субсидЗ першого травня житлові субсидії надаються за новими правилами. Зміни торкнулися і призначення допомоги з боку держави особам, які орендують житлове приміщення.
Нові правки до субсидій. З першого травня вступили в дію зміни щодо надання житлової допомоги українським сім’ям з боку держави. З новою постановою дохід сім’ї береться за цілий календарний рік, а не за три місяці – як було раніше. Також за новою правкою з’явилася можливість подачі документів в електронному вигляді.

Новий уряд – нові правила надання житлових субсидій. З першого травня вступили в дію правки для одержання допомоги від держави. Відтепер субсидія буде надаватися на підставі сумарного доходу за один рік, а не за три місяці, як було раніше.
Також для тих, хто хоче оформити субсидію до опалювального сезону, є сервіс з електронного подання заяв. Але походу до управлінь соціального захисту населення уникнути можна за однієї умови – за наявності електронного підпису. Змінилася ситуація і щодо надання субсидій та існуючих пільг в населення. За новими правками діяти може тільки одна із допомог.