dmytro_vr

Антисоціальний бюджету-2016, протягнутий Урядом Яценюка, потребує негайного внесення змін, адже, за його статтями, країна має десятки мільйонів на фестивалі, проте не може знайти грошей на підтримку людей, які не захотіли залишатися на сході під прапорами ЛНР і ДНР.

Таку думку висловив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов в ефірі ток-шоу «Шустер LIVE».

 Як приклад, парламентар навів суму допомоги, виділену на 2016 рік внутрішньо переміщеним особам із Криму та сходу.

«Лише офіційно на обліку перебувають майже 1,8 мільйонів переселенців, на допомогу яким цьогоріч передбачено близько 2,8 млрд гривень – на оплату оренди житла, комунальних послуг. Тож якщо розділити цю суму на усіх внутрішньо переміщених осіб – матимемо 1700 гривень на рік на одну людину! Ця цифра сміхотворна і нагадує знущання», – заявив Добродомов.

За його словами, таких антисоціальних статей  у бюджеті – безліч: недофінансування освіти, медицини.

«Саме тому ми наполягаємо на необхідності внести зміни у Бюджет, який абсолютно суперечить інтересам простих українців. Якщо у час економічної кризи, війни є 25 мільйонів на якийсь фестиваль, але нема грошей на важливі соціальні програми – це абсурд і антинародна політика влади!», – резюмував Добродомов.

 Нагадаємо, депутати  об’єднання «Народний контроль» наполягають на необхідності ВРУ подолати вето Президента до змін до Бюджету та повернути держфінансування профтехосвіти.