евросоюзВ Хмельницькій області створять агенцію регіонального розвитку, яка фінансуватиметься за кошти Євросоюзу.

Про це сьогодні заявив голова обласної ради Михайло Загородний у коментарі місцевим ЗМІ.

“Ми маємо створити агенцію регіонального розвитку, найняти фахівців в команду, яка буде модерувати, генерувати та створювати програми для новостворених громад, для області. А також своєю діяльністю демонструватиме, що можемо ефективно використовувати грандові кошти та бюджетні кошти”, – зазначив посадовець.

За його словами, створення цієї агенції – “це своєрідне виготовлення вудочок, які годуватимуть хмельницьку громаду у майбутньому”.

Також Загородний зауважив значив, що хотів створити агенцію регіонального розвитку ще рік тому, однак лише зараз це стало можливим, оскільки на створення та функціонування цієї агенції виділяє кошти Євросоюз.

Обласна рада має продемонструвати свою ініціативу та підтримку цій агенції – прийняти відповідне рішення про створення на сесії та виділити приміщення з резерву комунальних.

Як повідомляє урядовий портал, агенція регіонального розвитку працюватиме як офіс з надання консультацій і практичної допомоги щодо підготовки та реалізації програм і проектів регіонального розвитку.

Агенції мають стати осередками співпраці між державним, приватним та громадським секторами, оскільки засновувати їх можуть обласні державні адміністрації, відповідні ради та неурядові організації як співзасновники.

Днями на урядовому порталі було оприлюднено постанову Кабінету Міністрів України № 258 «Про затвердження Типового положення про агенцію регіонального розвитку».

http://ngp-ua.info/2016/04/26836