DSC05482З настанням весни багато мешканців прилеглих домів скаржилися на мотоциклістів , які “літали” по Курчатова, да і автомобілісти не притримувалися швидкісного режиму. А поряд музична школа та центральний дитячий майданчик і багато дітей переходять вулицю, наражаючись на небезпеку.

До нашого депутата Самооборони також звернулися мешканці Нетішина і вона подала звернення на керівника КП НМР “Благоустрій”.

“… з настанням теплої погоди на дорогах, а зокрема по вул.. Курчатова 3,5,9 почали їздити мотоцикли на великій швидкості, в той час коли на дитячих площадках граються діти, а вихованці музичної школи ідуть на заняття. Окрім того, що вони їздять протягом дня, спокою від них немає і вночі. Проблема полягає в тому, щоб облаштувати лежачими поліцейськими ділянку дороги біля музичної школи, оскільки батьки переживають за життя своїх дітей.

 

ПРОШУ

вивчити це питання, визначитися із обсягом та вартістю встановлення лежачих поліцейських на пішохідному переході біля музичної школи по можливості у цьому році.

Про результати розгляду депутатського звернення прошу надати відповідь у визначений законодавством термін.

Додаток заява мешканки вул.. Курчатова 3А   ” – йшлося у тексті звернення.

Станом на сьогодні один лежачий поліцейский вже встановлений ( вірніше відновлений на тому місті, де він і був колись), за що дякуємо керівнику Благоустрію Романюку Івану.