нетішинФІНАНСОВА ПІДТРИМКА З ОБЛАСТІ

Ще в останній декаді квітня на освіту та культуру Нетішина з обласного бюджету відкраяли близько 5,5 млн.грн. Відтак з них на потреби професійного ліцею надійшло 2,2 млн.грн., на

капітальний ремонт будівлі ЗОШ №1 1,75 млн.грн., на капремонт фасаду Палацу культури – 1,4 млн.грн. Окрім цього, за підсумками півріччя очікується ще 5 мільйонів, які зосередять  на ремонт ПК.

 

4 КІМНАТИ – ПІД ТИМЧАСОВЕ ЖИТЛО

Виконавчим комітетом надано дозвіл на використання 4-х кімнат у гуртожитках, що на просп.Незалежності, 10 та 12 для тимчасового поселення громадян, які перебувають у Нетішині у

зв’язку з роботою чи опинились у складних життєвих обставинах і таке житло є їх єдиним місцем проживання. Згадані житлові приміщення не підлягатимуть приватизації, адже призначені для тимчасового поселення громадян.

 

ЗАРПЛАТА ЗА БЕРЕЗЕНЬ НАПЕРЕДОДНІ ВЕЛИКОДНЯ

Субвенція, передбачена державою, не покриває потреб нетішинських медиків. Відтак напередодні Великодня було зібрано позачергову 10-ту сесію міськради, на якій виділено з загального

фонду міського бюджету  575 611,35 тис. грн., аби закрити залишки березневої зарплатні працівникам СМСЧ №4.

 

 

земл1ЗЕМЛЯ УЧАСНИКАМ АТО

Учасниками антитерористичної операції подано 168 заяв на отримання земельних ділянок. Наразі надано 44 дозволи на розроблення проектів землеустрою, решта заяв опрацьовують фахівці. Але не всі наділи придатні для будівництва, в тому числі і в районі вулиці Космонавтів. У такому випадку учасникам АТО сприяють усім миром – влада, підприємці, пересічні громадяни. Завдя-

ки їм проблемні земельні ділянки підсипано піском та ґрунтом, облаштовано дорогу. На часі – обладнання дренажної системи.

 

 

ЗАПОЧАТКОВАНО ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ

Міська влада вирішила подбати про

працівників бюджетної сфери, покращивши їхні житлові умови. Наразі ініціативна група з представників адміністрації та профспілки освіти, культури, соцзахисту, медицини та міськвиконкому працює над утворенням ЖБК. За вказівкою влади куратором створення та функціонування кооперативу виступатиме фонд комунального майна, який забезпечить також юридичний супровід.

Приблизно шість чотириповерхових будинків з мансардою передбачається звести у районі міського пляжу з боку вулиці Варшавської. Земельну ділянку під новобудови обіцяють виділити безкоштовно.

За рахунок місцевої казни членам кооперативу буде наданий безвідсотковий кредит на 10-15 років. Обов’язковий перший внесок приблизно становитиме 30 тисяч гривень. Далі щомісячна сума залежатиме від квадратури майбутньої квартири – однокімнатної, двокімнатної чи дворівневої з мансардою.

Аби втілити в життя задумане, необхідно щонайменше розробити спеціальну міську програму та знайти в бюджеті перші кілька мільйонів.

 

ПРОДОВЖУЮТЬ РОБОТИ З ОСВІТЛЕННЯ ДОРОГИ №1

Виконується друга черга автодороги, що веде до ХАЕС. Її відрізок –від закінчення першої черги до «Фуршету». Установлено 37 опор, здійснюється монтаж комплексної трансформаторної підстанції. Світлодіодні ліхтарі освітлюватимуть автошлях вже з червня.

На часі – будівництво наступних черг зовнішнього електроосвітлення дороги №1. Загалом на ці цілі з міського бюджету передбачено 1 мільйон 76 тисяч гривень.

 

ПІВМІЛЬЙОНА – НА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ

Виконавчим комітетом утворено координаційну раду, яка опікуватиметься  організацією відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків у поточному році. Загалом на оздоровчу кампанію-2016 планується використати з міського бюджету близько півмільйона гривень.

