ТЦ25 березня відбулося пленарне засідання 8-ої сесії міської ради.
Продовжуємо  розповідати нетішинцям, які саме рішення  приймалися депутатами.
По суті 2 питання викликали широку дискусію, як під час їх розгляду так і  наприкінці в Різному

Про перше таке питання ми вже розповідали на своїх сторінках , тепер  піде мова про друге, яке викликало знову ж жваву дискусію, і в результаті прийняття рішення по якому більшість депутатів знов знехтувала думкою нетішинців.

Мова піде про заборону зовнішньох реклами на фасаді Торгового центру.
Нагадаємо, що ще з 6 лютого на сторінках Самооборони проводилося онлайн Електронне голосування з приводу розміщення зовнішньої реклами на фасаді Торгового центру

Були отримані результати голосування  – 88,8 % людей, прийнявших участь у голосуванні ( всього 481 людина) були проти розміщення зовнішньої реклами на фасаді будівлі Торгового центру. Таким чином тоді стало зрозуміло , що більшості мешканців Нетішина більш важливо мати у центрі міста гарну будівлю аніж споглядати банери з рекламою!

de4cbe66bd50714100988c3ad4d800c7_M

DSC04764

 

Після цього , зважаючи на думку нетішинців,  фракцією “Нетішинська Самооборона-Народний Контроль” був підготовлений на 7 сесію міської ради депутатський запит з проханням  заборонити розміщення зовнішньої реклами на пілястрах (плоских вертикальних виступах на поверхні стіни) будівлі КП “НМР” Торговий центр”

Депутатами на пленарному засіданні 26 лютого був підтриманий цей запит ( 21 з 35 депутатів проголосували за заборону) , тому після повного закінчення ремонтних робіт будівля Торгового центру ми сподівалися що нарешті за останні багато років буде виглядати пристойно та стане однією з визитівок нашого міста.

Однак після того ми отримали відповідь  від директору Фонду комунального майна, в якому зазначалося, що на ії думку заборона розміщення реклами на фасаді ТЦ буде недоцільною!
Таким чином пані Охримчук знехтувала як думкою звичайних нетішинців, так і депутатів , які підтримали цей запит.

Звісно фракція Самооборони вимушена була відповідно до ст. 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та ст. 42 Регламенту Нетішинської міської ради 7 скликання  звернутися з проханням   поставити на обговорення відповідь на наш запит на черговому засідання 8-ї сесії НМР і прийняти по результатам обговорення відповідне рішення, щодо належного розгляду депутатського запит підтриманого рішенням  міської ради  від 26.02.2016 р. № 7/185 шляхом підготовки проектів рішень про внесення змін до рішення Нетішинської міської ради №68/1626 від 27.01.2015 р. та рішення виконкому №54/2015 від 26.02.2015 р., щодо заборони розміщення зовнішньої реклами на пілястрах будівлі КП НМР «Торговий центр», та подати їх на розгляд міської ради та виконавчого комітету відповідно.

 

Однак тут деякі депутати, при виступах змінили свою думку та почали наполягати на тому, щоб дозволити реклами на новому фасаді ТЦ, який на цей час є вже повністю відремонтований. Так само і міській голова також наполягав на цьому.
Врешті решт депутати своїм голосуванням не підтримали прийняття рішення про повернення на виконання запиту про заборону реклами, і тепер , на жаль ми знову побачимо рекламні бігборди на новому гарному червоному фасаді Торгового центру.

Залишається тільки здогадуватися, що змінило думку деяких депутатів!

Адже аргументи про наповнення бюджету виглядають незрозумілими, недолугими  і непослідовними, адже на попередній 6-й сесії більшість депутатів проголосувала  за зниження в 2 рази ( з 30 відсотків до 15 ) орендної ставки саме за розміщення реклами на ТЦ !   Якщо максимально реклама могла б приносити раніше 40 тис грн до бюджету , то після прийняття рішення про ії зменьшення в 2 рази, бюджет міста вже не дорахується половини грошей від оренди!!!
Для довідки: реклама на ТЦ – це звичайний бізнес. Приватний підприємець орендує рекламні площі у Торгового центру, а потім здає їх вже по своїх розцінках рекламодавцям. Перед цим звичайно він подає заяву на надання йому дозволу на розміщення  реклами до  Фонду комунального майна міста Нетішина, який розглядає ії та готує відповідний  проект рішення щодо надання дозволу чи про відмову у його надані. Далі коментарі напевно не потрібні….

P.S. дуже добре що в нас в міській раді робить система ВІче і всі нетішинці можуть подивитися , як голосують їхні депутати.

Результати голосування

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  33

З НИХ:

“ЗА”:  15

“ПРОТИ”:  1

“УТРИМАЛОСЬ”:  16

“НЕ ГОЛОСУВАЛО”:  1

 РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО

Безымянный