prozorroЗа час пілотної дії електронної системи держзакупівель ProZorro (з лютого 2015 року) до неї приєдналось 5% замовників з Хмельниччини, що є найнижчим серед інших регіонів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

6cdd893------original

Також за рахунок ProZorro в області вдалося зекономити 23% коштів платників податків.

Як писав НГП, колишній губернатор Михайло Загородний обіцяв, що з 1 листопада 2015 року на Хмельниччині запроваджується система електронних закупівель.

Для того, щоб забрати корупційну складову, працюватиме електронна система закупівель. Тобто всі заяви на торги від бюджетних установ і організацій винятоково йтимуть через електронні закупівлі”, – говорив він.

Нагадаємо, що з 1 квітня ввійшов в дію Закон “Про публічні закупівлі”, який забезпечує переведення всіх державних закупівель в Україні в електронний формат.

Перехід відбуватиметься у два етапи: з 1 квітня всі свої закупівлі в систему ProZorro зобов’язані перевести центральні органи виконавчої влади і підприємства, що діють в окремих сферах господарювання, а з 1 серпня використання електронної системи держзакупівель стане обов’язковим для решти державних замовників.

http://ngp-ua.info/2016/04/26674