Кожен з навчальних закладів надав офіційні звіти про суми внесків

Садочки та школи Хмельницького розкрили таємниці про побори з батьків
Офіційні цифри про суму внесків батьків та спонсорів у поточному навчальному році надали усі школи та дитячі садки міста, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на 0382.uaСадочки та школи Хмельницького розкрили таємниці про батьківські побори - фото 1

В таблицях, котрі подали, внески розділили на дві категорії – спонсорські кошти і батьківські внески.

Садочки та школи Хмельницького розкрили таємниці про батьківські побори - фото 2

Виходячи з цієї інформації, найбільше пощастило батькам, діти яких виховуються у дошкільному закладі №50. Там батьки здали усього 67 гривень. Найдорожчим садочком виявився садочок № 35, де зібрано з батьків аж 83096 гривень.

Садочки та школи Хмельницького розкрили таємниці про батьківські побори - фото 3

Щодо шкіл, то тут чемпіоном у гарному розумінні цього слова є школа №8. Жодної копійки у цьому році там ні на що не збирали. Рекордну суму грошей здали у НВК №4 – 219314 гривень.

Садочки та школи Хмельницького розкрили таємниці про батьківські побори - фото 4

Нагадаємо, раніше міський голова Олександр Симчишин наголосив, що потрібно встановити жорсткий контроль над використанням коштів, зібраних батьками. Педагоги ж, як один, заявляють, що без “добровільних внесків” школи не виживуть. Садочки та школи Хмельницького розкрили таємниці про батьківські побори - фото 5

З інформацією про надходження спонсорських, благодійних та батьківських коштів у 2015-2016 навчальному році станом на 1 квітня (у розрізі навчальних закладів), можна ознайомитися на сайті управління освіти Хмельницької міської ради.

Нагадаємо, начальник міського управління освіти Роман Миколаїв в прямому ефірі на сайті «Є» розповів, що в хмельницьких школах батьки здають на потреби навчального закладу від 300 до 1000 гривень на рік. У середньому ж, 600 гривень.