В Хмельницькому "свободівці" мітингують під облрадою - фото 5

Найперше, проти чого виступають мітингарі, – підвищення тарифів на комунальні послуги.

Якщо ж висновків не буде – мітингарі вимагатимуть перевиборів.

Не бачать виходу і атовці. А саме – бійці добровольчих батальйонів. У влади чоловіки вимагають визнати їх ветеранами неоголошеної війни. А ще прийшли  підтримати свого побратима Віталія Гогу. Чоловік родом з Молдови. Останні 10 років живе в Україні і чи не стільки ж намагається отримати громадянство. Хоча з перших днів російської окупації пішов на війну добровольцем.

Винними у своїх бідах мітигнарі вважають нинішнє керівництво держави. Люди розлючені і слів не добирають.

Незадоволені й газетярі «Подільських вістей», кажуть, їм досі не дали «добро» на роздержавлення видання.

Послухати вимоги протестувальників вийшли лише депутати-«свободівці». Власне, прапорів їхньої політичної сили на Майдані було найбільше. На  решту депутатського корпусу люди так і не дочекалися. Тож вирішили самі завітати у гості. Одразу на позачергове пленарне засідання обласної ради.

Депутати Хмельниччини дружно відреагували на вимоги мітингуючих
На позачерговій сесії облради першими вирішили розглянути

звернення, як того вимагали люди на Майдані до початку засідання
Звернення до вищого керівництва держави щодо визнання добровольців учасниками АТО і перегляду, а точніше скасування підняття для населення тарифів на газ прийнято більшістю голосів.

На сесії виступили добровольці, їх ініціативу щодо спрощення процедури у визнанні їх учасниками АТО депутати підтримали одноголосно.

Депутати Хмельниччини дружно відреагували на вимоги мітингуючих - фото 1

“Відмовитися від несправедливої ціни на газ,” – закликають депутати перших осіб держави.

“Попереджувальна акція, може перерости в постійну. А це лише на користь ворогам,- висловився “свободівець” Анатолій Панчук. – Тут – троє утрималися, та рішення прийнято”.

Також в розширеному варіанті, за ініціативи “аграрного” Сергія Іващука, депкорпус узгодив звернення до тих же Президента, Прем’єра та Голови ВР щодо проблем навколо Дністра. Мова йде про використання рибних ресурсів, браконьєрство та незаконний вилов риби у річці.

Ще один аналогічний документ направили до столиці, який стосується укладання договорів про розподіл повноважень між Кабміном та обласними радою і облдержадміністрацією.

Аграрії своє занепокоєння висловили в ініційованому ними зверненні до столичних керманичів з приводу Плану пріорітетних дій Уряду на 2016 рік в аграрному секторі. Вони вимагають утриматися від будь яких кроків щодо продажу землі, захистити в податковому законодавстві виробника і врахувати ці зміни в бюджеті на наступний рік.

Депутати облради віддали “за”  79 із 80 присутніх голосів.