Проголосували члени виконкому й за безоплатне пільгове навчання у Школі мистецтв 5-ти дітей учасників АТО.

 

17 ДВІРНИКІВ ПЕРЕВЕДУТЬ ІЗ ЖКО У «БЛАГОУСТРІЙ»

Відповідно до свіжовиготовлених проектів землеустрою прибудинкові території суттєво  меншились, а відтак працівникам ЖКО, які обслуговували ці площі, загрожувало звільнення. Ситуація владналась наступним чином. Усі території, що не значаться за житловими будинками, підприємствами, установами та організаціями рішенням виконкому закріпили за КП «Благоустрій».

Відповідно для їх обслуговування до «Благоустрою» буде переведено 17 працівників «ЖКО».

Крім того, з визначенням нових меж прибудинкових територій відбудеться коригування тарифів з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Очікується, що в більшості випадків тарифи буде зменшено.

 

НА ЧАСІ МАСШТАБНА РЕКОНСТРУКЦІЯ

Вже цьогоріч у Нетішині очікується будівництво парку культури та відпочинку у районі між р. Горинь та вулицями Шевченка і Михайлова, скверу на вул. Будівельників, реконструкція проспекту Курчатова, Палацу культури, адмінбудівлі міськвиконкому, дренажно-обвідного каналу та ін. Над ескізами нині працюють різні проектувальні компанії – місцеві та іногородні. Деякі проекти вже виготовлені, решта – у стадії розробки. По закінченню робіт влада обіцяє їх презентацію громадськості.

 

ВІДІЙШОВ У ВІЧНІСТЬ ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК ОЛЕГ КУРТЯК

Народився Олег Романович 13 березня 1957 року у селі Старий Милятин на Львівщині. У 1979 році закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю «електричні станції». Трудову діяльність розпочав на Добротворській ДРЕС. Від 1983 року – на Хмельницькій АЕС. Працював на посадах електромонтера РЗА, майстра, старшого майстра, начальника дільниці з ремонту пристроїв РЗА головної схеми блока. У 1994 році перейшов на посаду заступника начальника електроцеху з ремонту, а у 1998-му – начальника електроцеху ХАЕС.

Від 2009 до 2013 року – заступник головного інженера з електрообладнання та систем контролю та управління Хмельницької АЕС. Брав участь у пуску 1-го та 2-го енергоблоків станції. Був депутатом Нетішинської міської ради V скликання.

Олег Куртяк був автором низки важливих раціоналізаторських пропозицій, впроваджених на станції, мав свідоцтво на винахід. За сумлінну працю у 1996 році був відзначений званням «Заслужений енергетик України». У його життєвому багажі відзнака переможця Міжнародного рейтингу «Золота Фортуна» у номінації «За вагомий внесок у справу розбудови України» (2006 рік), грамоти Хмельницької облдержадміністрації та ДП «НАЕК «Енергоатом».

 

МІСТОК ВЛАСНИМИ СИЛАМИ

15 років минуло відтоді, як дерев’яний міст через Горинь на вулиці Солов’євській знесло паводком. Так і не дочекавшись від влади його відновлення, мешканці заповзялися звести новий міст власними силами. Організували будівництво активні містяни Юрій Максимчук (депутат НМР), Василь Пахольчук (член виконкому) та Віктор Руй. До доброї справи долучилось КП  Благоустрій», надали техніку, пальне та кошти небайдужі городяни.

 

ЛІЧИЛЬНИКИ В ГУРТОЖИТКУ – ЦЕ РЕАЛЬНО

Гуртожиток по проспекту Курчатова,1, який у народі називають «Айвенго», став пілотним проектом з проведення заміни електромережі, що дозволить мешканцям встановити індивідуальні засоби обліку електроенергії. На заміну лінії електромережі з міського бюджету було спрямовано 165 тисяч гривень. Необхідні роботи виконано. Тепер вибір за самими мешканцями – сплачувати, як раніше, не за реально спожиту електроенергію, а в розрахунку за займані квадратні метри чи провести кабель та встановити індивідуальні лічильники.

