w_5d266 (1)Петиція №2 щодо створення безкоштовної та відкритої зони Wi-Fi в центрі міста.петиція №2   набрала 100 голосів  і  була відправлена  14.03.2016 на розгляд до Нетішинськогї міської ради.

Це питання було розглянуто на  засіданні постійної  комісії НМР з питань будівництва, архітектури, комунальної власності, приватизації та підтримки підприємництва,
Комісія надала свій висновок, який був поданий на розгляд 9-ї сесії міської ради.

Депутати підтримали рішення № 9-353Про розгляд висновку постійної комісії «Про розгляд електронної петиції щодо створення вільного доступу до wi-fi інтернету в центрі міста Нетішина»

Коротко про реезультати вирішення питання:

  1. Підтримати електронну петицію щодо створення вільного доступу до wi-fi інтернету в центрі міста Нетішина, розміщену М.Ковальчуком на веб-сайті ГО «Нетішинська самооборона».
  2. Рекомендувати виконавчому комітету міської ради розглянути питання про створення вільного доступу до інтернету в центрі міста Нетішин, зокрема, направити звернення до провайдерів міста Нетішина щодо:

3.1. можливості безкоштовного облаштування точки доступу до інтернету та звільнення від абонентної плати, вказавши на відсоток співфінансування;

3.2. надання комерційних пропозицій щодо вартості встановлення точки доступу до інтернету та абонентної плати;

3.3. визначення найоптимальнішої точки розміщення передачі сигналу.

 

  1. Виконавчому комітету міської ради при необхідності ініціювати внесення змін у міські програми для передбачення у бюджеті міста коштів на створення вільної мережі Wi-Fi доступа до інтернету у центрі міста Нетішин.