f053740369333af581fb21950c96dcc0 Депутатами фракції “Нетішинська Самооборона-Народний контроль” після постійних звернень  батьків вихованців садочків та учнів шкіл до нашої онлайн приймальні , особистих звернень та безлічі коментарів у соцмережах, був підготовлений депутатський запит на 8-сесію міської ради, який сподіваємося нарешті закриє питання “добровільно-примусових” внесків в навчальних закладах.

Ми неодноразово висвітлювали  цю проблему у соцмережах, але після ігнорування керівниками освіти цієї проблеми вирішили піти таким шляхом.

Особливо нещодавно обурило те , що вільні кошти у розмірі 384 тис грн ,   керівництво освіти запросило витратити в основному на придбання комп`ютерної техніки в школи №1-4 ( по 96 тис грн), яка повинна використовуватися у загальних місцях користування. (Лише 1-а школа запропонувала придбати їм холодильну шафу в харчоблок.)
Це при тому що за декілька днів до того у школах проходили батьківські збори рад та комітетів , на яких батькам було запропоновано здати кошти на ремонти шкіл.


І саме цікаве що за 2016 рік на розгляд бюджетної  комісії не подавалося ЖОДНОГО  бюджетного запиту від директорів шкіл та садочків на додаткове виділення коштів на ремонти приміщень навчальних закладів або придбання будівельних матеріалів.


Тому незрозуміло чому в школах знову піднімаються питання по збору коштів на ремонти з батьків , а не подаються запити на фінансування з бюджету!!! А кошти в резервному фонду ще є!
 І саме тому незрозуміло чому тоді директори шкіл пропонують витратити зайві кошти САМЕ на придбання комп`ютерного обладнання!

Подібні рішення про заборону збору коштів з батьків  у лютому 2016 року були прийняти у вигляді розпоряджень міських голів Тернополя та Черкас

P1380564+