Влада, зі свого боку, обіцяє заміну електромереж і в решти гуртожитках.

 

РЕМОНТУЮТЬ ПОКРІВЛІ

З початком сезону стартував плановий капітальний ремонт покрівель.

Цьогоріч він здійснюватиметься у 10-ти житлових будинках. Наразі кошти виділені на будинки: по вул.Будівельників, 9 (295 тис.845 грн.), вул.Енергетиків, 1 (1 млн.51 тис.грн.), вул.Набережній, 27 (939 тис.грн.), вул.Шевченка, 10 (близько 608 тис.грн.), вул.Шевченка, 8 (понад 608 тис. грн.).

Виділення коштів з місцевого бюджету на проведення ремонтів у будинках по вул.Шевченка, 6, вул.Набережній, 9а, 15а, 23, просп.Незалежності, 28 очікується у другому півріччі.

 

ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ

Починаючи з 16 травня гарячу воду в Нетішині відключають по районах. Причина – ремонт устаткування центрального теплопостачання, трубопроводів і арматури мереж опалювання та гарячого водопостачання у зв’язку з підготовкою до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років.

Відповідно до встановленого графіка з 6 по 10 червня без гарячої води залишатимуться житлові будівлі та установи по просп.Незалежності, 23, 25, 27, пров.Миру, 3 (кв.1-143), 14, вул.Шевченка, 2, 8, 10, 16, 18, ДНЗ №6, 7, 8, НВК №3, церква «Добра новина».

З 13 по 17 червня гарячої води не буде по просп.Незалежності, 13, 15, 19, просп.Курчатова, 6, вул.Шевченка, 4, 6, у магазині «Риба-м’ясо», відділенні зв’язку, колишньому кінотеатрі, ДНЗ №5, Палаці культури, адмінбудівлі виконкому.

З 21 по 24 червня  гаряче водопостачання відключать по просп.Незалежності, 21, 21а, 29, 31, вул.Шевченка, 20, 22, 24, 26, пров.Миру, 1, 3 (кв. 144 – 215), 2, 4, 6, 8, 10.

З 27 червня по 1 липня без гарячої во-ди залишаться: вул.Варшавська, 15, 17, 19, 21, 23, ЗОШ №4.

 

ПЛАТНІ ПОСЛУГИ ПАЛАЦУ КУЛЬТУРИ

Виконавчим комітетом встановлена щомісячна плата за навчання дітей у міських школах естетичного виховання та в гуртках і студіях КЗ «Палац культури м. Нетішина», а також тарифи на платні послуги, що надаються Палацом культури. Щодо плати за навчання дітей – пільгових категорій, як і раніше, вона не стосується.

Вартість надаваних послуг наступна:

заняття дітей віком до 14 років у гуртках та студіях 60 грн. у місяць
проведення концертів художньої самодіяльності 150 грн. за один номер
розроблення сценарію 400 грн.
постановча робота та проведення заходів за заявками підприємств, установ, організацій 500 грн.
прокат музичних інструментів 20 грн. за годину
прокат сценічних костюмів 50 грн. за добу
прокат сценічного взуття 50 грн. за добу
прокат театрального реквізиту (щити, експозиційне обладнання) 20 грн. за годину
фотокопіювання, ксерокопіювання: одностороння копія А4 2 грн
двостороння копія А4 3 грн.
проведення дискотек для молоді 10 грн. за квиток
проведення виставок та вистав, спек  таклів, концертів, концертів художньої самодіяльності 15 грн. за квиток
проведення театралізованих свят 35 грн. за квиток
проведення фестивалів, конкурсів,спортивно-розважальних, оздоровчих, обрядових заходів 20 грн. за квиток

 

ОБЛАСНИЙ ЧИНОВНИК – У НЕТІШИНІ

17 червня виїзний прийом громадян у Нетішині з 13 до 15 години проводитиме Кузмінчук Олег Петрович, тимчасово виконуючий обов’язки заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації.

 

Підготував Артур МИКОЛАЙЧУК