грб+Нетішинська самооборона – громадська організація народжена Революцією Гідності. Одні з нас стояли на Майдані в Києві, навіть в найтрагічніші дні знаходились на передовій, інші надавали їм підтримку в місті  – організовували народні віче, доносили до містян дух та ідеї Євромайдану, збирали допомогу.

Зима 2014 року  пробудила націю від літаргічного сну. Багато хто сказав собі – досить сидіти дома, прийшов час будувати свою державу власними руками. Після перемоги Майдану ми не розійшлися по домівках, бо розуміли – попереду найскладніше. Тоді за основні задачі організація  ставила собі  контроль та зміну влади на місцях, проведення люстрації, наведення ладу у місті з комунальними підприємствами та з іншими невирішеними проблемами. Увіковічнивши пам׳ять загиблих героїв “Небесної сотні”  Алеєю троянд у центрі міста, ми тоді взялися до справ.
21 березня пройшли перші установчі збори ГО «Нетішинська Самооборона», на яких і було обрано першого голову організації Коваля Івана. Офіційно зареєстрована організація була 7 квітня 2014 року – це ми і рахуєм  нашим  днем народження .

Самооборона є громадською організацією, яка об’єднує громадян на основі спільності інтересів своїх членів для реалізації мети та завдань. Головною метою (ціллю) організації – сприяння розвитку громадянського політично свідомого суспільства та захист інтересів громади м. Нетішин.

Звичайно основним напрямком діяльності Самооборони наразі є

волонтерство. Повномасштабна акція «ПІДТРИМАЄМО СВОЮ АРМІЮ. ВРЯТУЄМО КРАЇНУ» розпочалася ще 19 червня 2014 року

Нагадаємо, що з початку нашої благодійної акції волонтерами Самооборони було зібрано та витрачено майже  1,4 млн грн.   Незважаючи на складні часи, нестабільну ситуацію в економіці та в країні ми повинні згуртуватись заради спільної мети, тому нас – не здолати!
Звісно потік допомоги в цьому році значно скоротився, так за останній рік ми зібрали та витратили – 550 тис грн, тоді як за півроку 2014 нами було зібрано та витрачено  800 тис грн, за 2 місяці цього року ми назбирали 50 тис грн .   Ну а основну допомогу в 2015 році нам надавали трудові колективи ВП ХАЕС, з якими ще  на початку 2015 року була налагоджена тісна постійна  співпраця ГО «Нетішинська самооборона» з багатьма підрозділами ВП ХАЕС та продовжується досі.

 

Кожного місяця ми публікуємо звіти по зібраним коштам та  придбаному спорядженню у соцмережах та ЗМІ. Ознайомитися з діяльністю та звітністю організації можна у соцмережах Фейсбук, Вконтакті та Однокласниках на сторінках користувача «Нетішинська самооборона».
А також з 9 грудня  2015 року офіційну роботу почав новий сайт Нетішинської самооборони http://www.samooborona-netishyn.com.ua , де користувачи мережі інтернет не тільки можуть ознайомитись з діяльністю організації, а також можут звернутися з питаннями в онлайн приймальню, підтримати Електронні петиції м.Нетішина, а також і запропонувати  свої теми для петицій.

 

Сьогодні ГО «Нетішинська самооборона» не збирається зупинятися на досягнутому, та продовжує активну громадську та волонтерську  діяльність. Протягом свого існування ми змушувати владу працювати чесно, на що отримували активний супротив, тому  взяли усією командою участь у місцевих виборах, щоб   повернутися до тих питань, які не вдалося вирішити в якості громадських активістів, щоб  стати новою  чесною владою, та направити всі свої зусилля на наведення ладу в місті.

    Дякуємо всім, хто на протязі нашої діяльності допомагав нам, підтримував, брав участь в акціях. Низький уклін Вам, нетішинці, за вашу щедрість, сердечність, людяність. Тільки завдяки Вам, небайдужим, ми існуємо сьогодні. Наші перемоги- ваші перемоги, ваші труднощі – наші труднощі. Тільки разом ми сила – тільки разом ми  переможемо! Слава Україні!

 

голова ГО «Нетішинська самооборона»    Камозін Юрій (098 2256081)