Шевченка, повідомляемо наступне :

Встановлення огорожі на дитячих майданчиках проектом забудови не передбачено, однак, враховуючи бажання мешканців, КП НМР «ЖКО» виконуе перенесения огорожі, яка влаштована на прибудинкової території, на дитячий майданчик. За адресами будинків №№ 18, 20, по вулиці Шевченка, такої

можливості немає.

Відповідно до тарифу на утримання будинюв, споруд та прибудинкових територш, затвердженого рішенням виконавчого комітету Нетішинської міської ради за № 388 від 28.12.2011р, влаштування огорожі на дитячих майданчиках не передбачено тарифом, а отже, вщсутні кошти на її придбання.

закандаев закандаев2